Main Menu

Parfemi

Started by Unabebili, April 30, 2010, 10:29:51 PM

Previous topic - Next topic

Finalina

a meni jungle "stoji" i to bas dobro, imala sam i njega u duplikatu (ostalo mi pola velike bočice) .... kada se naljutim na tebe ja ću njega da stavim pa da znaš, a da ti ništa i ne kažem :rofl:

Lani

Meni Slon dobro stoji na drugima.  :good:

Ja uglavnom sve mogu da podnesem da pomirišem, samo bih zakonom zabranila Klinikov Aromatics Elixir.
http://www.fragrantica.com/perfume/Clinique/Aromatics-Elixir-371.html

Unabebili

:rofl: kako smo svi razliciti sto se parfema tice  :love32:

fina, ja sam svojevremeno morala da vratim musteriju ( srecom dobru i razumnu) , tj. da joj zakazem drugi termin, jer je dosla sa Jungle na sebi
najiskrenije, ja iz nekog razloga nisam mogla da podnesem taj miris, jako mi je smetao i zavrsila sam u kupatilu  :bad:

ima ih jos koji mi izazivaju fizicku mucninu, recimo  My Givenchy Dream ,  Dior Poison, Cartier , Must De Cartier Perfume

neke volim kako stoje na drugima, iako na meni stoje uzasno
jedan od njih je stari Dalijev Laguna  :heat:

Don't follow me, I'm not leading. Don't lead me, I'm not following.

Bracno stanje nije kontraindikacija za svalerisanje. Pa, kad logično razmisliš, ne samo da nije kontraindikacija, već je neophodan uslov . by Vojka&AnaK

http://bebili.blog.rs/

anelore

I meni ti neki jaki smetaju, od nekih mi se, kao Uni, fizicki povracalo, ali ne znam koji je to tacno parfem. Dior Poison je nosila moja mama godinama, pa me podseca na nju  :girl_in_love:
I jos uvek odlepim kad osetim muski Fahrenheit, i ta reakcija je potpuno fizicka, odmah mi prorade leptirici u stomaku i sa nekim bih se ljubila  :girl_haha:

Unabebili

Quote from: anelore on May 04, 2012, 12:31:06 PM
I meni ti neki jaki smetaju, od nekih mi se, kao Uni, fizicki povracalo, ali ne znam koji je to tacno parfem. Dior Poison je nosila moja mama godinama, pa me podseca na nju  :girl_in_love:
I jos uvek odlepim kad osetim muski Fahrenheit, i ta reakcija je potpuno fizicka, odmah mi prorade leptirici u stomaku i sa nekim bih se ljubila  :girl_haha:

kupuj njega muzu  :love32: :kiss1:

Bracno stanje nije kontraindikacija za svalerisanje. Pa, kad logično razmisliš, ne samo da nije kontraindikacija, već je neophodan uslov . by Vojka&AnaK

anelore

On ne voli parfeme  :crycry:

anelore

Mozda da kupim i da mu spricam po odeci na kvranjaka   :turpija:
Mada nije da nesto imam problema sa libidom ovih dana  :-X

Lani

Mm voli Fahrenheit  :girl_in_love: a njega je koristio i moj prvi ozbiljni dečko. :girl_haha:
Poison onaj stari mi je OK u umerenim količinama. ;D

Unabebili

Ja, sirota ni Farhenheit ne ljubim bas, a mm ga voli( stavlja  :baba: )

A od muskih, na njemu najvise volim   Baldessarini Ambré. Stvarno mu stoji savrseno i nekako od svih onih koje on ima ( a frik je za parfeme, zovem ga gramziva gnjida  i ima ih ovog casa 14  :shout: ) , meni je taj favorit.

A mucena ja, ovog casa imam tri od kojih su dva poluprazna, a jedan pri dnu ostao  :rofl:

Finalina

uh cartier roadster je uzasan, najgori od svih groznih jer ima nesto u sebi na sta sam cak i alergična ( grebe me grlo i peče me nos), ali zato je declaration zakon, apsolutni zakon ( ko je taj pomirisao ili koristio, zna o cemu pričam )

prevodilica

:blink: ja Cartier baš volim :burko:

eto koliko smo različiti

Finalina

i ja, ali ovo je organska odbojnost prema sastojku ( imaju ga i jos neki mirisi, bas sam primetila da mi smeta )

cici

Meni ova magnolija Gucci uopste nije jaka, moracu na kozi da probam prvom prilikom.Cartie uopste ne volim ni muske ni zenske.Baldeserini mi je ekstra i mm ga bas voli.
Kad se setim kako sam jake parfeme pre koristila sad bih se onesvestila.

Lani

Quote from: cici on May 04, 2012, 03:27:51 PM
Kad se setim kako sam jake parfeme pre koristila sad bih se onesvestila.

Isto. Ranije ako ne osetim miris vanile neću ni da ga probam, sad bih odlepila da idem okolo i mirišem kao sveže ispečeni mafin. :lol:  :crazy:

cici

U ovom sam se davila sad bih povratila  :rofl:

I u ovom  :lol: