Moja Mansarda

SOBICE => Dečja soba => Džidžabidžice => Topic started by: AnaK on February 09, 2011, 08:53:54 AM

Title: Drvena pruga, prodato
Post by: AnaK on February 09, 2011, 08:53:54 AM
Definitivno smo je prerasli  :'( pa smo se dogovorili da je prodamo.

(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi93.photobucket.com%2Falbums%2Fl80%2FAnaK73%2Fpruge1.jpg&hash=4a3ade26e109b887e35b6c6b49cd1f44ae4a6af0)

(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi93.photobucket.com%2Falbums%2Fl80%2FAnaK73%2Fpruge2.jpg&hash=1d1f5b0f1a4ff6f9519663c36670ce1d4c866fbe)

Dugo smo je dokupljivali, i godinama se igrao, rasla je s njim :) Definitivno jedna od igračaka koja je vredela svaki dinar. Ima oko 80 delova, 4 mosta, skretnice, 2 vozića. Ja bih bila zadovoljna da vratimo pola novca uloženog, što bi bilo oko 70€, ali o ceni može da se pregovara.

Ako znate nekog zainteresovanog, tu sam.
Title: Re: Drvena pruga
Post by: cici on February 09, 2011, 09:01:25 AM
Ovo je baš lepa igračka, ali moje dete se uopšte sa tim ne igra.
Title: Re: Drvena pruga
Post by: AnaK on February 09, 2011, 09:03:36 AM
I to je očigledno individialno. Janko se divno igrao godinama, a i svi dečaci koji su nam prodefilovali kroz kuću.
Title: Re: Drvena pruga
Post by: emge on February 09, 2011, 09:04:16 AM
Jao što je dobra pruga :clap: Ja sam zainteresovana :)

Samo mi jedno nije jasno, da li je uloženo 70 ili je pola uloženog 70?
Title: Re: Drvena pruga
Post by: AnaK on February 09, 2011, 09:07:53 AM
Pola uloženog je oko 70€ (tj ukupno uloženo oko 150€).  :-[ :kiss1:
Title: Re: Drvena pruga
Post by: emge on February 09, 2011, 09:11:24 AM
Prodato :clap:
Title: Re: Drvena pruga
Post by: AnaK on February 09, 2011, 09:12:31 AM
Diiiivno, baš se radujem da ode u poznate ruke  :girl_in_love: :kiss1:
Title: Re: Drvena pruga
Post by: Deda on February 09, 2011, 09:48:44 AM
 :clap: :clap: :clap:
Title: Re: Drvena pruga
Post by: rafa on February 09, 2011, 09:50:35 AM
 :girl_in_love:

A sad u podrum.  :girl_haha: :kiss1:
Title: Re: Drvena pruga, prodato
Post by: AnaK on February 09, 2011, 09:52:51 AM
Podrum, podrum  :girl_haha:

Emge, kad se mnogo uželim ja ću da vam se najavim da se malo poigram  :-[
Title: Re: Drvena pruga, prodato
Post by: MissL on February 09, 2011, 09:54:54 AM
da pustite malo i decu da se poigraju :deda:
Title: Re: Drvena pruga, prodato
Post by: Glitter on February 09, 2011, 09:56:26 AM
Quote from: MissL on February 09, 2011, 09:54:54 AM
da pustite malo i decu da se poigraju :deda:
to je dedin smajli   :lol:
Title: Re: Drvena pruga, prodato
Post by: Deda on February 09, 2011, 09:57:20 AM
Ali mi smo polovine  :friends:
Title: Re: Drvena pruga, prodato
Post by: emge on February 09, 2011, 10:09:49 AM
AnaK, kad god bude[ htjela :)
Title: Re: Drvena pruga, prodato
Post by: AnaK on February 09, 2011, 10:10:54 AM
 :bighug: :girl_in_love: :kiss1:
Title: Re: Drvena pruga, prodato
Post by: janavi on February 09, 2011, 11:39:24 AM
ja bih rado kupila tepih :girl_haha: