Moja Mansarda

SOBICE => Dečja soba => Džidžabidžice => Topic started by: janavi on February 19, 2011, 08:51:25 PM

Title: Obucimo decu
Post by: janavi on February 19, 2011, 08:51:25 PM
Odlična ideja
i fenomenalan izgled sajta

http://www.obucimodecu.com (http://www.obucimodecu.com)
Title: Re: Obucimo decu
Post by: Deda on February 19, 2011, 09:01:09 PM
Super ideja  ali ti si sve dala meni  :girl_blum:
Ja uglavnom prosledjujem dalje ali ima sta mogu i da dam , tavan je pun
Title: Re: Obucimo decu
Post by: stacka on February 19, 2011, 09:02:50 PM
sharovala na fb. bas mi se dopada :good:
Title: Re: Obucimo decu
Post by: janavi on February 19, 2011, 09:03:13 PM
pa jesam, al i to se nekako 'uklapa' u koncepciju, samo što nije preko njih ;)
Title: Re: Obucimo decu
Post by: emge on February 19, 2011, 09:15:17 PM
Super je ideja :)
Mada ja odjeću razdajem okolo prijateljima.
Samo, da li ovi kojima treba odjeća imaju internet?
Title: Re: Obucimo decu
Post by: Beatrix Kiddo on February 19, 2011, 09:32:34 PM
Stvarno jeste dobra ideja!

Ovi mozda nemaju internet, ali se nadje neko ko im proslijedi broj telefona, pa se prijave i bez interneta... Bar se ja nadam da moze i tako...

A i ja prosledjujem odjecu prijateljima. Ostavila sam samo neke djelove odjece za koje sam emotivno vezana (npr. ono u cemu su izasli iz bolnice i sl), ostalo rado proslijedim...
Title: Re: Obucimo decu
Post by: senka on February 19, 2011, 10:46:18 PM
odlična ideja  :good:

mi dobijamo i prosleđujemo
Title: Re: Obucimo decu
Post by: nelly on February 19, 2011, 11:29:50 PM
svidja mi se  :girl_smile:
i ja decije stvari prosledjujem dragim prijateljima  :love32:
ali uvek ima i za još nekoliko dece
Title: Re: Obucimo decu
Post by: Nanny Ogg on February 20, 2011, 12:16:14 AM
Quote from: stacka on February 19, 2011, 09:02:50 PM
sharovala na fb. bas mi se dopada :good:

isto
Title: Re: Obucimo decu
Post by: NenaS on February 20, 2011, 02:00:01 PM
Quote from: stacka on February 19, 2011, 09:02:50 PM
sharovala na fb. bas mi se dopada :good:
Isto. A i procunjaću po plakarima i kutijama u garaži ovih dana, baš se toga dosta nakupilo.. Iskreno, i meni bi dobro došlo - rastu ko iz vode (samo ne znam dal se ubrajaju još u decu).. :-[