Main Menu

Dezodoransi / antiperspirant

Started by Blue, May 26, 2010, 01:57:10 PM

Previous topic - Next topic

Blue

Quote from: Xe on May 27, 2010, 11:40:22 AM
(pa kondomi ne dolaze u obzir  :crazy: )

eto odlicne ideje, kako da razvijemo temu u novom pravcu  :good:

Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.

Gost51

ja uloske kombinujem
always i neke malo lakse za napolje u zavisnosti od toga koji je dan
a za kucu vata, najobicnija i to mi je najnaj
dosta trosim, ali je mnogo udobno

cici

Quote from: Zumbulica on May 27, 2010, 10:15:18 AM
Razmisljam sta da kupim Jeleni, kojoj od ove godine treba dezodorans.
Ja najcesce koristim Rexonu, sada trosim Dove koji sam dobila. Ranije sam koristila i antiperspirante, vise ne, nekako su mi previse drasticni, a nema potrebe.
Već?Kad pre?Mada računam da ni mi nismo mnogo daleko.Razmišljala sam na tu temu.Ja bih neki bez konzervansa i tih stvari.Ima onaj DM da li je u kristalu ili tako neki.

Gost51

ova moja se vec mirise nekim malim malicijama
tetka joj kupila
mada ja dopustam samo po majicama

Dada

Milica 23.09.1995.
Djina 28.12.1996.
Jovan 29.08.2000.

anelore

Meni je dobar dezodorans Dove Hair Minimizing, bas mi prija. Trenutno imam neki Garnier Minerals, nisam zadovoljna. Inace najvise volim miris obicnog Nivea dezodoransa, asocira me na cisto. Nije los ni onaj neki Summer Fresh. Generalno, slatkaste mirise ne volim ni kod parfema ni kod dezodoransa. E da, bio je svojevremeno neki Fa dezodorans pomorandza i grejprfrut (pre jedno 15 godina), taj je savrseno mirisao.  :girl_in_love:
Always uloske godinama ne koristim, uzasno mi smetaju, koristim Carefree, eventualno Libresse. ali i tampone.

Glitter

Lani

Zumbulica

Quote from: cici on May 27, 2010, 11:51:08 AM
Već?Kad pre?Mada računam da ni mi nismo mnogo daleko.Razmišljala sam na tu temu.Ja bih neki bez konzervansa i tih stvari.Ima onaj DM da li je u kristalu ili tako neki.
Tako sam nesto i mislila, nisam stigla danas da odem do DM-a. I ja sam se iznenadila, ali vec je pocelo da se oseca, a mislim da i grudi samo sto nisu pocele da joj rastu.
....moje srce, ptica divljine, naslo je svoje nebo u tvojim ocima ....

janavi

Quote from: Zumbulica on May 27, 2010, 04:12:51 PM
Tako sam nesto i mislila, nisam stigla danas da odem do DM-a. I ja sam se iznenadila, ali vec je pocelo da se oseca, a mislim da i grudi samo sto nisu pocele da joj rastu.
i mi smo na pragu
ja kupila neki roll on u DM, mineralni, sličan kao onaj u kamenu
Always be yourself... because the people that matter, don't mind, and the people that mind, don't matter.

I have a blog and I'm not afraid to use it

Nanny Ogg

Meni Always ne smeta, al ipak vise volim Naturellu :)

Na latex nisam alergicna  ;D

Ajte zene, ne dram'te

AnaK

Mislim da su najprirodniji ovaj što Glitt pominje, zatim stik iz serije AloaVera (isto multilevel markaeting, ja taj koristim zbog homeopatije). A pre svega toga, ja sam obožavala Džonsonov (ona bebeća firma, da ne tražim sad tačno kako se piše).
Janko 23.7.2002.

pra-sence

Ja koristim Dove(onaj najobicniji sa teget poklopcem ) Stalno ga kupujem i najvise mi odgovara. Od ulozaka samo Libresse. tampon nikad nisam stavila.

janavi

tamponi su zakon, ja bih se taman ubila da moram da se smaram sa ulošcima ;) njih samo kad me boli stomak, dok ne prestane
Always be yourself... because the people that matter, don't mind, and the people that mind, don't matter.

I have a blog and I'm not afraid to use it

pra-sence

Verujem ali ja probala jednom da stavim i bilo mi bas neprijatno,kao da imam nesto "unutra" :lol: :lol:. Valjda stvar navike.

Mada,mogla bih da probam.Valjda se sad malo "razgazila" :lol: :lol:..mislim,posle porodjaja :lol: