Naleteh na ovaj cenovnik, u martu imaju bas super popuste, pa ako nekom treba... :innocent:
http://www.dr-ristic.com/index.php/srpski/kontakt/345-mart-2011.html (http://www.dr-ristic.com/index.php/srpski/kontakt/345-mart-2011.html)
Da, oni vec godinama unazad imaju taj popust u martu za dame, ja ga iskoristim pa odem na kontrolu kod kardiologa. Samo, bude baaaaas guzva, treba zvati sto pre i zakazati termin.
ja sam ovaj popust godinama koristila za ginekoloski komplet, ali mora da se zakaze jos u februaru
ja sam isla pretprosle god, proslu preskocila
linga hvala na podsecanju :flower: vreme mi je za 'komplet'
Ja nisam bila upucena, slucajno sam videla.
imaju oni za dame i u martu i oktobru ginekologiju, samo mart ima popuste i za sve ostalo.
Zakazala UZ i pregled noge, ubise me vene :wall: i kolor dopler nogu. Sve za cetvrtak.
ja sam svaki put pročitala naslov kao pogledi sa popustom :D
u Rodiću uz račun se dobija kupon za 20%popusta kod Ristića
u idei sam dobila takav kupon za dom zdravlja euromedik, ali skroz su mi nepoznati
I u Merkatoru se dobija neki popust za račun.
Baš sam ovih dana planirala da ih zovem da zakažem neke masaže, super što si me podsetila na ovaj martoviski popust. :kiss1:
Mardž, oni su na Slaviji, ja uvek tamo idem na uz, osim ako je ginekološki.
Meni na svu sreću nisu potrebni Ristići, ispregledana sam uzduž i popreko :lol:
A dobra im je ideja.