Definitivno smo je prerasli :'( pa smo se dogovorili da je prodamo.
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi93.photobucket.com%2Falbums%2Fl80%2FAnaK73%2Fpruge1.jpg&hash=4a3ade26e109b887e35b6c6b49cd1f44ae4a6af0)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi93.photobucket.com%2Falbums%2Fl80%2FAnaK73%2Fpruge2.jpg&hash=1d1f5b0f1a4ff6f9519663c36670ce1d4c866fbe)
Dugo smo je dokupljivali, i godinama se igrao, rasla je s njim :) Definitivno jedna od igračaka koja je vredela svaki dinar. Ima oko 80 delova, 4 mosta, skretnice, 2 vozića. Ja bih bila zadovoljna da vratimo pola novca uloženog, što bi bilo oko 70€, ali o ceni može da se pregovara.
Ako znate nekog zainteresovanog, tu sam.
Ovo je baš lepa igračka, ali moje dete se uopšte sa tim ne igra.
I to je očigledno individialno. Janko se divno igrao godinama, a i svi dečaci koji su nam prodefilovali kroz kuću.
Jao što je dobra pruga :clap: Ja sam zainteresovana :)
Samo mi jedno nije jasno, da li je uloženo 70 ili je pola uloženog 70?
Pola uloženog je oko 70€ (tj ukupno uloženo oko 150€). :-[ :kiss1:
Prodato :clap:
Diiiivno, baš se radujem da ode u poznate ruke :girl_in_love: :kiss1:
:clap: :clap: :clap:
:girl_in_love:
A sad u podrum. :girl_haha: :kiss1:
Podrum, podrum :girl_haha:
Emge, kad se mnogo uželim ja ću da vam se najavim da se malo poigram :-[
da pustite malo i decu da se poigraju :deda:
Quote from: MissL on February 09, 2011, 09:54:54 AM
da pustite malo i decu da se poigraju :deda:
to je dedin smajli :lol:
Ali mi smo polovine :friends:
AnaK, kad god bude[ htjela :)
:bighug: :girl_in_love: :kiss1:
ja bih rado kupila tepih :girl_haha: