Main Menu

Serbia Open

Started by stacka, May 03, 2009, 10:50:54 PM

Previous topic - Next topic

nelly

#165
čekam Glitter da upadne sa komentarom o dresu :girl_haha:
...okrenuću lice prema suncu i senke će ostati iza mene ...

mama2put

Xe, super fooootkiceeee :clap:

Kuca je  :love32:

Nelly, tvoj sinak i moj bi turnir jedan organizovali...fudbalski, ofkors :D... on ima dres Manchesera, za koji i navija...od naskih navija za Zvezdu..pa taman :innocent:
Starije chedovishte 29.03.2004.
Mladje chedovishte 13.02.2008.

Xe

Sa tenisa na slatkise, sa slatkisa na kuce  :love32:
Slatki su i Nidza i Miki  :love32:
http://mojetvoko.wordpress.com/
moram ovo da loliram by MissL

nelly

pa moramo nekako da odrzimo ovu temu :lol:
...okrenuću lice prema suncu i senke će ostati iza mene ...

:ph34r:


maripoza

Old enough to know better, but too young to care.

stacka

Ako ako, samo vi moje luce drzite na vrhu :love32: :lol:
Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

chokoladica

Jel mozemo za GS da otvaramo nove teme?  :molitva:

stacka

Naravno, sto ne bismo?
Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

chokoladica

Ja ne vidim razlog, al' cisto da pitam  :)

stacka

Ma za svako veliko cemo da otvaramo... i ovako jedino o tenisu ovde i pisemo  :lol:
Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

Xe

Quote from: chokoladica on May 15, 2009, 08:06:04 AM
Jel mozemo za GS da otvaramo nove teme?  :molitva:
Otvori odmah, da te Stacka ne preduhitri :rofl:
http://mojetvoko.wordpress.com/
moram ovo da loliram by MissL

stacka

Quote from: Xe on May 15, 2009, 08:14:18 AM
Otvori odmah, da te Stacka ne preduhitri :rofl:


:girl_blum: :girl_blum: :girl_blum:
Mene su naterale ne bih ja, samo da znas  :girl_sigh:
Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

maripoza

Nije ni cudo sto je pola clanova stavilo sportski potforum na ignore. :lol:
Old enough to know better, but too young to care.

nelly

Quote from: maripoza on May 15, 2009, 08:56:35 AM
Nije ni cudo sto je pola clanova stavilo sportski potforum na ignore. :lol:
:rofl: :rofl: :rofl:
...okrenuću lice prema suncu i senke će ostati iza mene ...