Main Menu

Poklon za vaspitacice

Started by Deda, August 18, 2009, 09:07:02 PM

Previous topic - Next topic

Deda

 >:(
Posto mi je ovo obelezilo dan, ajde da postavim temu.
Andrija od septembra prelazi u stariju grupu-menja vaspitacice, u ovoj je bio godinu dana, njih tri, nisam nezadovoljna ni zadovoljna,odradjivale su ai nista posebno, u odnosu na Nedine.
Majka jedne A.drugarice je vaspitacica trenutno na zameni u N.grupi, te me je susrela na N.vratima sa pricom kako su se one majke okupile i dogovorile da trima vaspitacicama kupe poklon i pominje cifru od 300 dinara.
Ja se prisetim da N.divnim vaspitacicama poklonili poster sa slikama i pesmmom za njih napisanom  i ja svakoj od njih tri zajednicku sliku sa Nedom i zahvalnicu u vidu pesmice. I secam smo da smo svi plakali kao kisa.
Ajde nema veze, vadim ja 300 dinara kad ona- a neeee, 3* 300  :o
Shokirala sam se , kazem joj da su izgubile kompas i da niko nece da da. Kaze ona" haaa, nisi u pravu, njih 19 je dalo pare"
Dali i gutali knedle...ej 30 po 300 dinara 9000 po vaspitacici sa kojom je bio godinu dana..Na kraju cak ispadne da je vecina dala 500-600 .
Ja toliko shokirana ne secam se dali sam bese dala 500 ili 700 :fool:
I sta vi mislite o celom slucaju?
Miss Fantastic     -   23.8.2004.
Mister Bombastic-    29.5.2006

AnaK

Mislim da je bolje da se šlihtaju vaspitačicama kod kojih deca tek treba da im idu  :D

Meni lično je to odvratno, ali ne verujem da bih kontrirala. Dala bih, pa se ovde žalila  :bighug:
Janko 23.7.2002.

chokoladica

Fuj, prezirem takve slihtare, i ne ebem tri posto. Svesna sam da cu sa tim tek posteno da se sretnem u skoli. Odvratno, dala bih djoku , a ne 900 kinti. Izvinjavam se na recniku, ali to mi je nesto najodvratnije.

Glitter


Deda

 :crycry:
Sad placem sto sam bila u pravu i sto ne umem da izreagujem na 1.loptu....
UI pitam se celi dan kako ova kokoska sto skuplja pare se ne plasi za svoj dzavni posao-vaspitacica koja se nasla da trazi pare za koleginice
Najvise mi je krivo sto se nisam setila da joj kazem
Miss Fantastic     -   23.8.2004.
Mister Bombastic-    29.5.2006

pra-sence

Prezirem kupovinu poklona vaspitacicama,nastavnisima itd. Jos me vise nervira kad se "skupljaju" pare da im se nesto kupi. Uvek se zapitam:"Zasto"? I nikad necu skapirati roditelje koji to rade.

Deda

Ja sam odrasla u utopiji da se vaspitacicama , uciteljicama , nastavnicima i profesorima ne daju pokloni i ne ulizuje.
Koliko puta sam videla da se nose uvijeni pokloni vaspitacicama, ne sa povodom...
Ja volim da odnesem diskove koji se kuci ne gledaju, igracke ukoliko su visak, ako nekom bas preleva neka kupi za vrtic...
Ovo danas me je izbacilo iz takta. A za tu malu cija je majka vaspitacica tvrdi da mu je devojka. E pa vise nije :lol:
Miss Fantastic     -   23.8.2004.
Mister Bombastic-    29.5.2006

Vockica

Grozne su te zunjujuce situacije,kad te neko spopadne...
Pare mogu da dam samo u slucaju da se kupuje nesto za deciju sobicu u vrticu a ovako ne!!!
Dunja 10.7.2003.
Danilo 18.5.2011.

Xe

Sad sam se iznervirala samo dok sam citala.  :sissyfight: Sad bih joj kose pocupala, jos kad pomislim da je verovatno tako slagala i ostalih 19... ybte, pa to je pola njihove plate, a ko zna koliko ih je tako navatala...
Sve mi padaju na pamet razni scenariji, koji ukljucuju policiju i krivicne prijave...
Mogu misliti kako je tebi...
:bighug:
http://mojetvoko.wordpress.com/
moram ovo da loliram by MissL

Dawn

Baka servis rulz!
Šalu na stranu, ja ne bih dala lovu. Kraj priče.

AnaK

U suštini, ja nisam toliko protiv poklona. Jesam generalno protiv 'kupovine' pažnje na taj način, ali tu ne mislim da će moje povjesno ne tu nešto promeniti. Poklončiće dajem kad mislim i kome mislim da treba. Meni su oni i neki način da se izrazi zahvalnost, da se pokaže da sam primetila trud, i da izrazim zadovoljstvo urađenim.
Janko 23.7.2002.

Tchi

dedo  :bighug: opsuj sve naglas i pusti nek ide, sledeci put ce ti vec biti druga lopta pa ces sve da im kazes


Glitter

u sustini lako je nama kojima deca ili ne idu u obdaniste ili su suvise mala za isto da pricamo kako bismo ili ne bismo, verujem da bih mnogi na prvu loptu odreagovali kao deda sto ne menja moj revolt prema cinu i  samoj sumi koju skupljaju

Finalina

Mi smo u obdanistu predskolskim vaspitacima, za grupu koja izlazi iz obdanista, kupili lepe poklone. Roditelji su se sami organozovali i svi do jednog su bili za to, pisala sam o tome kako smo sve to pripremali. Ja nemam nista protiv tih poklona paznje za vaspitace, na kraju godine.

Najiskrenije, ne vidim nista lose u tome, osim sto ste me zbunile reakcijom.

Za skolu, ne znam kakvi su principi, videcemo. Ne ocekujem da bi trebalo i da ce roditelji imati zelju, a ne vidim ni kojim povodom bi to radili. Ne znam stvarno, videcemo vec.

chokoladica

Quote from: AnaK on August 18, 2009, 09:50:15 PM
U suštini, ja nisam toliko protiv poklona. Jesam generalno protiv 'kupovine' pažnje na taj način, ali tu ne mislim da će moje povjesno ne tu nešto promeniti. Poklončiće dajem kad mislim i kome mislim da treba. Meni su oni i neki način da se izrazi zahvalnost, da se pokaže da sam primetila trud, i da izrazim zadovoljstvo urađenim.
Zanimljivo. Ja bih samo rekla i bila ubedjena da je to dovoljno .