Moja Mansarda

SOBICE => Sestro slatka => Topic started by: Unabebili on September 18, 2014, 02:05:52 PM

Title: Modni detalji
Post by: Unabebili on September 18, 2014, 02:05:52 PM
Nosite li ih?

Sta volite od detalja?

Ja sam fascinirana maramama, svih obilika , velicina i boja, oko vrata ili na glavi.

Volim i lep sesir ili kapu, ali meni uglavnom lose stoji, pa izbegavam da nosim.

ali recimo, sa ovog sajta , ja bih sve kupila  :rofl:

https://www.facebook.com/TutuHandmadeHats?fref=ts (https://www.facebook.com/TutuHandmadeHats?fref=ts)

Nikad recimo ne nosim kaiseve  :-[
Title: Re: Modni detalji
Post by: Glitter on September 18, 2014, 02:12:01 PM
ja imam jedan kais :lol: tanak braon, kupila u tommy hilfiger-u u americi jer mi spadale pantalone :lol:
volim one trake oko struka na haljinama (nisu bas kais, nego se veze u cvor masnu stavec)
marame volim i nosim i na glavi i svuda :lol:
sesire i kape takodje i neskromna cu biti pa reci da mi super stoje (bar neka korist od ovolike glave)
volim nakit (nista preterano veliko ali preteram u broju :D )
lak na noktima mi je super asesoar, kao i tasne i cipele i milon naocara za sunce koje imam i nosim
ne nosim broseve
Title: Re: Modni detalji
Post by: Lani on September 18, 2014, 02:18:06 PM
Nosim naravno.  :turpija:
Od detalja najviše volim nakit i torbe. Od nakita nosim skoro pa sve, najviše srebro, što upadljivije to bolje. Mada nekad imam i momente kad mi prija nešto baš diskretno, ali uglavnom više volim da bude blingasto i zveckavo.
Torbe isto volim kakve god, male, velike, kožne, plastične, od teksasa, samo je bitno da mi se svidi model i boja, materijal je nebitan.
Imam nekoliko lepih kaiševa ali slabo ih nosim, nešto nemam naviku.
Marame oko vrata može, počela sam pre par godina tako da ih nosim, dok na glavi ne volim. Asociraju me na bolest. :( Znam da je morbidno ali mi to bude prva pomisao kad vidim nekoga sa umotanom glavom, jače je od mene.
Kape i šešire ne nosim, taman kad bih sebe videla u ogledalu sa šeširom na glavi zacenila bih se od smeha, jedva bi me povratili. :rofl:
Volim i naočare za sunce, imam ih dosta ali su sve neke jeftine, ne kupujem skupe naočare pošto ne umem da ih lepo čuvam.
I slažem se da je dobro odabran i dobro namazan lak super detalj.  :)
Title: Re: Modni detalji
Post by: Finalina on September 18, 2014, 02:31:57 PM
ja bas volim kaiseve, imam ih puno, ali ih ne nosim nesto unazad nekoliko godina, omaleli su mi :lol: ....imam jedan noviji koji se vec ofucao od nosenja, a mnogo mi se svidja i pristaje uz sve

inace, misim da ja i ne nosim nesto neke detalje tj marame retko, pašmine češće, šeširaste kape volim da nosim ponekad zimi.... o nakitu ovde ne govorimo :think:  .... naočare volim da nosim u svim godišnjim dobima ( prijaju mi, a i dobro stoje .... dioptrijske ponekad nosim bas radi fazona) .... tašne su mi posebna celina, kao i obuća npr
Title: Re: Modni detalji
Post by: Lani on September 18, 2014, 02:32:51 PM
Imamo posebne teme za nakit i cipele ali sve to spada u modne detalje.
Title: Re: Modni detalji
Post by: cici on September 18, 2014, 02:35:04 PM
Ja sam nasla novu boles' pasmine.Kupih prvu u boji nekog crnog vina, savrsena je kasmir/svila a boja ni nijansi da umres.Tasni nemam mnogo i vise volim par komada koji su ubitacni i mogu da ih kombinujem uz sve.Nakit blingavo, zveckavo kakvo god kad nemam lak i nakit ko gola da sam.Sto sam starija, primetila sam i kod drugih predstavnica godista, nosim dekolte kao detalj nema veze sto nije izlog ko i radnja :lol:
Esarpe nosim jako retko, kaiseve sam pocela kad sam doterala kilazu jer su mi spadale pantalone nemamni jedan da valja.
Title: Re: Modni detalji
Post by: Finalina on September 18, 2014, 02:35:38 PM
tako je, lani, imamo teme o nakitu i cipelama, nego mogla bih bez nakita da izadjem na ulicu, ali bez cipela tesko   :girl_haha: 
Title: Re: Modni detalji
Post by: MissL on September 18, 2014, 02:36:32 PM
Nakit i marame, ogrlice i narukvice, prstenje slabije..
Nikad, ali bas nikad nisam nosila nakit za noge iliti nanogice :lol:
Volim dobre naocare za sunce, ali posto gubim i unistavam, nikad nisam kupovala skupe
Volim i lepe kapa/sal kombinacije
Title: Re: Modni detalji
Post by: cici on September 18, 2014, 02:38:24 PM
Obozavam dobre naocare za sunce i cuvam ih i kupim uvek neke skupe e sad sto nemam sve da mogu da pokrijem i uklopim kako treba to je drugi par rukava.
Title: Re: Modni detalji
Post by: MissL on September 18, 2014, 02:39:39 PM
Jbg meni se po pravilu svidi samo najskuplje
Jednom kad budem imala loooove bice sve na mestu :girl_sigh:
Title: Re: Modni detalji
Post by: cici on September 18, 2014, 02:40:29 PM
I meni, ali ne retko se zadovoljim sa necim manjim od toga pa onda cekam, skupljam merkam snizenja i tako.
Title: Re: Modni detalji
Post by: Summer on September 18, 2014, 02:42:46 PM
Volim i nosim.

Marame nosim, raznih vrsta, nosim oko vrata, bas cesto.
Naocare za sunce, kao cici. Kupim skupe, cuvam. Sad imam jedne, cuvam ih kao oci u glavi  :rofl:
Tasne volim, ali nikako da kupim neku bas bas dobru po svom ukusu, a da moze da se kombinuje uz vecinu stvari.
Nakit nosim, bizuterija, srebro. Ranije sam nosila prstenje, u poslednje vreme ne, a ne znam ni sama zasto. Narukvice i mindjuse obavezno, bez toga ne mogu.
Sat nosim, imam dva u upotrebi - svakodnevni i svecani  :rofl: ali evo sad mi u oba crkla baterija, nikako da popravim.,
Title: Re: Modni detalji
Post by: Unabebili on September 18, 2014, 02:49:41 PM
Volim lepu tasnu, ali sam tu uskracena, zato sto ono sto se meni zaista dopada, nije ispod par stotina eura

Pasmina imam nekoliko, prilicno neutralne boje i bas ih cesto nosim, skoro uz sve.
Ima  veoma lepih u pasazu preko puta Beogradjanke, radnjase zove "ana"...bukvalno nema boje koju nemaju.

Mnogo mi se dopadaju i ona krzna koja se naknadno nakace na kaput ili na dzemper ili kardigan.

Nakit , uglavnom, ne nosim, skoro pa uopste.

Naocare volim, nosim,nikad ne dajem neke velike pare za njih, neodgovorna sam, ne cuvam, a i brzo izgustiram.

Kad bih imala dosta novca, davala bih za tasne bez grize savesti,
tasna mi je stvarno detalj koji moze da popravi/pokvari ceo utisak.

Nekad i odredjena boja moze biti modni detalj...
recimo, ja volim jako kako se Fina oblaci, nekako mi je u mom "tonalitetu" i uvek kad na nju pomislim,
ja je vezujem za belu boju.

Za mene ima modnih detalja koji nikad ne izlaze iz mode i ako si sofisticiran, mozes ih nositi decenijama, a da ne izgledaju smesno, nego taman kako treba.

Volim i nezne, tanke, kozne rukavice, a volim da imaju po jedno-dva dugmenceta, to mi se bas nekako svidja.
Title: Re: Modni detalji
Post by: cici on September 18, 2014, 02:51:18 PM
Za tasne da potpisem a i za radnju Ana kod Beogradjanke, mozda su skuplje nego na drugim mestima ali su odlicne.I stvarno nema boje koje nema, videla sam neke neon ne da su lude, ne bih nosila ali izgledaju bar na polici super.
Title: Re: Modni detalji
Post by: Glitter on September 18, 2014, 02:56:45 PM
iz turske letos donela sam khm nekoliko pashmina :rofl:
imam par lepih tankih koznih rukavica sa dva dugmenceta, u lepoj kamel boji...obozavam ih

ne znam seca li se ko kad je Stiv u aprilu kad sam otisla odavde trazio nesto pa je izmedju ostalog to nesto trazio i u mom ormaru :crazy: uglavnom pozvao me je  odmah i krenuo sa: Znas li ti koliko tasni imas u ormaru?
moja rakcija je bila: Sta ti imas da trazis po MOM ormaru :lol: uopste se nisam obazirala na sustinu problema koji on prezentovao :lol:
Title: Re: Modni detalji
Post by: kalimero on September 18, 2014, 02:56:57 PM
kod mene kombinacija mnogo toga sto ste navele....

marame i salovi pod broj jedan, to uvek imam natandareno na sebe, koliko god da je toplo  :girl_haha:
i dugacke ogrlice volim..... i nakit, kakav god, sto veci najcesce  :girl_haha:

satove ne nosim zbog satova, i to mi dodje vrsta narukvice, pa obicno i dalje vreme gledam na mobilnom  :-[

kape volim , ma i sesire, ali mi ne stoje bas, pa ih izbegavam.....

prstenje sam skinula cim sam saznala da sam trudna, da se naviknem da ih ne nosim  :rofl:
sad i mindjuse obustavljam, i to moze da se cupa sa uveta  :girl_haha:

za tasnama nisam loooda preterano, tu mogu da prezivim sa par komada, samo da pokrivam sve kolor varijante.....

sad su mi lakovi glavna zanimacija  :turpija:
Title: Re: Modni detalji
Post by: Lani on September 18, 2014, 02:57:32 PM
E da, zaboravila sam na satove, imam jedan jedini. Mislim jedan da je normalan, letos smo Iva i ja kupile i dva ona na kupone u Maxiju pa smo ih nosale na moru ali to ne računam u ozbiljan sat.  :girl_haha:
Title: Re: Modni detalji
Post by: kalimero on September 18, 2014, 02:57:54 PM
i da, naocare.....kao Lani, nemam skupe i kvalitetne jer obicno ili sednem na njih ili ih izgrebem jer ih guram u torbu..... i sto volim da ih nosim na vr' glave, strashno, obicno mi sluze kao rajf  :girl_haha:
Title: Re: Modni detalji
Post by: Unabebili on September 18, 2014, 02:57:57 PM
Quote from: Glitter on September 18, 2014, 02:56:45 PM

imam par lepih tankih koznih rukavica sa dva dugmenceta, u lepoj kamel boji...obozavam ih

gde si ih kupila?
Title: Re: Modni detalji
Post by: Glitter on September 18, 2014, 02:58:53 PM
jao da, satovi  :girl_haha:
imam mislim 4 ili 5, cak sam i brend nasla po meri, tj dva  :girl_haha:
Title: Re: Modni detalji
Post by: Unabebili on September 18, 2014, 02:59:10 PM
Satove ne nosim uopste i nekako mi to uopste nije zenstveno  :rofl:

Ali sam dobila jedan od tate za cetrdeseti rodjendan, istreso se deda dobro tad, fini je, nezan, zlatan, ali stoji u fioci i dalje  :-[
Title: Re: Modni detalji
Post by: Glitter on September 18, 2014, 02:59:50 PM
Quote from: Unabebili on September 18, 2014, 02:57:57 PM
gde si ih kupila?
ovde u Jeageru
Title: Re: Modni detalji
Post by: kalimero on September 18, 2014, 02:59:51 PM
ja imam jedan braon, kozna narukvica , jedan crveni, kao krokodil ali crveni narukvica.....i jedan plavi na srebrnom lancicu, oko vrata varijanta.....

ni u jednom ne radi baterija  :-X
Title: Re: Modni detalji
Post by: MissL on September 18, 2014, 03:00:03 PM
Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.

Nekako me godinama iz tog sra*** izvlaci nakit i zato ga volim jos vise :girl_in_love:
Title: Re: Modni detalji
Post by: Unabebili on September 18, 2014, 03:00:59 PM
Quote from: Glitter on September 18, 2014, 02:59:50 PM
ovde u Jeageru

:-[ nekad, kad, ako, mozda... :lol: :kiss1:
Title: Re: Modni detalji
Post by: Lani on September 18, 2014, 03:01:21 PM
Joj Una, ima tako divnih i nežnih satova. :girl_in_love: Ja doduše moj isto više tretiram kao narukvicu ali nema veze...
Title: Re: Modni detalji
Post by: Glitter on September 18, 2014, 03:02:03 PM
Quote from: Unabebili on September 18, 2014, 03:00:59 PM
:-[ nekad, kad, ako, mozda... :lol: :kiss1:
videces ih kad ih donesem, pa ako ti se svidjaju, to mi je najmanji problem da donesem, posaljem :kiss1:
Title: Re: Modni detalji
Post by: Unabebili on September 18, 2014, 03:03:10 PM
Znam, lanuska, znam, nego , nekako, ne umem to da objasnim, ja ne volim da gledam na sat, ne volim obavezu, malo me sat ka modni detalj frustrira  :girl_haha:
Title: Re: Modni detalji
Post by: Unabebili on September 18, 2014, 03:05:06 PM
ma salim se, ja sam ti od onih koja od dragih iz inostranstva narucuje samo lekove  :rofl: :kiss1:
Title: Re: Modni detalji
Post by: kalimero on September 18, 2014, 03:06:43 PM
pa ti ih una nosi ko mi, kao narukvicu..... kazem ti, moji ionako pokazu tacno vreme samo dvaput dnevno  :rofl:
Title: Re: Modni detalji
Post by: Unabebili on September 18, 2014, 03:07:26 PM
ali ja ne nosi ni narukvice  :girl_haha:
Title: Re: Modni detalji
Post by: senka on September 18, 2014, 03:11:04 PM
volim marame, volim satove
a naočare obožavam, imam ih baš dosta
mnogo mi se sviđaju ove sa mog avatara i mnogo mi se sviđa kako stoje Mirki Vasiljević, ali meni nikako
Title: Re: Modni detalji
Post by: kalimero on September 18, 2014, 03:11:23 PM
e, heb ga onda .....

a ovaj oko vrata, na lancicu?  :girl_haha:
Title: Re: Modni detalji
Post by: Unabebili on September 18, 2014, 03:12:08 PM
i leo Martinu stoje  odlicno  :lol: :kiss1:
Title: Re: Modni detalji
Post by: Unabebili on September 18, 2014, 03:12:35 PM
Quote from: kalimero on September 18, 2014, 03:11:23 PM
e, heb ga onda .....

a ovaj oko vrata, na lancicu?  :girl_haha:

pa jeb'o te sat, od tolikih detalja, ti me napala sa satom  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Title: Re: Modni detalji
Post by: MissL on September 18, 2014, 03:14:10 PM
Meni se mnoooogo dopada kad vidim lep stajling za plazu, sa sve raznoraznim detaljima.
Jeste neprakticno zbog nakita, ali je leeeepo :girl_in_love:
Title: Re: Modni detalji
Post by: kalimero on September 18, 2014, 03:15:03 PM
Quote from: Unabebili on September 18, 2014, 03:12:35 PM
pa jeb'o te sat, od tolikih detalja, ti me napala sa satom  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: vidis da sam u elementu....

a i sta cu kad ostalo nosis ...a za sat te i razumem, i meni je nepotreban, krajnje   :rofl:
Title: Re: Modni detalji
Post by: Lani on September 18, 2014, 03:16:16 PM
E MissL, i meni. Ja prstenje ne skidam za odlazak na plažu, narukvice skidam ali sam letos kod nekog čiče na ulici na Tasosu kupila neke dve neonske kožne i onda sam njih nosila.
Title: Re: Modni detalji
Post by: Unabebili on September 18, 2014, 03:21:10 PM

JA se uglavnom tu ponasam najcrnje, peskir preko ramena, naocare i sorc i majca, japanke

Nekad mi dodje da seskockam i za plazu, pareo, malo sjaja, kosa u zategnutu pundju, ponesem caki SPF  :rofl:

Title: Re: Modni detalji
Post by: bubi on September 18, 2014, 03:41:21 PM
ja da potpisem cici sem "pasmine" ne znam ni sta je ? :think:
marame obozavam kao modni detalj ali ne na sebi.
Title: Re: Modni detalji
Post by: monochrome on September 18, 2014, 04:00:01 PM
ja volim ogromno srebrno prstenje i mikro od belog zlata...onaj nakit ko koncici...
volim narukvice...perlaste, pa milion da naslazem :rofl:

vecinom ne nosim nista...

pirsinge sam morala da vadim...nakon skrkavanja sa skutera, saznala sam da sam malo k'o alergicna na nickel :crazy:
Title: Re: Modni detalji
Post by: Lani on September 18, 2014, 04:07:49 PM
Pašmine...

(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi59.tinypic.com%2F1247czr.jpg&hash=39b5c37895942686da5dfc174206423575f751ac)
Title: Re: Modni detalji
Post by: kalimero on September 18, 2014, 04:09:07 PM
i njih imam za izvoz  :girl_haha:
Title: Re: Modni detalji
Post by: Lani on September 18, 2014, 04:15:14 PM
Ja mislim da imam samo jednu...  :think: ali to je negde zatureno, ko zna gde.
Nisam neki ljubitelj, marame volim da su lepršave i vazdušaste, providne i mekane, po mogućnosti u nekim vedrim bojama.

(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi60.tinypic.com%2F2nkt9qe.jpg&hash=f66adf15d5b32ca0c5fd26e8250070f41ca58a16)

(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi57.tinypic.com%2F9lfsq8.jpg&hash=02cf30da716e9e7ccd0612100e428c4e53cd465a)
Title: Re: Modni detalji
Post by: Unabebili on September 19, 2014, 11:05:11 AM
Sto je lepa ova marama  :girl_in_love:

Zaboravih da kazem da volim i lepe snale za kosu i da vec godinama imam one snale koje pri dnu imaju mrezicu da ubacis kosu i dobijes spansku pundju  :girl_in_love:
Title: Re: Modni detalji
Post by: senka on September 19, 2014, 12:38:38 PM
pašm je na persijskom? vuna, najčešće kombinacija kašmira i tekstila
Title: Re: Modni detalji
Post by: gasha on September 19, 2014, 01:10:13 PM
vuna od koze, tkana na poseban nacin
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fupload.wikimedia.org%2Fwikipedia%2Fcommons%2Fthumb%2F7%2F7b%2FPashmina_goats.jpg%2F220px-Pashmina_goats.jpg&hash=31633f88bb4b7a2e4f8d248dd45d3bb19e91495c)

mada ja mislim da nista od ovoga sto mi ovde kupujemo nije orginal pasmina, ovaj stil marama smo nazvali pasmina
Title: Re: Modni detalji
Post by: gasha on September 19, 2014, 01:12:48 PM
ja sve volim  :diva:
pasmine, marame, salove, kape, krzno
nakit svakakav
naocare nosim dioprijske, i na zalost imam samo jedan par normalnih i jedan suncanih i pazim ih ko malo vode na dlanu
volela bih jos neke da kupim, ali to mi je uvek skupo, plus jos stakla, pa trpim
Title: Re: Modni detalji
Post by: Unabebili on September 19, 2014, 01:33:00 PM
evo malo ideja za pasmine

https://www.youtube.com/watch?v=XZciSyHvtz0 (https://www.youtube.com/watch?v=XZciSyHvtz0)
Title: Re: Modni detalji
Post by: moma on September 19, 2014, 03:56:13 PM
Obozavam marame, pasmine... Nekad sam voljela bizuteriju ogrlice, narukvice, i sad volim, ali slabo nosim.
Torbe obozavam i imala sam ih dosta, ali proljetos, tacnije za 8.mart sam izabrala jednu i nilad od tada nisam uzela drugu. Toliko mi stima. :)
Naocare nosim i doptrijske i suncane. Imam po jedne sukpe i dobre. Cuvam i pazim. Volim bas.
Title: Re: Modni detalji
Post by: moma on September 19, 2014, 03:58:27 PM
Da, snale obozavam, one metalne sa raznim kamencicima. To puno nosim.
Title: Re: Modni detalji
Post by: moma on September 19, 2014, 04:00:43 PM
Quote from: senka on September 18, 2014, 03:11:04 PM
volim marame, volim satove
a naočare obožavam, imam ih baš dosta
mnogo mi se sviđaju ove sa mog avatara i mnogo mi se sviđa kako stoje Mirki Vasiljević, ali meni nikako
danima sam isla da ih probam, probla, drzala, htjela da kupim, al ne stoje mi pa to ti je, a divne su predivne
Sto je najgore nisam vidjela da nekome lose stoje.... A meni :crazy:
Title: Re: Modni detalji
Post by: Unabebili on September 19, 2014, 04:32:33 PM
momo, bre, meni se cini da je manji brojonih kojima takve lepo stoje, nego ovih drugih

meni stoje satraobalno strasno  :girl_haha:
Title: Re: Modni detalji
Post by: moma on September 19, 2014, 05:05:25 PM
E hvala ti :)
Title: Re: Modni detalji
Post by: senka on September 19, 2014, 05:52:55 PM
lutka bre
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Ftracara.com%2Fwp-content%2Fuploads%2F2014%2F08%2Fmirka-vasiljevic-vujadin-savic.jpg&hash=874c7af33d563ba7fe42da8d20e6ccbf13fb4266)
Title: Re: Modni detalji
Post by: moma on September 19, 2014, 05:53:28 PM
Ista ja :D
Title: Re: Modni detalji
Post by: Lani on September 19, 2014, 05:54:09 PM
Divno joj stoje stvarno.  :girl_in_love:
Da li su sa dioptrijom ili modni detalj?
Title: Re: Modni detalji
Post by: senka on September 19, 2014, 05:56:07 PM
Ako je ovo varijanta iz kuće pretpostavljam da su sa dioptrijom, ono kao logično
prelepa je i bez njih
Title: Re: Modni detalji
Post by: Glitter on September 19, 2014, 07:01:30 PM
meni stoje svi moguci ramovi osim ovog nerd fazona...potpuno sam bila iznenadjena i sokirana...skadalozno :lol:
Title: Re: Modni detalji
Post by: monochrome on September 19, 2014, 10:18:38 PM
ko je devojka sa slike?

nego, sto sam ja teska na torbama...kad se uhvatim jedne, ne bi me nista nateralo da promenim...bas ne mogu...nosim dok se ne raspadne :-[
Title: Re: Modni detalji
Post by: senka on September 19, 2014, 11:19:37 PM
pa izguglaj mono majkumu otkud znamo šta će ti od info kliknuti i da li će išta  :lol:
Title: Re: Modni detalji
Post by: monochrome on September 20, 2014, 12:07:04 AM
pa sta da guglam? :lol: :lol: :lol:
Title: Re: Modni detalji
Post by: NenaS on September 20, 2014, 12:40:07 AM
Quote from: senka on September 19, 2014, 05:52:55 PM
lutka bre
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Ftracara.com%2Fwp-content%2Fuploads%2F2014%2F08%2Fmirka-vasiljevic-vujadin-savic.jpg&hash=874c7af33d563ba7fe42da8d20e6ccbf13fb4266)

Već trudna sa trećim... Pa kad pre?!
Title: Re: Modni detalji
Post by: AnaK on September 20, 2014, 09:21:21 AM
Meni je Mirka preslatka, stvarno. I mnogo mi je neobičan i  :love32: njen izbor da rađa serijski, tako mlada  :girl_in_love:

Volim detalje. Lak  :girl_in_love: Ogrlice, narukvice. Posebno mesto mi imaju marame i šalovi, kao i kape - potrebu za utopljavanjem sam pretvorila u modni detalj  :girl_in_love:

S kapama imam problem veličine, s ovom mojom glavudžom to uopšte nije lako, treba mi muška veličina a ženski model.
Title: Re: Modni detalji
Post by: anelore on September 20, 2014, 09:54:57 AM
Ja volim sve, nosim sve ali ne nuzno istovremeno  :lol:
Naocare imam dioptrijske i dioptrijske sa zatamnjenim staklima i jedne Miu Miu ljubicaste za sunce, dobila od drugarice, koje nosim kada stavim sociva. Kad nadjem dobre naocare za sunce nosim ih do njihovog unistenja ili gubljenja, tek onda ulazem u nove. Ove dioptrijske nosim iste vec godinama i bas mi se svidja kako mi stoje, stoga ih i ne menjam.
Sto se ovih nerd naocara tice, ja mislim da je Mirka jedna od retkih kojima lepo stoje, evo kako lose stoje npr. En Hatavej (https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.shadesdaddyblog.com%2Fwp-content%2Fuploads%2F2011%2F09%2FAnne-Hathaway-Nerd-Glasses-225x300.jpg&hash=594a9df9084710942c3acdf7924e4c25f2cd5da9)
A ni ovima bas ne stoje dobro
(https://edanafashion.files.wordpress.com/2014/07/411.jpg)
Evo njoj mozda stoje OK
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi.dailymail.co.uk%2Fi%2Fpix%2F2012%2F10%2F09%2Farticle-2214980-156B180C000005DC-362_306x423.jpg&hash=1f50f98f53004d01be24603d56b65069842ad58e)
Ali ja bih uvek pre izabrala neki drugi model.
Title: Re: Modni detalji
Post by: AnaK on September 20, 2014, 10:04:40 AM
Isto. Ovaj mi liči na socijalne okvire davnih 70-ih. Samo selotejp fali, i Perhan original  :nokti2: :rofl:
Title: Re: Modni detalji
Post by: Unabebili on September 20, 2014, 10:17:04 AM
ja dioptrijske imam, nosim retko i vrlo su svedene
Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.
Title: Re: Modni detalji
Post by: Lani on September 20, 2014, 10:33:48 AM
Super su. Imam i ja dioptrijske, sa tankim metalik tamno sivim ramom, liče jako na ove. Nerd se ne bih naravno nikad usudila da nosim.

(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi61.tinypic.com%2F9qwg09.jpg&hash=9858bd84f1488742648989c9b1528630506732d8)
Title: Re: Modni detalji
Post by: Unabebili on September 20, 2014, 10:36:23 AM
ja diptrisje naocare dozivljavam kao bozju kaznu , ne mogu da se sviknem i imam pristup : daj da su sto laganije
to je jedina stvar kojoj uopste ne pristupam modno  :girl_haha:
Title: Re: Modni detalji
Post by: Glitter on September 20, 2014, 10:39:31 AM
moje diotrijske su vazda neki teski chick  :girl_haha:
Title: Re: Modni detalji
Post by: Unabebili on September 20, 2014, 10:41:59 AM
ja pocela tek pre 2-3 godine da nosim, jos mi  mozak ne prihvata  :girl_haha:
Title: Re: Modni detalji
Post by: monochrome on September 20, 2014, 10:42:10 AM
nosila sam nerd fazon, dok sam morala...mislim da mi super stoje...
Title: Re: Modni detalji
Post by: kalimero on September 20, 2014, 12:44:44 PM
ja sam dioptrijske i odbijala da nosim, drzala sam ih u kolima u onoj polici/fioci sa strane  :rofl:
Title: Re: Modni detalji
Post by: cici on September 20, 2014, 01:09:31 PM
Ja sam vec pocela da panicim sto ne vidim jasno treci semafor, vidim boju ali ne jasno kao pre, koji je na ko zna koliko metara od mene.I sto mi se ponekad zamuti vid na daljinu pa dok se razbistri ja koja sam kod ocnog bez problema citala i poslenji red :rofl: u potpunom sam soku ali potpunom :rofl:
Title: Re: Modni detalji
Post by: Lani on September 20, 2014, 01:10:47 PM
Meni se vid vremenom popravio pa ove dioptrijske sad nosim jednom u dve godine.  :girl_haha: Ranije recimo nije bilo šanse da odem u bioskop bez njih.
Title: Re: Modni detalji
Post by: AnaK on January 13, 2015, 01:44:26 AM
Moram da vam pokažem torbu u koju smo se MissL i ja zaljubile, i to na pinterestu, pre nego što smo videle cijenu :lol:

(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fcibado.com%2F_imgstore%2F2%2F4011003152%2Fpage_shop_23_8_mainimage%2F3gxIboSXvEP0x5sqvX-c_kbQXBI.png&hash=79130d6acb4b903414b42f810e22290d63fed274)


http://cibado.com/shop/4567680832/teal-tote/9028311 (http://cibado.com/shop/4567680832/teal-tote/9028311)
Title: Re: Modni detalji
Post by: Dada on January 13, 2015, 01:58:57 AM
 Prelijepa je ali cijena je stvarno :hm:
Title: Re: Modni detalji
Post by: AnaK on January 13, 2015, 01:59:55 AM
Ma kad poludim i napravim repliku :lol:
Title: Re: Modni detalji
Post by: Lani on January 13, 2015, 08:07:10 AM
 :crazy:

A lepa je stvarno.  :girl_in_love:
Title: Re: Modni detalji
Post by: MissL on January 13, 2015, 09:39:07 AM
Torba je potpuno, ali poootpuno nestvarna :girl_in_love:
I da otplacem jos jednom :crycry: I jos jednom :crycry:

Sad idemo na 800 usd :lol:
Title: Re: Modni detalji
Post by: Mirka on January 13, 2015, 09:47:51 AM
Odlična je torba  :girl_in_love:
A cijena prava sitnica  :crycry:
Title: Re: Modni detalji
Post by: Lani on January 13, 2015, 09:56:23 AM
Ova mi se dopada, a naspram te vaše je i prilično povoljna.  :lol: :girl_haha:

(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi62.tinypic.com%2Fqwxg15.png&hash=ab2157f5b7a44504c007b29bdcfd3aac379e9892)

http://cibado.com/shop/4567680832/the-blue-stud/8331526 (http://cibado.com/shop/4567680832/the-blue-stud/8331526)
Title: Re: Modni detalji
Post by: MissL on January 13, 2015, 10:15:33 AM
Kupicemo ti od kusura :friends: :lol:
Title: Re: Modni detalji
Post by: cici on January 13, 2015, 10:22:12 AM
Sva sreca Lani pa je rasprodata :lol:
Title: Re: Modni detalji
Post by: Glitter on January 13, 2015, 11:07:22 AM
600 dolara je cirka 50 hiljada, videh neku prosecnu Guess u Uscu za te pare prosle godine...skupo svejedno :lol:
Title: Re: Modni detalji
Post by: Lani on January 13, 2015, 11:14:07 AM
Quote from: cici on January 13, 2015, 10:22:12 AM
Sva sreca Lani pa je rasprodata :lol:

Sreća sreća.  :lol:

Ma hajde beži, za te pare mogu da kupim MK, Furlu...
Title: Re: Modni detalji
Post by: cici on January 13, 2015, 11:40:53 AM
Mene sad nervira mk iako ima modela koji mi se svidjaju. Svaka druga nosi, sto kopije sto originale jer mogu da se nadju preko za relativno male pare.
Title: Re: Modni detalji
Post by: Lani on January 13, 2015, 11:42:35 AM
Slažem se, svaka druga nosi, posebno Jet set.  :hm: Ili fejk Jet set.
Title: Re: Modni detalji
Post by: Glitter on January 13, 2015, 11:45:53 AM
ja kada sam gledala MK na aerodromu u duty free pre nekoliko meseci uopste nisu bile jeftine, po outletima one logo mogu da se nadju za do 200£, ozbiljnije kozne u duty free-u su 350£ i vise
Verujem da je u USA znacajno jeftinije
Title: Re: Modni detalji
Post by: Lani on January 13, 2015, 11:47:46 AM
Pa to, treba tražiti po outletima, hvatati neka dobra sniženja...
Title: Re: Modni detalji
Post by: Glitter on January 13, 2015, 11:52:29 AM
ja lovim pristojan MK po outletima vec par godina, jedino sto mogu da nadjem su one logo MK koje su meni kao pijacne i svi ih nose i ima toliko kopija
Title: Re: Modni detalji
Post by: Lani on January 13, 2015, 12:13:13 PM
Ne znam na koje misliš, skoro sa svake visi logo MK. Na jet set?

(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi57.tinypic.com%2Fdgghs2.jpg&hash=0f64bc6545f7da122e393e7a5a3685a55a023933)
Title: Re: Modni detalji
Post by: Glitter on January 13, 2015, 12:17:15 PM
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fak1.ostkcdn.com%2Fimages%2Fproducts%2F7658509%2FP15072465.jpeg&hash=fdb6e47e148c596826e2cf08cef1103c7d2e6538)


mislim na ove

imam takvu od calvin kleina, MK bi mi bio too much, imam logo novcanik/futrolu za telefon :lol:
futrola za telefon je bila negde oko 90 dolara u outletu u USA
Title: Re: Modni detalji
Post by: Lani on January 13, 2015, 12:20:53 PM
Aaaa, pa kaži sa logo printom.  :girl_haha:
Title: Re: Modni detalji
Post by: Glitter on January 13, 2015, 12:28:44 PM
ma one su u stvari monogram ali sam ja zaboravila rec :lol:
Title: Re: Modni detalji
Post by: cici on January 13, 2015, 12:55:50 PM
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.myparisbags.com%2Fupload%2Fproduct%2F20140918%2F1411033534421.jpg&hash=48402d1649c0d0815cbbf1ba0e9c90a8d057756c)

(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fcdna.lystit.com%2Fphotos%2F2013%2F11%2F19%2Fmichael-by-michael-kors-black-susannah-quilted-leather-tote-bag-product-1-15072348-490290616_large_flex.jpeg&hash=1625a058de922e96108ed9073b3b59ae8d26498d)

Meni se svidjaju ove dve.
Title: Re: Modni detalji
Post by: Glitter on January 13, 2015, 01:03:00 PM
ja ne volim te tapacirane ni od MK ni od chanela :lol:
Title: Re: Modni detalji
Post by: Lani on January 13, 2015, 01:04:48 PM
Ni ja, meni to nešto za ozbiljne gospođe.  :think:
Doduše, kupila sam pre par dana tapacirane baletanke, možda se polako pretvaram u ozbiljnu gospođu.  :lol:
Title: Re: Modni detalji
Post by: cici on January 13, 2015, 02:02:56 PM
Dacu vam ja ozbiljne gospodje :cigla:
Title: Re: Modni detalji
Post by: cici on January 13, 2015, 02:03:36 PM
Quote from: Lani on January 13, 2015, 12:13:13 PM
Ne znam na koje misliš, skoro sa svake visi logo MK. Na jet set?

(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi57.tinypic.com%2Fdgghs2.jpg&hash=0f64bc6545f7da122e393e7a5a3685a55a023933)
Meni ne smeta logo nego sto ovaj model svaka druga nosi e to me nervira isto kao i kod lv.
Title: Re: Modni detalji
Post by: Lani on January 13, 2015, 02:08:44 PM
I mene zbog toga nerviraju, od MK najviše mi se dopadaju Dillon, to su ove, ovaj model.

(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi60.tinypic.com%2Ffyzklh.png&hash=757ebc813441c7b13ef7e3740913665279c2754b)
Title: Re: Modni detalji
Post by: cici on January 13, 2015, 02:09:51 PM
Odlicna ali odlicna, boja model sve.
Title: Re: Modni detalji
Post by: Lani on January 13, 2015, 02:13:05 PM
Košta 400 USD, taman kao ona sa onog sajta što je kačila AnaK.  :turpija:

E a kad smo već kod fejkova, videla sam kod Kineza stardust narukvice pa neke upletene... i to prilično verne kopije.  :blink:
Title: Re: Modni detalji
Post by: cici on January 13, 2015, 02:17:00 PM
Jbg i pod pretnjom da budem ciglirana ja bih dala toliko para za cipele/tasnu/kaput. Meni su to stvari koje traju, ne sad da bih bih bukvalno za svaki komad dala toliko ali za nekoliko svakako da.
Title: Re: Modni detalji
Post by: Lani on January 13, 2015, 02:17:52 PM
I ja bih, ovo nije strašno za kvalitetnu tašnu, kakvih cena ima.
Title: Re: Modni detalji
Post by: Glitter on January 13, 2015, 02:17:52 PM
ja imam ovakvu od DKNY i obozavam je ova desno


(https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/v/t1.0-9/1012752_10202720301187711_1107015510_n.jpg?oh=520cd88cc40a1fec1628afd488af331c&oe=55388F7F&__gda__=1429759392_735fa1d9c3147986415de17b26d973c4)


Title: Re: Modni detalji
Post by: cici on January 13, 2015, 02:21:34 PM
Ja imam dkny bar 10g platno sa logom diskretno je, tek se sad malo na coskovima koza ogulila ali to samo ja vidim.

Meni ova desno i ide skroz uz tebe.
Title: Re: Modni detalji
Post by: Glitter on January 13, 2015, 02:23:47 PM
hvala :)

e tu sam u usa kupila u outletu za mislim 175 ili 190$
Title: Re: Modni detalji
Post by: Lani on January 14, 2015, 01:23:20 PM
Lepe su obe, plava je divna.  :girl_in_love:
Title: Re: Modni detalji
Post by: Glitter on January 14, 2015, 01:37:34 PM
plava je od drugarice ali smo ukapirale da bi fotka dve lepotinje bila pun pogodak :lol: :girl_haha: :girl_in_love:
Title: Re: Modni detalji
Post by: vrana on January 14, 2015, 01:41:45 PM
ja sam kupila sada u outletu u italiji na nekom ogromnom snizenju marc jacobs tasnu, to mi je prva firmirana tasna u zivotu. muz me nagovorio, do sada sam bukvalno nosila sve u nekom hipi fazonu, obicno neke dzakove koje mi je tata donosio iz afrike i juzne amerike.


http://www.marcjacobs.com/new-q-fran/M0005335.html?cgid=women-marc-by-marc-jacobs-bags-and-wallets&dwvar_M0005335_color=211#start=2 (http://www.marcjacobs.com/new-q-fran/M0005335.html?cgid=women-marc-by-marc-jacobs-bags-and-wallets&dwvar_M0005335_color=211#start=2)
Title: Re: Modni detalji
Post by: Lani on January 14, 2015, 01:43:56 PM
Ovu boju ili crnu? Odlična je, baš mi se dopada ovaj model.  :girl_in_love:
Title: Re: Modni detalji
Post by: vrana on January 14, 2015, 01:47:40 PM
bas ovu boju
ma klasicna je skroz, ali kao eto sad imam jednu dobru tasnu  :girl_dance:
Title: Re: Modni detalji
Post by: cici on January 14, 2015, 02:17:05 PM
Bas je dobra i model i boja :clap:
Title: Re: Modni detalji
Post by: Margarita on January 14, 2015, 03:24:28 PM
ciglirajte i mene, ali ja mislim da ne bih dala nekoliko stotina USD za torbu, sve i da ih imam :lol:
moj mozak prosto ne moze da pojmi sta na njoj vredi toliko
cizme, kaput... mozda i bih :think:
ali mi se svidjaju sve sto ste kacile :rofl:
Title: Re: Modni detalji
Post by: Glitter on January 14, 2015, 03:26:36 PM
Uh razlika je ogromna i primetna ali ja sam zavisna :lol:

Vrano odlicna bas bas :good:
Title: Re: Modni detalji
Post by: Unabebili on January 14, 2015, 03:32:57 PM
ja bi za ovu torbu mogla da ubijem  :lol:

http://www.pinterest.com/pin/567383253029208586/ (http://www.pinterest.com/pin/567383253029208586/)

i za ovu

http://www.pinterest.com/pin/485896247269516688/ (http://www.pinterest.com/pin/485896247269516688/)
Title: Re: Modni detalji
Post by: Glitter on January 14, 2015, 03:37:22 PM
Prva je vrh vrh
Title: Re: Modni detalji
Post by: Unabebili on January 14, 2015, 03:39:18 PM
a, sta kazes?  :girl_in_love:

vranice, ova ti se slaze sa onim sivim cizmama i mnogim kombinacijama iz Kutka  :good:
Title: Re: Modni detalji
Post by: monochrome on January 14, 2015, 04:16:21 PM
Quote from: vrana on January 14, 2015, 01:41:45 PM
ja sam kupila sada u outletu u italiji na nekom ogromnom snizenju marc jacobs tasnu, to mi je prva firmirana tasna u zivotu. muz me nagovorio, do sada sam bukvalno nosila sve u nekom hipi fazonu, obicno neke dzakove koje mi je tata donosio iz afrike i juzne amerike.


http://www.marcjacobs.com/new-q-fran/M0005335.html?cgid=women-marc-by-marc-jacobs-bags-and-wallets&dwvar_M0005335_color=211#start=2 (http://www.marcjacobs.com/new-q-fran/M0005335.html?cgid=women-marc-by-marc-jacobs-bags-and-wallets&dwvar_M0005335_color=211#start=2)


iskljucivo takve torbe nosim...mislim da ne bih davala loode pare za torbu...
ne znam...

una, imas isti ukus za torbe kao moja mama...ona takvu ko prvu i ima, a ima i dosta slicnih ko druga...ona za cipele i torbe daje bogatstvo i ima ih milion...
Title: Re: Modni detalji
Post by: kalimero on January 14, 2015, 04:23:43 PM
vranicka  :good: je torba


ali, Una, ova druga je :nesvest: :good: :clap:
Title: Re: Modni detalji
Post by: Glitter on January 14, 2015, 04:32:13 PM
Pa dobro bre mono :lol:
Title: Re: Modni detalji
Post by: monochrome on January 14, 2015, 04:59:00 PM
Quote from: Glitter on January 14, 2015, 04:32:13 PM
Pa dobro bre mono :lol:

sta sta :blink:
Title: Re: Modni detalji
Post by: Unabebili on January 14, 2015, 05:15:16 PM
Quote from: Glitter on January 14, 2015, 04:32:13 PM
Pa dobro bre mono :lol:

pa mama na mono i ja slicno godiste, pa slican i ukus  :rofl1:
Title: Re: Modni detalji
Post by: monochrome on January 14, 2015, 05:22:20 PM
una bre, nije mi bila namera da uvredim :-[ :kiss1:
moja mama je trendi, a bogami nije ni matora :girl_in_love:
Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.
Title: Re: Modni detalji
Post by: Unabebili on January 14, 2015, 05:25:23 PM
ma dusice moja, ne brigaj, nisam ja durljiva oko svojih godina  :bighug: :kiss1:

a i ti nikad nemas skrivenu ili losu nameru  :kiss1:

ja sam ti draga, jedna ovnica, martovska iy djavolje 1966  :girl_haha:
Title: Re: Modni detalji
Post by: monochrome on January 14, 2015, 05:26:40 PM
majne madre je born '56-te, ali se ne da, sto je meni bad drago...ja sam izmedju vas dve :girl_haha:
Title: Re: Modni detalji
Post by: cici on January 15, 2015, 09:25:03 AM
Una kad budes planirala nekog da smaknes za prvu zovi i mene da dobijemo dva komada :lol:
Title: Re: Modni detalji
Post by: Lani on January 15, 2015, 09:29:06 AM
Prva je više moj fazon ali za divno čudo, više mi se dopada druga.  :think:
Prva me je podsetila malo na one Stella McCartney tašne s lancima...

(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi58.tinypic.com%2Fdgqvr4.jpg&hash=2fe1319f48410b9822a2314c572471e33f7f7e3b)
Title: Re: Modni detalji
Post by: cici on January 15, 2015, 10:33:25 AM
Samo sam cekala kad ces :D
Title: Re: Modni detalji
Post by: bubi on January 15, 2015, 10:34:42 AM
tasne su prelepe  :girl_in_love:
meni treba jedna malo bolja, kozna.
ali ne nalazim.
ne bih bas i neke pare da puknem  8)
Title: Re: Modni detalji
Post by: Lani on January 15, 2015, 10:36:27 AM
Quote from: cici on January 15, 2015, 10:33:25 AM
Samo sam cekala kad ces :D

Ko, ja?  :turpija:
Title: Re: Modni detalji
Post by: cici on January 15, 2015, 10:39:54 AM
Ti, da :D
Title: Re: Modni detalji
Post by: cici on January 16, 2015, 11:37:21 PM
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.chanel.com%2Fdam%2Ffashion%2Fcatalog%2Fcollections%2F14B%2FHDB%2Fproducts%2FA92489%2FA92489Y0917197301%2Fboy_nbsp_chanel_flap-sheet.png.fashionImg.hi.png&hash=67324979914b83febfe617fea26dcbf713588768)
A je l i ova za starije gospodje  :girl_haha:
Title: Re: Modni detalji
Post by: Lani on January 17, 2015, 08:53:09 AM
Ne, ova je retro boho rock chick skroz.  :good: :girl_in_love:
Cena?  :nokti2:
Title: Re: Modni detalji
Post by: bubi on January 17, 2015, 10:15:31 AM
Devojke, ajd neki predlog lepih tašni koje mogu kod nas da se kupe.
Ja bih neku kožnu
Title: Re: Modni detalji
Post by: kalimero on January 17, 2015, 10:18:57 AM
ja patim tiho u manual-u svaki put .... pogledaj tamo.... ima i na sajtu....

http://themanualco.com/sr/zene/ (http://themanualco.com/sr/zene/)
Title: Re: Modni detalji
Post by: Zumbulica on January 17, 2015, 10:25:01 AM
Divne su im stvarno, ova kolekcija mi se bas svidja  :good:
Nego, kako vi nosite torbu? Ja cesto ne obratim paznu na rucke, a onda se ispostavi da ne mogu lepo da je okacim na rame  :girl_haha:
Title: Re: Modni detalji
Post by: AnaK on January 17, 2015, 10:29:08 AM
Meni je to da može na rame jedan od bitnijih uslova  :girl_haha:
Manuel torbe mi se, mnoge, sviđaju. ALi osim što su mi preskupe, užasno su i teške - po kilo-dva su prazne. I to mi je eliminatorno  :girl_haha:
Title: Re: Modni detalji
Post by: bubi on January 17, 2015, 10:30:55 AM
Ova mi se dopada.
Baš su cene jake, Mona ispade mnogo jeftinija.
Ja obavezno na ramenu nosim.
Title: Re: Modni detalji
Post by: kalimero on January 17, 2015, 10:32:29 AM
zato i patim tiho svaki put......... ali sam matoro rekla da sam rada da mi svaki poklon bude odande  :girl_haha:
Title: Re: Modni detalji
Post by: cici on January 17, 2015, 10:39:32 AM
Quote from: Lani on January 17, 2015, 08:53:09 AM
Ne, ova je retro boho rock chick skroz.  :good: :girl_in_love:
Cena?  :nokti2:
Kad je beg bio cicija  :rofl:
Title: Re: Modni detalji
Post by: MissL on January 17, 2015, 12:39:38 PM
Quote from: Margarita on January 14, 2015, 03:24:28 PM
ciglirajte i mene, ali ja mislim da ne bih dala nekoliko stotina USD za torbu, sve i da ih imam :lol:

A ja recimo bih, da ih imam ofkors...
Tasna, obuca, nakit, bronzer :lol: ...
ali recimo, ne bih za pantalone :rofl:
Title: Re: Modni detalji
Post by: Glitter on January 17, 2015, 01:00:13 PM
jao bronzer  :rofl:
Title: Re: Modni detalji
Post by: Lani on January 17, 2015, 01:07:02 PM
Bubi, ne kupujem kožne tašne skoro pa nikad ali i ja bih ti prvo predložila Monu i Manual.
Da mogu sebi to da priuštim, ne bih žalila novac na cipele, tašne i nakit.
Title: Re: Modni detalji
Post by: MissL on January 17, 2015, 01:07:27 PM
Samo se ti smej, ta ljubav boli :girl_cray:
Malo vise boli ako je limited edition :rofl:
Title: Re: Modni detalji
Post by: aleks on January 17, 2015, 01:08:05 PM
Ju, kako su dobre Manuel, nisam odaaavno gledala.
Jeste, one su stvarno preteske, ali kakve veze ima. Ja sam poslednji put kupila tamo torbu kad se A. rodio, nema apsolutno nikakve promene na njoj.
Title: Re: Modni detalji
Post by: Zumbulica on January 17, 2015, 01:12:22 PM
Od niskobudzetnih videh dve u Accessorize, mada su obicno za kratkotrajno nosenje ... U Espritu cesto imaju dosta dobre torbe pa se isplati kad je snizenje ...
Title: Re: Modni detalji
Post by: AnaK on January 17, 2015, 01:13:15 PM
Quote from: aleks on January 17, 2015, 01:08:05 PM
Jeste, one su stvarno preteske, ali kakve veze ima.

Jao, pa meni ima.  :girl_haha: Ja volim i nosim velike torbe, svašta vučem, rame mi otpadne. I tih kilo-dva dodatnih od sâma torbe meni baš pravi razliku  :girl_haha:
Title: Re: Modni detalji
Post by: aleks on January 17, 2015, 01:32:11 PM
Ma razumem te skroz  :bighug: Ja nosim i cutim  :lol:
Title: Re: Modni detalji
Post by: AnaK on January 17, 2015, 01:33:02 PM
Još si mlada, ćerko :lol:  :kiss1:
Title: Re: Modni detalji
Post by: kalimero on January 17, 2015, 01:44:03 PM
ja idem kolima pa mi nikad tezina torbe nije bila kljucna info, ali par puta kad sam provela koji sat noseci torbu kroz gsp ili jos grdje pesice kroz grad i kad je plus natovarim, jer nisam kolima pa da kesice ubacujem bez razmisljanja, e tad sam se nakukala i za lakse torbe od manualovih....

Al da su divne, divne su.....
I da cu za lepotu da trpim kilazu, i to cu.... :lol:
Title: Re: Modni detalji
Post by: AnaK on January 17, 2015, 01:56:56 PM
Hoćeš, povremeno, srećnice :lol: Ja svakodnevno, nema šanse.
Title: Re: Modni detalji
Post by: Glitter on January 17, 2015, 02:05:10 PM
najteza tasna koju imam je moja velika crna kozna fossil i teska je i prazna ali je obozavam
da li je tasna kozna ili ne ne igra mi presudnu ulogu kada je biram da budem iskrena. Vise mi je onaj princip da li je skocila na mene u trenutku kada sam je ugledala i ostala tu prikacena  :lol: :girl_in_love:


od budzetskih a lepih ja se vrlo cesto okrecem Carpisi i David Jones-u (ovom drugom sada malo redje, mislim da sad malo stipaju na kvalitetu, bile su bolje izrade), Mango ume da ubode lepu


Odavno zelim jednu teget Tommy koznu, ali moram prvo da kupim teget cipele/cizme kao izgovor :lol:
Title: Re: Modni detalji
Post by: kalimero on January 17, 2015, 02:05:47 PM
ma, razumem te, apsolutno..... :good:
sad kad vozim iskljucivo kolica bebeca po gradu torbu ne nosim, eventualno neku laganu laganu platnenu :lol:
Title: Re: Modni detalji
Post by: Glitter on January 17, 2015, 02:05:53 PM
Quote from: AnaK on January 17, 2015, 01:56:56 PM
Hoćeš, povremeno, srećnice :lol: Ja svakodnevno, nema šanse.
ja sam sve manje tolerantna na to vukljanje teske torbe na ramenu, em me sve boli em mi nije gusta da se osecam kao mazga :crazy:
Title: Re: Modni detalji
Post by: aleks on January 17, 2015, 02:18:40 PM
Dobro je, ja volim da se osecam kao mazga :lol:

Meni ova nije  teska, a i sportskija je, nosi se preko ramena onako ukoso.
Ja volim velike torbe, a one mi uvek nekako budu i teske jer natrpam svasta nesto.
Title: Re: Modni detalji
Post by: Glitter on January 17, 2015, 02:25:27 PM
ja obozavam ogromne tasne, inace nista ne moze da mi stane :lol:
Title: Re: Modni detalji
Post by: bubi on January 17, 2015, 02:40:29 PM
Carpisine imam i rok trajanja je jedna sezona.
Title: Re: Modni detalji
Post by: Glitter on January 17, 2015, 02:43:21 PM
ja imam jednu, bila je od onih poskupljih, kupila je pre dve godine, jos uvek je nosim, ok je, ali ne rabim samo nju
Title: Re: Modni detalji
Post by: Lani on January 17, 2015, 02:48:51 PM
U Carpisu i David Jones nisam ušla sto godina, nema tamo ništa za mene.
Title: Re: Modni detalji
Post by: Glitter on January 17, 2015, 02:59:59 PM
Quote from: Lani on January 17, 2015, 02:48:51 PM
U Carpisu i David Jones nisam ušla sto godina, nema tamo ništa za mene.
u carpisu nisam otkad sma kupila ovu koju gore pominjem :lol: a u DJ mnogo dugo
Title: Re: Modni detalji
Post by: Lani on January 17, 2015, 03:12:07 PM
Pa zar ne reče gore da često ideš u Carpisu i DJ?  :lol:
Title: Re: Modni detalji
Post by: Glitter on January 17, 2015, 03:14:48 PM
okretala se :lol:

DJ su toliko ofuserili, pre desetak godina su bile kvalitetnije
Title: Re: Modni detalji
Post by: Lani on January 17, 2015, 03:40:25 PM
Meni se jedna njihova torba, posle stajanja u ormanu, bukvalno raspala u rukama, sva se okrunila. :crazy: Otpadala boja sa nje u pečatima.
Title: Re: Modni detalji
Post by: Glitter on January 17, 2015, 03:45:02 PM
ja sam imala jednu koja je spolja bila kao zmijska koza iznutra neka super fuksija. poklonila sam je majci prosle godine i dalje je kao nova, s druge strane neka crna ista prica kao ta tvoja okrunila se :crazy:
Title: Re: Modni detalji
Post by: Nanny Ogg on January 17, 2015, 03:55:46 PM
Quote from: Glitter on January 17, 2015, 02:05:10 PM
da li je tasna kozna ili ne ne igra mi presudnu ulogu kada je biram da budem iskrena. Vise mi je onaj princip da li je skocila na mene u trenutku kada sam je ugledala i ostala tu prikacena  :lol: :girl_in_love:

Ovako i ja  :girl_haha:

Ja uglavnom vukljam Desigual, jer su platnene (ergo, lagane), a pošto su šarene, slažu mi se uz sve što obučem/obujem.
Imam i razne neke druge, al ne nosim skoro nikad, mrzi me da prebacujem stvari iz jedne u drugu  :-X
Title: Re: Modni detalji
Post by: Lani on January 17, 2015, 04:02:42 PM
Quote from: cici on January 17, 2015, 10:39:32 AM
Kad je beg bio cicija  :rofl:

Chanel Medium Boy Velvet Flap Bag
Style code: A92489
Size: 5.7′ x 10′ x 3.5′ inches
Price: $3,700 USD

:crycry:

Title: Re: Modni detalji
Post by: linga on January 17, 2015, 05:37:12 PM
Od budžetskih, ja sam kupila pre nekoloiko meseci jednu od ovih https://www.facebook.com/TasneMistral (https://www.facebook.com/TasneMistral)
prvi put da sam imala torbu u tom rangu koja mi ne seče rame ni kada je puna, mnogo volim da je nosim zbog toga.
Meni je to bitan faktor pošto uvek nosim neki notes, novčanik, knjigu, dečije igraćke  :lol: šminku, i torba mi je teška a idem GSP-om.
Title: Re: Modni detalji
Post by: vojka on January 17, 2015, 06:35:54 PM
Quote from: kalimero on January 17, 2015, 10:18:57 AM
ja patim tiho u manual-u svaki put .... pogledaj tamo.... ima i na sajtu....

http://themanualco.com/sr/zene/ (http://themanualco.com/sr/zene/)
:friends: i meni su tiha patnja  :girl_haha:
Title: Re: Modni detalji
Post by: vojka on January 17, 2015, 06:39:48 PM
mada imam jednu njihovu, kupila pre 15-ak godina,
ali kupila sam sebi bez manuelovu tasnu, i cuvala je u ormanu, kao za specijalne trenutke, posto sam sklona flekanju  :lol:
eno je kod mojih jos ceka specijalne momente  :lol:
Title: Re: Modni detalji
Post by: Lani on January 17, 2015, 06:45:30 PM
Pa idi uzmi je i nosi je.
Title: Re: Modni detalji
Post by: Unabebili on January 17, 2015, 06:47:21 PM
a ako je neces nositi, pokloni je nekom  :rofl:
Title: Re: Modni detalji
Post by: AnaK on January 17, 2015, 07:19:54 PM
Quote from: Lani on January 17, 2015, 06:45:30 PM
Pa idi uzmi je i nosi je.

Došao je specijalni period, ovo proleće  :girl_in_love:
Title: Re: Modni detalji
Post by: Lani on January 17, 2015, 07:25:12 PM
Ja ne mogu da dođem sebi kakvo je divno vreme, danima već idem polugola.  :girl_haha:
Title: Re: Modni detalji
Post by: vojka on January 17, 2015, 07:29:35 PM
pa bas bih i mogla  :think:
Title: Re: Modni detalji
Post by: kalimero on January 17, 2015, 08:10:25 PM
ali samo kad si bez dece :lol:
Title: Re: Modni detalji
Post by: kalimero on January 17, 2015, 08:11:28 PM
i sto dalje od mej mej
Title: Re: Modni detalji
Post by: kalimero on January 17, 2015, 08:11:50 PM
a da sacekas jos koju godinu.... :lol:
Title: Re: Modni detalji
Post by: kalimero on January 17, 2015, 08:12:27 PM
ali svakako pre nego sto coka tinejdzerka pozeli da je prisvoji :rofl:
Title: Re: Modni detalji
Post by: vojka on January 17, 2015, 08:19:04 PM
dakle misija nemoguce, to da sam bez dece i mej mej  :lol:
ali propada i samo dok stoji  :think:
vec je ona bez boja nekako posivila
tako da mozda je aktiviram  :turpija:
Title: Re: Modni detalji
Post by: AnaK on January 17, 2015, 08:20:33 PM
Nemoj možda, aktiviraj  :clapping: :clapping: :clapping:
Title: Re: Modni detalji
Post by: MissL on January 17, 2015, 08:21:30 PM
Manual je imao jedan mnooogo dobar model, nisam sigurna da li ga jos uvek prave, ne vidim ga na linku :think:

Ja bih ljuljnula u torbu, neku koja vristi "mnoooogo dobra koza" kao ona sa pinteresta, pa da je imam narednih 20 godina...

Ili u neku koja ce isto da vristi, a da ide uz sve :lol: sto bi otprilike pokrila neka svetlija camel nijansa :girl_in_love:

nastavicu da mastam
Title: Re: Modni detalji
Post by: Unabebili on January 17, 2015, 09:07:37 PM
Danas mi je stigao moj odavno narucen sal oker-bez kombinacija boja, od alpake...kao dusa je mekan  :love32: :sreca:

Title: Re: Modni detalji
Post by: MissL on January 17, 2015, 09:32:11 PM
Una pa znas valjda da se ovde bez fotki nista ne veruje? :baba:

:clap: :clap:
Title: Re: Modni detalji
Post by: kalimero on January 17, 2015, 09:36:00 PM
Quote from: MissL on January 17, 2015, 09:32:11 PM
Una pa znas valjda da se ovde bez fotki nista ne veruje? :baba:

:clap: :clap:

:clapping:
Title: Re: Modni detalji
Post by: Lani on January 17, 2015, 09:38:09 PM
Ili barem linka.  :turpija:
Title: Re: Modni detalji
Post by: Glitter on January 17, 2015, 09:43:36 PM
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi185.photobucket.com%2Falbums%2Fx86%2Ftodorada%2Fth_B04D9805-1DD0-4A1F-884B-47EFB85CA0DE_zpsehj1vetg.jpg&hash=cd6a4df713084471f69c405fccf91e0a94f9d293) (http://s185.photobucket.com/user/todorada/media/B04D9805-1DD0-4A1F-884B-47EFB85CA0DE_zpsehj1vetg.jpg.html) (https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi185.photobucket.com%2Falbums%2Fx86%2Ftodorada%2Fth_8550B3A2-0BE7-43D2-BC8F-CD5C6C66FADE_zpst3nycjwb.jpg&hash=626e501583347c5c7bb3c3a766220f53e18d64b5) (http://s185.photobucket.com/user/todorada/media/8550B3A2-0BE7-43D2-BC8F-CD5C6C66FADE_zpst3nycjwb.jpg.html) (https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi185.photobucket.com%2Falbums%2Fx86%2Ftodorada%2Fth_E910BED7-F1ED-4943-8DA6-6F28222DA1AE_zps9vyseqno.jpg&hash=fa9530e60c873ebc7098fb8be818f617322a07a3) (http://s185.photobucket.com/user/todorada/media/E910BED7-F1ED-4943-8DA6-6F28222DA1AE_zps9vyseqno.jpg.html)



evo moje ljubljene Fossilke  :girl_haha: kozna je crna, nije lakovana, sija se od blica, beli debeli savovi, nema postavu, unutra dva mala dzepa samo od prisivene koze
teza je od ostalih koje imam, obozavam je
kupila sam je zbog ovog mesing kljuc detalja  :girl_haha:
Title: Re: Modni detalji
Post by: Unabebili on January 17, 2015, 09:45:07 PM
ah da  :brunette:

(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi701.photobucket.com%2Falbums%2Fww13%2FSpalata%2Fsal%2FDSCN4774_zpse11df9d9.jpg&hash=2c66ed93eae023176b38e48c9fb8a3e765491651) (http://s701.photobucket.com/user/Spalata/media/sal/DSCN4774_zpse11df9d9.jpg.html)

(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi701.photobucket.com%2Falbums%2Fww13%2FSpalata%2Fsal%2FDSCN4773_zpsb66b8536.jpg&hash=86b6f17db068351cd50f016d7003531a398044db) (http://s701.photobucket.com/user/Spalata/media/sal/DSCN4773_zpsb66b8536.jpg.html)
Title: Re: Modni detalji
Post by: kalimero on January 17, 2015, 10:00:36 PM
 :girl_in_love:
Title: Re: Modni detalji
Post by: vojka on January 17, 2015, 10:16:17 PM
super je torba, glitt  :clap:
una divan ti je sal  :clap:
Title: Re: Modni detalji
Post by: Vila on January 17, 2015, 10:27:05 PM
Gliti, super je :clap:
Una, vidi se koliko je mekan :girl_in_love:

Meni se baš dopala jedna Mistral tašna, Linga, zarazila si me :girl_haha:
Title: Re: Modni detalji
Post by: Lani on January 17, 2015, 10:29:09 PM
Sve mi se sviđa.  :girl_in_love:

Nisam čula za te Mistral torbe.
Ja od tih low budget volim Zaru, Mango, Koton... čak i u H&M-u može nekad da se naleti na dobru torbu za svakodnevno akanje.
Title: Re: Modni detalji
Post by: linga on January 17, 2015, 10:31:18 PM
To je ručna domaća proizvodnja, ljudi iz Niša. Cene su 2.500 - 3.500 hiljade.

Title: Re: Modni detalji
Post by: cici on January 17, 2015, 10:47:23 PM
Quote from: Lani on January 17, 2015, 04:02:42 PM
Chanel Medium Boy Velvet Flap Bag
Style code: A92489
Size: 5.7′ x 10′ x 3.5′ inches
Price: $3,700 USD

:crycry:


Znam htela sam da ti ustedim suze  :rofl:

Una divan je  :girl_in_love:
Title: Re: Modni detalji
Post by: gasha on January 18, 2015, 03:38:21 PM
Linga to su super cene,nije koza u pitanju ?
ja sam kupila jednu moninu i odlicna je za svaki dan , posao ,prevoz itd
u karpisi mi se godinama vec nista ne svidja a prvih godina sam svake sezone bar jednu kupovsla. A kvalitet razmolik neke jos traju a neke su u kontejneru
Title: Re: Modni detalji
Post by: linga on January 18, 2015, 03:56:02 PM
Nije koža naravno, ali je fin materijal, barem ova moja, a i koleginica je dobila od nijh jednu u nagradnoj igri.
Title: Re: Modni detalji
Post by: moma on January 18, 2015, 08:34:17 PM
Ja bas volim Monu.
Title: Re: Modni detalji
Post by: Glitter on January 18, 2015, 08:42:05 PM
ja nemam nista od Mone
Title: Re: Modni detalji
Post by: moma on January 18, 2015, 08:44:14 PM
Crna, smedja, siva torba :D
Title: Re: Modni detalji
Post by: Lani on January 18, 2015, 08:48:48 PM
Ni ja nemam ništa od Mone, meni je tamo 90% stvari (i kožne galanterije) za ozbiljne gospođe u godinama. Da se ne uvrede ovi koji vole. Verujem da može da se probere ponešto ali nekako ja sam vrlo retko nalazila bilo šta da je u nekom mom fazonu.
Title: Re: Modni detalji
Post by: moma on January 18, 2015, 08:51:16 PM
U pravu si, Lani, ali moze da se probere. Proljetos sam izabrala jednu sivu postarsku, nikako nije za gospoje.
Title: Re: Modni detalji
Post by: Lani on January 18, 2015, 08:53:35 PM
Ma može znam... Ja sam imala jednu njihovu crnu haljinu na sitne raznobojne tufne, ne da sam samo joj ja iznosila dušu, nego sam je pozajmljivala drugaricama i sl. prošetala je više krugova, divna je bila, možda je još negde imam.  :think: Ali eto, to je jedna stvar koje mogu da se setim za sve ove godine koliko Mona postoji kod nas.
Title: Re: Modni detalji
Post by: AnaK on January 18, 2015, 08:53:55 PM
Ja sam otpatila jednu braon pre neku godinu, i novčanik prošle-pretprošle godine (zmijska koža, tirkiz-braon  :girl_haha: pisalo je AnaK na njemu, sve do kartice s cenom  :crycry:)
Title: Re: Modni detalji
Post by: gasha on January 18, 2015, 09:14:01 PM
i meni se tako cini Lani,
ali ima poneka i bas dobra, iako su vecinom onako gospodjasto tetkasti modeli

Title: Re: Modni detalji
Post by: Lani on January 18, 2015, 09:17:59 PM
Pa jeste...  :girl_haha: još kad im vidim one kožne crne mantile do poda a la Gestapo.
:bezi:
Title: Re: Modni detalji
Post by: Lani on January 18, 2015, 09:21:03 PM
Da presečm ovu priču o tetkastim brendovima nečim boljim.
Branina rekapitulacija kombinacija sa bloga iz 2014. Divna divna. :girl_in_love:
http://branasdivineworld.com/2014/12/outfit-rekapitulacija-2014-godine/ (http://branasdivineworld.com/2014/12/outfit-rekapitulacija-2014-godine/)
Title: Re: Modni detalji
Post by: AnaK on January 18, 2015, 09:24:30 PM
Meni je ona beskrjno draga i simpatična, i presrećna sam što se oz eksperimenta u plaviše vratila u crnke  :girl_haha: Ali mi njen stil uopšte nije inspirativan za uklapanje u sopstveni :girl_sigh:
Title: Re: Modni detalji
Post by: Glitter on January 18, 2015, 09:26:46 PM
nije meni od onih ciji bih garderober orobila  :girl_haha: ali ima dobrih ideja, svidja mi se kozna suknja kombo sa emerald kaputom bas bas  :girl_in_love:
Title: Re: Modni detalji
Post by: Lani on January 18, 2015, 09:31:04 PM
Jao meni jeste, volim i skini džins i printove i jarke boje i glomazan nakit... malo me kolje to što sam 15 godina starija i jedno 10 kg teža.  :lol:
Title: Re: Modni detalji
Post by: Glitter on January 18, 2015, 09:32:02 PM
 :lol: :lol: :lol:
Title: Re: Modni detalji
Post by: AnaK on January 18, 2015, 09:35:21 PM
Ja nemam nikakvi dulemu da vas dve imate jako, jako slčan stil  :girl_in_love:
Title: Re: Modni detalji
Post by: Lani on January 18, 2015, 09:47:05 PM
 :kiss1:
Title: Re: Modni detalji
Post by: rafa on January 18, 2015, 09:50:27 PM
Ja ne znam ko je ova Brana  :-[ ali mi se dopada ono sto videh na linku.  :good:

Ja naisla u Mariboru na 70-80% J Lo tasni i kupila dva divna komada - jednu crnu klasicniju i jednu crnu sa strane sa leopard printom, veliku i sjajnu.  :lol:

Nisam ni znala da ima njen brand tasni, a bas su mi se dopale, i kostale na popustu 17 i 20 evrica.  :clap:
Title: Re: Modni detalji
Post by: kalimero on January 18, 2015, 10:34:43 PM
i ja prvi put cujem za branu.... pregledah i da, bas podseca na Lanin stil  :good:
Title: Re: Modni detalji
Post by: senka on January 19, 2015, 12:46:00 PM
moja, na trenutke mi se ne sviđa  :girl_sad:
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fmedia.desigual.com%2Fis%2Fimage%2Fdesigual%2F40X5356_4066%3Fwid%3D396&hash=dfc20d6b6bd1f6088b83c554fe9fb5f080c8766a)
Title: Re: Modni detalji
Post by: Glitter on January 19, 2015, 12:46:59 PM
odlicna  :clap:


i to je sto mene tice sudbina desiguala, da si nekad lud za istim a onda batalis pa se istom vratis
Title: Re: Modni detalji
Post by: Lani on January 19, 2015, 12:47:16 PM
Što bre, baš je slatka.  :girl_in_love:
Title: Re: Modni detalji
Post by: senka on January 19, 2015, 12:56:07 PM
ne znam...ipak mi nije ja
moja sveki kaže mladalačka  :lol:
Title: Re: Modni detalji
Post by: bubi on January 19, 2015, 12:56:44 PM
senka
bas je lepa  :girl_in_love:
Title: Re: Modni detalji
Post by: Lani on January 19, 2015, 12:57:47 PM
Quote from: senka on January 19, 2015, 12:56:07 PM
ne znam...ipak mi nije ja
moja sveki kaže mladalačka  :lol:

Pa jeste.  :lol:
Meni je mm pre neki dan za jednu novu torbu rekao da mi je klinačka.  :ljut:
Title: Re: Modni detalji
Post by: MissL on January 19, 2015, 01:28:45 PM
Quote from: senka on January 19, 2015, 12:46:00 PM
moja, na trenutke mi se ne sviđa  :girl_sad:

joj poznat mi je ovaj problem, ponekad kad pokusam da iskocim u nesto sto inace nisam bas ja :bighug:

slatka ti je, ne zezaj, mlada si, takva i treba da bude :girl_haha:
Title: Re: Modni detalji
Post by: MissL on February 25, 2015, 03:20:07 PM
E ove ce totalno da budu moje :girl_in_love:
http://drvenenaocareluka.com/ (http://drvenenaocareluka.com/)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi22.photobucket.com%2Falbums%2Fb321%2Fpombim%2Fth_luka_zpsz78sjtmy.jpg&hash=0b548a25dd1ec75980cf6f79f85a2c743e8c36d7) (http://s22.photobucket.com/user/pombim/media/luka_zpsz78sjtmy.jpg.html)
Title: Re: Modni detalji
Post by: monochrome on February 25, 2015, 03:22:13 PM
ajme, sto su dobreeeeeeeee :love32:
Title: Re: Modni detalji
Post by: Lani on February 25, 2015, 03:26:52 PM
Ja mislim da bih dobila nervni slom od drvenih naočara.  :lol:
Title: Re: Modni detalji
Post by: MissL on February 25, 2015, 03:27:44 PM
Zasto? :rofl:
Title: Re: Modni detalji
Post by: Lani on February 25, 2015, 03:31:40 PM
Pa ne znam, imala bih osećaj da će stalno da mi spadnu, da će da skliznu preko nosa.  :think:
Title: Re: Modni detalji
Post by: Glitter on February 25, 2015, 03:42:33 PM
Quote from: Lani on February 25, 2015, 03:26:52 PM
Ja mislim da bih dobila nervni slom od drvenih naočara.  :lol:
potpis  :lol:
Title: Re: Modni detalji
Post by: MissL on February 25, 2015, 04:01:12 PM
Quote from: Lani on February 25, 2015, 03:31:40 PM
Pa ne znam, imala bih osećaj da će stalno da mi spadnu, da će da skliznu preko nosa.  :think:

o pa to bi resio onaj jedan mladez (s)pomenut kod une :lol: :lol: :kiss1:

i u ove idu stakla :lol: ne verujem da bi kliznula i bez njega





Title: Re: Modni detalji
Post by: AnaK on February 25, 2015, 04:58:41 PM
Ja mislim da bih se osećala kao penzionerka  :-[ A živo me cena zanima  :girl_haha:
Title: Re: Modni detalji
Post by: MissL on February 25, 2015, 05:46:39 PM
Ima i takvih modela, 1/1, makar mi tako deluju, ali ovaj koji se meni dopao ne deluje tako. Doduse, opet meni :lol:
70 evrica, glassfree
Title: Re: Modni detalji
Post by: AnaK on June 15, 2015, 08:43:44 PM
Vidite  što je slatka ideja.

http://www.ivy.hr/ponuda/rucni-sat-sa-vrpcama/ (http://www.ivy.hr/ponuda/rucni-sat-sa-vrpcama/)

Title: Re: Modni detalji
Post by: MissL on June 15, 2015, 08:50:06 PM
Bas je slatko :love32:
Title: Re: Modni detalji
Post by: AnaK on December 17, 2015, 03:10:32 PM
Quote from: MissL on February 25, 2015, 03:20:07 PM
E ove ce totalno da budu moje :girl_in_love:
http://drvenenaocareluka.com/ (http://drvenenaocareluka.com/)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi22.photobucket.com%2Falbums%2Fb321%2Fpombim%2Fth_luka_zpsz78sjtmy.jpg&hash=0b548a25dd1ec75980cf6f79f85a2c743e8c36d7) (http://s22.photobucket.com/user/pombim/media/luka_zpsz78sjtmy.jpg.html)
Quote from: AnaK on February 25, 2015, 04:58:41 PM
Ja mislim da bih se osećala kao penzionerka  :-[

Imam da prijavim da sam videla ove naočare, uživo, na osobama :lol: Letos u formi naočara za sunce, na jednom simpatičnom momku, zanimljivo izgledaju.
A u dioptrijskoj varijanti, sa providnim staklima, meni izgledaju jezivo staromodno i socijalno, ima jedna koleginica iz zgrade.
Title: Re: Modni detalji
Post by: senka on January 09, 2016, 11:04:37 AM
moja  :love32:

(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fmedia.desigual.com%2Fi%2Fdesigual%2F56X5LA3_2000_11%3Fw%3D1290%26amp%3Bh%3D1024&hash=91aa55e95adac9550c99a7fd979bd1e2fc7faf6a)
Title: Re: Modni detalji
Post by: Lani on January 09, 2016, 11:15:35 AM
Super je.  :good:
Title: Re: Modni detalji
Post by: Zumbulica on January 09, 2016, 11:25:22 AM
Svidja mi se, mnogo  :good:
Title: Re: Modni detalji
Post by: AnaK on January 09, 2016, 11:45:49 AM
Preslatka  :girl_in_love:
Title: Re: Modni detalji
Post by: Glitter on January 09, 2016, 12:02:10 PM
desigual forever :beast:

odlicna  :love32:
Title: Re: Modni detalji
Post by: senka on January 09, 2016, 12:07:57 PM
 :girl_haha:

lepša je uživo, nije ovo baš bela boja, onako biserna je
bio je baš dobar izbor, jedva se odlučih  :girl_haha:
Title: Re: Modni detalji
Post by: Lani on January 09, 2016, 12:08:13 PM
Jao da, ovo je Desigual, ja sve navikla na one psihodelične šarene.  :girl_haha: :girl_in_love:
Title: Re: Modni detalji
Post by: Glitter on January 09, 2016, 12:10:29 PM
oni su prosle godine izbacili mnogo lepu monochrome kolekciju  :girl_in_love:
Title: Re: Modni detalji
Post by: bubi on January 09, 2016, 12:23:10 PM
Predivna je.
Title: Re: Modni detalji
Post by: senka on January 09, 2016, 01:22:52 PM
Kupih sam i onu štrikanu sivu iz Terranove ako ste je zapazile, kod nas je 2200, bilo mi mnogo za nešto što mi baš ne odiše trajnošću i kvalitetom, našla sam je za 8e  :girl_haha:
ne mogu sliku da nađem
Title: Re: Modni detalji
Post by: gasha on January 09, 2016, 01:31:11 PM
bas je dobra  :good: