Main Menu

Bebece price

Started by stacka, June 26, 2010, 05:48:55 PM

Previous topic - Next topic

Gost51

dobro je da ne ide preko 37,5

ivani zacepljen nosic i ne spava vec 2 dana
mada nocu srecom spava

disco2000

Gost51

vidjela sam
nego kazem za sada
valjda nece vise

disco2000

Verujem da nece, mada ne znam kako to funkcionise kada su vakcine u pitanju :think:

Saska

ne znam ni ja, secam se da su ovi veliki bili kenjkavi taj dan, ali prolazili su bez T. Mihajlo dobi pentaksim, skupo ono, brate, ali kao nema reakcije. Mene je najvise nervirala polio, nikad nisam bila sigurna da li su je popili, pogotovo Mina, jer je njoj dati lek na kasiku i sad nemoguca misija.

stacka

:kiss1: za Petru.
Masa danas treba da dobije Pentaxim a ako je kao Aleksa reagovace i ona. On je posle prve revakcine dobio t a posle druge proliv
Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

bubi

mi mismo dobijali temperaturu od pentaxima.
za Petru  :bighug:

Lani

:bighug: za sve

Zvala sam Halo bebu, nisu ovlašćeni da daju savete o AD kapima i Vigantolu  :crazy:, mora da se pita pedijatar.
Zvali posle pedijatra, ona kaže da dajemo AD kapi ali da sačekamo kad Una napuni mesec dana.

stacka

A koje ad kapi, vodenih nema nigde? :crazy:
Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

Lani

Te vodene, mm je uspeo da ih nađe u jednoj apoteci kod nas u kraju.

Gost51

vise i te kapi
ionako zaboravim da ih dajem

Ivanjuška

i ja ne dajem nista... sad dok ima suncanih dana ne brigam a posle cemo videti

i mi moramo po trecu dozu pentxima  :crazy:

Lani

Moja cica debelica je napredovala 600 g za dve nedelje otkako smo izašle iz porodilišta. :clap:
Sad ima 4.250 g.

bubi

Summer

Bravo za Unu  :clap:

:kiss1: za Petru

Ja sam Sari davala AD uljane, po savetu dr fizijatra, kod koje me vodila Marty. Ta dr tvrdi da su deci potrebna oba vitamina. Obzirom da su u pitanju vitamini rasvorljivi u mastima, preporucuje iskljucivo uljani rastvor.

David 09.01.2007.
Sara   08.12.2008.