Main Menu

Juce na Tasmajdanu...

Started by anelore, June 30, 2010, 11:11:52 AM

Previous topic - Next topic

Elanor

Milena  21.06.2004.
Filip     08.06.2007.

Deda

Ups, izvini Saska  :girl_haha:
Elanor, bezobraznice :burko:
:bighug:
Miss Fantastic     -   23.8.2004.
Mister Bombastic-    29.5.2006

gasha

uzas, ludi koju ostavljaju decu samu, pa bilo gde mogu da kazem su neodgovorni i ludi, posle kada se nesto desi djavo im je kriv.

mislim da ste ti i tm super reagovali
Katarina  24.10.2002.
Dusan 18.05.2004.

Lukina mama

Strasno, sto se ne pojavi milicija ranije  >:( ja sve citam, a gledam pri kraju texta jer se pojavio neko od roditelja, :nokti2: i ja sam se rastuzila, ne mogu da shvatim kako neko moze da se tako ponasa tako prema svom detetu :(
Luka ,09 April 2005

Xe

Hvala bogu sto jos ima takvih ljudi kao sto ste TM i ti, anelore.
Nemojte se menjati  :flower:
http://mojetvoko.wordpress.com/
moram ovo da loliram by MissL

anelore

Quote from: kalimero on June 30, 2010, 02:43:57 PM
jao, anelore, evo krv mi se sledila, ne toliko od priče (mislim, jeste strašno) nego sto mi je to sve što pričaš užasno poznato, isti metod, ista odbrana.....uh, samo da nije isti, tj da nisu to isti otac/sin, ako jesu, a užasno priča liči onda je to već ....uh, ne smem ni da pomislim....

dakle, nema ni dva meseca, bili smo bata i ja u mercatoru, on poželeo da ide u onu glupu tamo igraonicu, ja ga pustila, sedim sa strane, pijem kafu.....odjednom vidim neke žene se unervozile, vrte se oko malog, a on tu negde ko bata, možda malo stariji, musav, raspojasan, nazuva cipele ali pertle u čvor i ne ume i zapeo, ali plače i mumla, ali nikoga ne doziva i nece nikome da kaže niti ko ga je doveo, niti kako se zove niti išta..... i tu se i ja umešam, mali već nazuo maltene cipele i kreće da odlazi iz igraonice i ko zna gde će, ajd nema tu kola, al ne možeš da pustiš dete samo.....
ja ga jedva zadržim, druga žena otrči do obezbedjenja da jave na razglas da se dete izgubio, sve u svemu tu smo se "bavili" jedno dobrih 20 minuta malim i verovatno je bilo i više pre no što sam ja primetila.....

odjednom stiže otac, ali baš taj opis koji ti daješ, isto tako otresit, mali mu se baca u zagrljaj a na naš komentar da se baš uplašio on nam odbrusi isto "ma, ajd sad, 5 minuta me nije bilo!" i odoše......

uh, samo da nije isti, ali mi to sve previše poznato zvuči, u krajnjem slučaju vratilo mi je film :(
Da, to bas bas lici na ovo sto se desilo na Tasu.
Za bold - ne znam sta je gore -to da je isti covek koji to vise puta radi svom detetu ili to da ima vise ljudi koji su u stanju da na duze vreme ostave svoju decu.

Ivy

jaooo uzas  :(  odreagovali ste bas kako treba...svaka cast  :good:

Minimax

Uzas !
Da se nadovezem sa jednim primerom od juce : stojim na stanici i cekam autobus sa Lenom, a pored mene staju dve romkinje sa 4 dece. Ne znam koje je cije, ali nije ni bitno za pricu. Jedna od majki otvara bocu Pepsija, i jedan mali, star oko 4-5 godina, trazi da mu da da otpije gutljaj. Na to zena odozdo hvata zalet rukom i pljas dete po ustima nekoliko puta, i dodaje : " dabogda poginuo na ulici, kola da te zgaze " !  :o A dete place i place, mi ostali na stanici pobledeli. Doslo mi je da se umesam, jedva sam se suzdrzala, ali mi posle nije bilo dobro. Jbm ti takvu majku  :crazy: :fool:

Lani

Ivy

kalimero

ja vec odavno pričam da bih svima njima koje decu ostavljaju na ulici da prose, da trčkaraju medj automobilima (dete od 4 god :krsti:), šamaraju ih tako, puštaju gole i bose......momentalno oduzela decu, njima podvezala jajnike.....@!(*#&&^@$%$!#%#$*&@&*(* uffffff!!!!!!!!!!!!!!!!
Bata 18.01.2004.
Moca 17.11.2014.

Tchi

ja sam videla kod usca na raskrsnici kasno vece grupa dece po 3-4 godine nose bebu koja ima svega par dana, ma nedelju nema, mlataraju je, treskaju kao misle tako je ljuskaju da je smire, pored seta majka tinejdzerka jos ogroman stomak od porodjaja, stomak mi se okretao od muke i dok sam ziva nece mi savest biti cista sto tad nisam pozvala policiju pa uradili ili ne uradili ista