Koliko cesto vodite decu kod zubara, i kakvo je stanje kod vas

Started by chokoladica, August 03, 2009, 12:19:02 PM

Previous topic - Next topic

zelena

Martinu se bas sporo mijenjaju zubici, do sad svega 4, izmedju ostalih i gornje jedinice koje su znatno vece od donjih i sad nastaje problem. On nekako drzi zube tako da mu gornje jedinice preklapaju donje i vec se sad vidi da su sonji zubici ubaceni, a gornje jedinice izbacene i to bas dosta.  :o
Martin  17.04.2002.
Jana     10.08.2006.

disco2000

Evo teme :rofl:
Da pribeležim da, ljubi ga majka, nema zametke četiri zuba :crazy: i da smo to tek juče kod zubara skontali :rofl: Jedna petica je mlečna (promaklo nam je da nije ispala). Ortopan je pokazao da nema zametka stalne petice, a da od četiri osmice, ima zametak za jednu i to je pitanje hoće li biti uspešna u nicanju :wall:
Drugim rečima, prvenac je korak ispred u ljudskoj evoluciji :lol: bar što se osmica tiče.

emge

Odlično je da nema zametke osmica ako nema mjesta za njih, ja sam sve četiri izvadila hirurški.

disco2000

Da, mimioići će ga izbijanje umnjaka, tri sigurno jer ih nema :lol: a petica je iznenađenje. Kao i ono da nema dovoljno štapića u mrežnjači za crveni deo spektra. :hm:

emge

Imala sam druga na fakultetu koji je imao mliječnu trojku. Samo neka čuva tu mliječnu peticu, može dosta da mu potraje, ja bih mu je zalivala na svake 2-3 godine :)

disco2000


AnaK

Blago Lakiju bez zametaka osmica. Janko je 3 vadio hirurški, četvrta ga čeka, još nije izašla iz kosti (a i majka mu)  :girl_sad:
Janko 23.7.2002.

moma