Main Menu

Lice i bore...

Started by linga, June 08, 2009, 08:01:57 AM

Previous topic - Next topic

disco2000

Dacko

Za uklanjanje tinejdžerskih bubuljica u DM-u imaju odlične stvari, ovo služi za umivanje i vrlo brzo skida mitesere:

a ovo je za čišćenje lica tupferom i smiruje kožu tako da se i one veće bubuljice povuku (naravno, to ako ulovite tinejdžera pre nego što ih istisne):

Mnogo bih volela da je tako nešto postojalo i u naše vreme, oduševljena sam dejstvom.

emge

Marta ima ivaj tonik i kremicu iz iste linije... kremicu namaže posle čišćenja tonikom. Rade savršeno, mislim da eam i ja već pominjala :think: i clindasome iz apoteke ako ima neka velika..

moma

stacka

Dacko, hvala na preporuci, bas sam planirala ovih dana da otvorim neku temu u vezi problema sa kozom tinejdzera.
Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

Dacko

Meni je najveća muka naterati ga da se uopšte stara o koži, nikako da shvati da od običnog umivanja nema vajde i da mora da potroši još ta dva minuta na temeljno čišćenje lica, a rezultati se odmah vide. No valjda bi trebalo da budem srećna što se (zasad :nokti2:) barem redovno tušira i pere zube, razne knjige o tinejdžerima me upozoravaju da to lako može prestati. :lol:

prevodilica

Quote from: Dacko on March 06, 2020, 11:05:18 AM
Meni je najveća muka naterati ga da se uopšte stara o koži, nikako da shvati da od običnog umivanja nema vajde i da mora da potroši još ta dva minuta na temeljno čišćenje lica, a rezultati se odmah vide. No valjda bi trebalo da budem srećna što se (zasad :nokti2:) barem redovno tušira i pere zube, razne knjige o tinejdžerima me upozoravaju da to lako može prestati. :lol:

i nama stoji ovaj tonik, retko se troši
kad se baš pojavi neka upaljena bubuljica, uspem da ga nagovorim da očisti lice tonikom
a sjajan je, odmah smiruje kožu

stacka

Quote from: Dacko on March 06, 2020, 11:05:18 AM
razne knjige o tinejdžerima me upozoravaju da to lako može prestati. :lol:

mi smo knjiski da ne kazem skolski primer tvrdnje :crycry: :crycry: :crycry:
Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

Dacko

Kupila sam mu Balein gel za piling iz iste serije kao prethodno preporučivan tonik, i ne mogu da poverujem kako dobro radi! Sve očisti, koža bude meka, glatka, nežna, jedina je mana što treba da se koristi samo dvaput nedeljno, pa se u međuvremenu opet istačka bubuljicama.

Lani

Uni su se pojavile one sitne crvene veličine vrha čiode svuda po čelu i malo po nosu.  :wall: Za sada koristi samo Sebamed sapun za lice ali ako se nastavi, moraćemo kod dermatologa po savet. Iva nije nikad imala problema s tim pa ne bih nešto da zeznem.

AnaK

Nadam se da će biti kratkotrajno i brzo proći  :bighug:
Janko 23.7.2002.

Crvenkapica

Ma super je Balea, sve što sam probala, bilo je odlično, a ekstra jeftino. Meni, u principu, retko šta potpuno odgovara, pa čak i ona najskuplja kozmetika. A kao klinka, imala sam baš problematičnu kožu i često akne, pa su mi i ožiljci ostali. Na sreću, posle nekoliko tretmana na nanoklinici, uspela sam da ih se rešim i sad mi je koža, konačno, čista.

Glitter

Quote from: Lani on November 09, 2021, 08:21:36 AMUni su se pojavile one sitne crvene veličine vrha čiode svuda po čelu i malo po nosu.  :wall: Za sada koristi samo Sebamed sapun za lice ali ako se nastavi, moraćemo kod dermatologa po savet. Iva nije nikad imala problema s tim pa ne bih nešto da zeznem.
Jel koristi nesto za hidrataciju posle sapuna?