Moja Mansarda

DOM ZDRAVLJA => Zdravlje => Topic started by: slatka on June 07, 2010, 12:47:24 PM

Title: Zastita bebe od Sunca
Post by: slatka on June 07, 2010, 12:47:24 PM
Da li mazete vase klince nekim kremama sa zastitnim faktorom?
Moj bebac je bas svetle puti, na mamu, pa se razmisljam da pocnem da ga mazem nekom kremom kada se setamo.Do sada smo koristili svasta nesto Sebamed i super nam odgovara, pa cu verovatno uzeti nesto njihovo.
Title: Re: Zastita bebe od Sunca
Post by: Lani on June 07, 2010, 12:52:28 PM
Evo teme o mazalicama.  :)
http://www.mojamansarda.com/index.php?topic=1684.0 (http://www.mojamansarda.com/index.php?topic=1684.0)

A svakako od mene glas za Sebamed.  :good:
Title: Re: Zastita bebe od Sunca
Post by: slatka on June 07, 2010, 12:56:22 PM
E hvala  :bighug: nisam imala vremena da trazim...prostudiracu
Title: Re: Zastita bebe od Sunca
Post by: AnaK on June 07, 2010, 01:26:22 PM
I od mene glas za Sebamed i Chicco :)
Title: Re: Zastita bebe od Sunca
Post by: Summer on June 07, 2010, 01:28:02 PM
Davidu sam mazala Chicco, a prosle godine smo prvo imali Eucerin, pa Sebamed. Svi su ok.
Title: Re: Zastita bebe od Sunca
Post by: MissL on June 07, 2010, 02:18:27 PM
potpis Chicco, Sebamed nismo koristili za mazanje, ali jesmo neke druge stvarcice :good:
Title: Re: Zastita bebe od Sunca
Post by: Tchi on June 07, 2010, 02:30:16 PM
samo da znas da je sebamed jako skupa, sad sam je platila 900 dinara mala tubica ne znam da li ima i 100 ml, koristicu mu je za lice, a za telo niveu