Main Menu

Parfemi

Started by Unabebili, April 30, 2010, 10:29:51 PM

Previous topic - Next topic

Lani

Quote from: martina on September 16, 2011, 02:03:47 AM
da znas da mi se svidja. nekako je "barsunastiji", ako tako mogu da se izrazim

Probala sam ga, pronašla juče u parfimeriji u Merkatoru. :)  :girl_in_love:
Kad malo izvetri jaaako podseća na 19 i stvarno je nežniji. Na početku mu fali ona "in your face" ;D nota koja je po meni jedna od najboljih osobina originala. Suviše je nežan na prvi njuh u odnosu na original.

http://www.osmoz.com/fragrances/Haute-Couture-Brands/Chanel/N-19

http://www.osmoz.com/fragrances/Haute-Couture-Brands/Chanel/N-19-Poudre

MissL

Meni se dopao Chanel 5 Premiere. to je isto neka varijacija na temu, oseti se da je No5 (koji mi se inace nikada nije svidjao) ali nekako 'pristupacniji'.
Ali dopada mi se tek pola sata od nanosenja, kad ga tek prsnem ne :girl_sigh: :girl_wacko:
Stiv 24.11.2003.

Ucinilo mi se da cu da prestanem da pusim :D

Lani

Svi ti stari ženski Chanel parfemi su baš specifični, i svi su u onoj kategoriji ili ljubav ili mržnja na prvi pogled, tj. njuh.

MissL

Stiv 24.11.2003.

cici

Meni je 19 bio prva ljubav, definitivno cu da probam ovaj.A svidjaju mi se i ove nove varijacije na Chance.

Lani

Chance je meni divan u svakoj varijanti. :girl_in_love:

cici

Jeste bas, mada mi se najvise svidja originalni jer je najjaci.

cici

I samo ga zimi koristim, mnogo mi je jak kad je toplo.

MissL

Meni je njihov omiljeni def Coco Madmoiselle... Mada mi je i Chance lep... i Allure mi se dopada, doduse na koleginici :lol: Ma Chanel je zakon :girl_in_love:
Stiv 24.11.2003.

cici

Meni se Allure ne dopada na meni.

Lani

E ja od svih Chanel parfema jedino Allure ne mogu da smislim. Sve ih manje ili više volim, jedan i obožavam :girl_in_love: ali ovaj mi je katastrofa, na meni barem.

MissL

pa sto ne probate i vas dve na koleginici :lol:
Stiv 24.11.2003.

cici

Meni se dopao na nekim zenama ali na meni je uzas.

Lani

On je u principu dosta na fazon parfema koji su mi se u jednom periodu života dopadali ali eto nikako mi ne leži.
A vrhunac parfemske odvratnosti mi je Clinique Aromatics elixir.  :crazy: :crazy: :crazy:

Glitter

ja volim muski allure  :girl_in_love: