Mozete li odvojiti par minuta vremena da popunite anketicu?
Mnogo bi mi znacilo, a detalje cu vam pisati ovih dana kada dobiju pravi oblik...
Hvala :flower:
https://spreadsheets.google.com/embeddedform?formkey=dFlSVE5tYmZxYl9wSV9CMTJCaDFQTFE6MQ
popunila
hvala :bighug:
Uradila :pioneer:
:bighug:
:pioneer:
Popunila :)
:pioneer:
Popunila :)
Sutra od poso :lol:
i ja :pioneer:
Popunila.
isto :pioneer:
:) Popunila.
Ispunih :). Samo mi je anketa nejasna :ces:. Prvo ide pitanje da li slusate radio stanice? Odgovorih Ne. A kasnije nigde nema mogucnosti odricnog odgovora. Tako da sam odgovarala po secanju od pre 15god, kada sam ih slusala :lol:
Me too
hvala :bighug:
:) Bas je kratka.
popunila :)
isto
hvala vam cure :bighug:
Popunila.
Quote from: TINK on February 27, 2011, 02:41:46 PM
Ispunih :). Samo mi je anketa nejasna :ces:. Prvo ide pitanje da li slusate radio stanice? Odgovorih Ne. A kasnije nigde nema mogucnosti odricnog odgovora. Tako da sam odgovarala po secanju od pre 15god, kada sam ih slusala :lol:
i ja ovako, al popunih nekako
popunila :)
jesam :)
:pioneer:
me toooo :innocent:
popunila
popunila
:pioneer:
:pioneer:
:pioneer:
popunila
:nea:
Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.
Popunila ;)
Popunila :innocent:
uradila ;)
I ja.
i ja, jos juce
i ja , juce
hvala :bighug:
imala sam frku da l i ce biti 30ak odgovora, a sad vec imam 88
hvala vam puno :bighug:
odgovorila :)
Quote from: Glitter on February 28, 2011, 10:16:30 AM
hvala :bighug:
imala sam frku da l i ce biti 30ak odgovora, a sad vec imam 88
hvala vam puno :bighug:
svasta s tobom :bighug:
a evo ti i jedna :cigla:
i fali mi jos jedna do 100 :lol:
hvala vam :bighug:
i sad ima stotka :D :bighug:
;)
hvala :bighug:
zatvorila sam je, sad da analiziram podatke