Šta vam je ulepšalo dan ..ili noć

Started by Deda, March 31, 2010, 10:45:57 PM

Previous topic - Next topic

Lani

Blue

nije to nista. imala sam nekada i neku seficu, koja je cim su je usili posle porodjaja, dosla pravo na posao :lol:
Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.

Lani

Blue

jeste kretenasto (tim pre sto je tada bila > 40 god.). blago li se njoj na tolikom radnom elanu  :crazy: :fool: :lol:

Lani

Blago se njoj na takvoj izdržljivosti.  ;D
Mislim da me je neko naterao tih prvih dana posle epiziotomije da sednem da bih pucala u njega.  :lol:

Blue

bolje da ne navodim vise sokantnih primera, jos ce neko pomisliti da je to norma  :lol:

malopre mi je kolega pricao da je sa svojim sinom koji ima -10 dana (rodio se mesec dana ranije), bio juce na rucku u restoranu  :think:

disco2000

Quote from: Elanor on May 20, 2010, 03:33:43 PM

Deda

Ja im ne zavidim na tolikom radnom elanu,nekad je teze cuvati malu decu nego ici u rudnik
Miss Fantastic     -   23.8.2004.
Mister Bombastic-    29.5.2006

Lani

Meni su se prioriteti totalno promenili otkad sam dobila dete. Gledano iz ove sad perspektive, uopšte ne mogu da razumem takvu  :pleasantry: predanost  :pleasantry: poslu. Da opravdam još manje, a čak ni da je razumem.

aleks

ja da potpisem Lani, a bogami i Dedu za rudnik.
Aleksandar - 25.06.2006
Sofija - 23.09.2010

Blue

ja mislim da Deda ipak malo preteruje sa tim poredjenjem majcinstva sa poslom u rudniku i da je sve to ipak mnogo lakse i lepse (a da je to bila samo metafora :pleasantry:).

Deda

Jeste najlepsa stvar na svetu( zamislite srce smajli) , ali nije metafora :lol: , bar u mom slucaju da se ogradim.
Htela sam reci da je odlazak na posao (pri tom ne mislim na moj ) milina ponekad u odnosu na posao roditelja.
Svaka cast ko uspe sve da odradi oko deteta a kad dete spava da radi . Ali tad bi dan trajao bar 36 sati. A ovako-ostavis dete nekom pa ides da radis....pih ...nije mi to bas nesto posebno, znaci svaka cast ako nije na ustrb deteta...mogla bih jos ali ne daju mi dva bandita...
Miss Fantastic     -   23.8.2004.
Mister Bombastic-    29.5.2006

Blue

Quote from: Deda on May 20, 2010, 06:15:26 PM
A ovako-ostavis dete nekom pa ides da radis....pih ...nije mi to bas nesto posebno, znaci svaka cast ako nije na ustrb deteta...

nemam pojma, svako valjda radi onako kako mu odgovara i kako je navikao i kako zeli. vecina mojih koleginica ovde se vraca (vrlo rado!) na posao posle 3 meseca od porodjaja. pritom mislim da nisu na to prisiljene finansijski.

dobro je u svakom slucaju imati izbor  :good:

Lani

Da, čitala sam da u mnogim zemljama se ide kući sutradan ili isti dan posle porođaja.
Meni je to u principu super, odmah ideš svojoj kući, u svoje kupatilo, ali ipak nije loše ni biti par dana na oku lekara.

stacka

Saznanje da od sada moze dopuna za mob da se izvrsi i preko fixnog telefona  :rofl:
Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.