Odlična ideja
i fenomenalan izgled sajta
http://www.obucimodecu.com (http://www.obucimodecu.com)
Super ideja ali ti si sve dala meni :girl_blum:
Ja uglavnom prosledjujem dalje ali ima sta mogu i da dam , tavan je pun
sharovala na fb. bas mi se dopada :good:
pa jesam, al i to se nekako 'uklapa' u koncepciju, samo što nije preko njih ;)
Super je ideja :)
Mada ja odjeću razdajem okolo prijateljima.
Samo, da li ovi kojima treba odjeća imaju internet?
Stvarno jeste dobra ideja!
Ovi mozda nemaju internet, ali se nadje neko ko im proslijedi broj telefona, pa se prijave i bez interneta... Bar se ja nadam da moze i tako...
A i ja prosledjujem odjecu prijateljima. Ostavila sam samo neke djelove odjece za koje sam emotivno vezana (npr. ono u cemu su izasli iz bolnice i sl), ostalo rado proslijedim...
odlična ideja :good:
mi dobijamo i prosleđujemo
svidja mi se :girl_smile:
i ja decije stvari prosledjujem dragim prijateljima :love32:
ali uvek ima i za još nekoliko dece
Quote from: stacka on February 19, 2011, 09:02:50 PM
sharovala na fb. bas mi se dopada :good:
Isto. A i procunjaću po plakarima i kutijama u garaži ovih dana, baš se toga dosta nakupilo.. Iskreno, i meni bi dobro došlo - rastu ko iz vode (samo ne znam dal se ubrajaju još u decu).. :-[