Da li mazete vase klince nekim kremama sa zastitnim faktorom?
Moj bebac je bas svetle puti, na mamu, pa se razmisljam da pocnem da ga mazem nekom kremom kada se setamo.Do sada smo koristili svasta nesto Sebamed i super nam odgovara, pa cu verovatno uzeti nesto njihovo.
Evo teme o mazalicama. :)
http://www.mojamansarda.com/index.php?topic=1684.0 (http://www.mojamansarda.com/index.php?topic=1684.0)
A svakako od mene glas za Sebamed. :good:
E hvala :bighug: nisam imala vremena da trazim...prostudiracu
I od mene glas za Sebamed i Chicco :)
Davidu sam mazala Chicco, a prosle godine smo prvo imali Eucerin, pa Sebamed. Svi su ok.
potpis Chicco, Sebamed nismo koristili za mazanje, ali jesmo neke druge stvarcice :good:
samo da znas da je sebamed jako skupa, sad sam je platila 900 dinara mala tubica ne znam da li ima i 100 ml, koristicu mu je za lice, a za telo niveu