Main Menu

Bebece price

Started by stacka, June 26, 2010, 05:48:55 PM

Previous topic - Next topic

Saska

Quote from: Lani on November 28, 2010, 10:04:39 AM
Danas se merili, imamo 5.700g. :love32: Sutra u DZ na redovnu kontrolu.  :)

Da vas pitam... ima li neko pravilo do kad mora da se vrati porođajna težina kod bebe? Drugarica mi se porodila pre 18 dana i mali još nije vratio porođajnu težinu.  :( Ja je sve bodrim ali ona ima i neki bzvz negativan stav prema dojenju što onda dodatno otežava situaciju. Čas ga doji, čas dohranjuje, čini mi se da tu nikakvog reda nema. Una je par dana po izlasku iz porodilišta već bila na porođajnoj težini, mada nije mnogo ni izgubila u porodilištu, 150g.
pa sa bebinih 18 dana nisam ni ja imala nikakav red. nisam ni sa dva meseca.... mali se tek skoro "uobrocio"

Lani

Ne mislim na taj red, nemamo ga ni mi. Nego ono čas bi da ga samo doji, čas ga dohranjuje, čas kombinuje. Još uvek nije sigurna da li hoće ili neće da doji pa onda samo stvara sebi dodatnu presiju.

Saska

sve je to u rok sluzbe

aleks

Una  :love32:

Kao sto kaze emge, 2 nedlje je pravilo do 3 je ok. Tako su i meni rekli u prodilistu, ali za ovu moju mrvicu koja nije imala ni 3kg.

Nego, mame, jel vam se povukao stomak? povlaci se? koliko to traje? ne mislim na debljinu i kg, nego bas na stomak. ja ga jos imam  :( zaboravila sam kako to ide...
Aleksandar - 25.06.2006
Sofija - 23.09.2010

Lani

Jao imam ga i ja, a čitala sam po nekim forumima da se stomak posle druge bebe mnogo teže i sporije povlači.  :crazy: :girl_cray:
Ja imam kao neki pojas za vraćanje stomaka, tj. to su gaćerone sa podebljanjem preko stomaka koji nosim kad se setim ali ne vidim da mi baš nešto pomaže.

bubi

aleksandra koliko se secam ti si se cr porodila?
kazu da kod carica ide malo teze to vracanje stomaka zbog operacije.
e sad da li je kod svakog tako ne znam

aleks

jeste, bubi, carski. znaci nacekacu se  :crycry:
mislila sam kad vec ne slabim nesto posebno da ce makar stomak da se smanji...nekako...
Aleksandar - 25.06.2006
Sofija - 23.09.2010

bubi

Quote from: aleksandra-l on November 28, 2010, 11:33:59 AM
jeste, bubi, carski. znaci nacekacu se  :crycry:
mislila sam kad vec ne slabim nesto posebno da ce makar stomak da se smanji...nekako...
ma smanjice se ali kazu da je malo duze kod carica.
mozda ti bas budes ona carica kojoj ce se brzo smanjiti tiba  :kiss1:

Gost51

za bebinu tezinu
isto sam se zalila
rodjena sa 3200
pala na 2800
mjesec dana trebalo da se vrati
samo dojena
i ja sam brinula, ali ocito nije bilo potrebno

Saska

ja sve nesto mislim da stomak bez vezbi tesko da ce da se povuce. nemam problema sa gornjim delom, struk se vratio u normalu, spreda kad se gledam-sve ok, al profil me odaje i to donji stomak.               mali se od juce igra stopalima; malo mu fali da ih gurne u usta. kupila sam radosnicu i polako prepisujem-presudilo je sto je jova rekao: a sta ces da mu kazes kad poraste pa te pita sto samo on nema radosnicu?

bubi

bravo za Jovu
a za bebce  :love32:

Saska

Quote from: Saska on November 28, 2010, 01:32:29 PM
               mali se od juce igra stopalima; malo mu fali da ih gurne u usta.
a od danas se i prevrce s ledja na stomak  :clap:

Lani

Bravo!  :clap:

Apropo priče o napredovanju, čitam juče u Blicu intervju sa nekom fudbalerskom ženom, rodila bebu deset dana posle mene, sa 2900g, mala sad već sa dva meseca ima 6 kg. :crazy:
Osim ako ne laže.  :lol:

linga

Ili je beba na adaptiranom,  ;D

Lani

A to jeste, žalila se kako je beba loše reagovala na hranu pa je morala da joj menja.  ;D