Oralna Kontracepcija, Flasteri, Spirale

Started by Glitter, August 23, 2010, 03:33:51 PM

Previous topic - Next topic

TINK

Ma mislis Glitt  :-[????

Samo kad skupim hrabrosti, prvo vas drugarke obavestavam   :girl_in_love:

Lani

Quote from: TINK on December 02, 2014, 07:55:30 PM
Znaci kud puklo, da uradim na vasu odgovornost  :lol:..... idite bre, nije mi ni do cega a kamoli do tih gluposti  :girl_haha:, jos sam pod traumom  :girl_haha:

Nego recite mi, jeste li koristili nesto od kontracepcije prvo vreme :-[ ? Meni nesto frka, ja bih najradje nastavila po starom  :lol:

tztztz sta sve pisem, nadam se da ovo ne vide gosti  :lol:..... a ako vide, oprostite  :spruce_up:

Ma jok. Pa šta će ti pored Mirene?  :girl_haha:

TINK

Uhhhhh Lani, isprobacu je onda sledece nedelje  :-[ . Cekajte prvo psihicki da se oporavim, vidite da je i Cicojki trebalo cak 7 dana  :girl_haha:

Lani

TINK

Quote from: Lani on December 02, 2014, 08:46:18 PM
Ajd pa nek je srećno isprobavanje.  :lol: :kiss1:

Neka, neka, drzacu ovog mog jos u neznanju  :baba:

cici

Cici je cekala jer je bolelo dok joj je stavljala,, citas li ti sta ja pisem :cigla:

TINK

Quote from: cici on December 02, 2014, 11:21:59 PM
Cici je cekala jer je bolelo dok joj je stavljala,, citas li ti sta ja pisem :cigla:

Dobro tebe je bolelo, a ja imam psihicke traume  :-[..... pa moram da cekam da zaceli  :lol:

cici

linga

kalimero

Bata 18.01.2004.
Moca 17.11.2014.

TINK

Samo da ovde utefterim, bojim se da gubim evindeciju, pa neka ostane uteftereno. Menstruacija.... danas  dan 14.  :crazy:

Ima li ovome kraja  :crazy:????

ok nije da mi lije, koristim ulozak, bude malo zamrljan. Ali kad idem u wc imam sveze krvi na wc papiru. Nemam pojma, hocu li sad vecno da imam menstruaciju  :crazy:

izvinjavam se na detaljisanju  :-[

Lukina mama

mnogo dugacka tema, a ne mogu sve da iscitam, pa da se posavetujem sa vama...

resila sam da prestanem sa pilulama, pijem ih dobrih 12-13 godina, sada kad sam bila kod ginekologa rekla mi je a nece da mi da recept ako ne donesem potvrdu od neurologa da je ok da budem na pilulama, zbog glavobolja ...

i tako poceh da razmisljam da mi je mozda bolje da prestanem, da vidim kako se osecam, i ona mi je predlozila par opcija, jedna od njih je mirena....

kakva su iskustva vas koji imate mirenu?

mogu da ja odem kod neurologa i pitam za potvrdu, ali ne znam hoce li mi dati, i ne ide mi se kod njega, davice me sto nisam uzela onaj botox... :-[
Luka ,09 April 2005

senka

mislim da sam jedina sa lošim iskustvom...
4 meseca sam je imala i +20kg
s druge strane mnogo dobra stvar
M.2000.
K.2003.
A.2006.
SD mama

Dada

Mima, pa je l ti ikad palo na pamet da ti one mozda doprinose glavobolji? Meni bi  :lol:
Mirenu nosim vec 2. put, pravila sam razmak od 6 mjeseci i vec me frka hvata sto moram da je skidam u decembru i budem bez nje opet 6 mjeseci.  Prvi put kad sam je stavila imala sam dugo glavobolje, skoro mjesec dana ali prosto sve, nisam brinula ni o trudnoci niti sam vise morala da koristim po tampon i tri velika uloska da bih izasla iz kuce prva 4 dana :hm: Drugi put kad sam je stavila pojma nemam, mislim da su glavobolje zanemarljivo trajale, cim nisam zapamtila :innocent:
Milica 23.09.1995.
Djina 28.12.1996.
Jovan 29.08.2000.

Vila

Mirena je hormonska spirala, te kod migrena nije preporučljiva.
Ja sam stavila običnu spiralu prošle godine, i odlično je podnosim, nemam nikakvih problema, osim nešto obilnijih menstruacija nego što su bile dok sam pila pilule, i to je to.
Ksenija 12.07.2001.
Dušan 19.01.2009.

"nije nasa duznost da od njih pravimo ljude kakve mi volimo, nego da im pomognemo da postanu ko oni hoce da budu"
Martina