Main Menu

Pegla za kosu

Started by AnaK, May 08, 2009, 01:59:27 PM

Previous topic - Next topic

AnaK

Kupila, javljam kad probam. Leti perem kosu svakog drugug dana, neću svaki put da je peglam, probaću ovo.  :kiss1:
Janko 23.7.2002.

Dada

Quote from: AnaK on May 16, 2009, 03:44:59 PM
Kupila, javljam kad probam. Leti perem kosu svakog drugug dana, neću svaki put da je peglam, probaću ovo.  :kiss1:
Ovaj moj? Super, ja ovdje vise ne mogu da ga nadjem, imam za jos jednu upotrebu  :)
Milica 23.09.1995.
Djina 28.12.1996.
Jovan 29.08.2000.

:ph34r:

meni ne treba pegla :ljut: ... a ja bih da mi se kosa uvija sama od sebe, pa da se mucim da je ispravljam  :-[

sad kad je toplo, samo je operem, prodjem cetkom i kao ocesljam krajeve na unutra  :girl_haha: i pustim da se osusi sama ... bude ravna :).. mislim ukoliko u nekom trenutku ludila ne stavim minival :lol:

AnaK

Dado, isprobala sam danas tvoje sredstvo. I super je :) Kosu sam potpuno mokru vezala u rep i tako sušila ceo dan. Ništa se nije uvilo  :good:
Janko 23.7.2002.

Ivy

Quote from: Dada on May 16, 2009, 04:42:13 PM
Ovaj moj? Super, ja ovdje vise ne mogu da ga nadjem, imam za jos jednu upotrebu  :)
brzo ces ovamo  :innocent: ovdje ga ima svuda  :kiss1:

Ivy

Quote from: :ph34r: on May 17, 2009, 10:00:46 PM
meni ne treba pegla :ljut: ... a ja bih da mi se kosa uvija sama od sebe, pa da se mucim da je ispravljam  :-[

sad kad je toplo, samo je operem, prodjem cetkom i kao ocesljam krajeve na unutra  :girl_haha: i pustim da se osusi sama ... bude ravna :).. mislim ukoliko u nekom trenutku ludila ne stavim minival :lol:

neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee  :no:

:ph34r:

Quote from: Ivy on May 18, 2009, 12:04:15 AM
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee  :no:

necu ove godine ne brini :lol: ... a i da ga stavim ne bi provalila o cemu se radi .. taka mi kosa :D

Dada

Quote from: AnaK on May 17, 2009, 10:50:58 PM
Dado, isprobala sam danas tvoje sredstvo. I super je :) Kosu sam potpuno mokru vezala u rep i tako sušila ceo dan. Ništa se nije uvilo  :good:

:dance1: :dance1: :dance1: suuuper :clap:
Bdw, to je prvi preparat za kosu koji sam kupila u zivotu a da nije sampon ili balzam :lol:
Milica 23.09.1995.
Djina 28.12.1996.
Jovan 29.08.2000.

Gost51

nasla sam neki taft-ov preparat za ispravljanje kose
isto se stavi na mokru kosu i kao nije potrebno peglanje
sinoc probala i kosa je stvarno svilenkasta od njega :)
mada sam se ja ipak malo propeglala :D

Margarita

i, jel ima jos koje iskustvo sa peglanjem :D u protekle 4 godine?

mene koleginica ubedila da probam, donela mi svoju peglu i odusevljena sam rezultatima :good:
sinoc oprala kosu i malo prosusila fenom
jutros prepeglala suvu kosu, potrosila max. 10 min. vremena, i sad je uredna, lepo slozena i ravna
u principu i jeste ravna, samo mi krajevi poblesave i grozno izgledaju, osim ako me frizer ne isfenira :hm:

sad ozbiljno razmatram kupovinu
njena je neka remington, sa keramickim plocama, davno kupljena

I sta je novo izmisljeno od preparata za zastitu u ove 4 godine :rofl: