Dakle, u frci sam neopisivoj. Doktorka kaže da je vrlo verovatno rezultat loš zbog toga što je PAPA test rađen pred menstruaciju, ali svakako treba uraditi kolposkopiju, biopsiju i endocervikalnu kiretažu.
Papa IV, jbt, nisam verovala da ću to da vidim....
Pošto teorije nema da čekam da dobijem uput, zakažem na NF, čekam sto godina rezultate, izgoreću, uradiću privatno sve.
A u međuvremenu ću da se brinem i nerviram.
Od guglanja mi nije dobro, svuda je 4. grupa karcinom in situ, maligne ćelije, ma užas.
Nemoj da guglas uradi sve ponovo :bighug:
jao vilo :bighug: polako molim te ... ne znam ništa da ti kazem o ovome... samo ne googlaj sada, ići ćeš kod doktora, odmah, nadam se
Jao, Vilo :bighug:
Naravno, nema tu čekanja, radi privatno šta treba, ako jeste nešto zlo, što se pre otkrije, pre će ga uništiti. I koju god dijagnozu da dobiješ, proveri je kod što više stručnjaka, koliko je opasno da se nešto previdi, toliko nema smisla ni da se interveniše više nego što je neophodno.
Drži se, mila, i nadajmo se da doktorka u pravu. :bighug:
Draga, uradi sve što misliš da treba :bighug: Ideš redovno, ako je i to čega se plašiš, ne može biti 'poodmaklo' :bighug: :kiss1:
Ma ne guglaj :sissyfight:
A jel si imala neke simtome i tegobe ?
uh, vilo..... :bighug:
bez guglanja :baba: to najozbiljnije shvati
i idi na sve potrebne preglede.... :kiss1:
ma nikakvi simptomi, bila na redovnom pregledu. Kad su stigli rezultati, dr mi napisala mail da dođem na konsultacije, ja otišla, rekla da verovatno nije ništa strašno, ali da uradim ovo navedeno, da proverim. Ali papa 4, jbt, ne verujem da može baš toliko nalaz da omaši... dr me možda i smiruje dok se ne uradi sve potrebno, dok se na biopsiji ne vidi šta je, sigurno joj je lakše da sam više cool dok se ne utvrdi tačno šta je.
Ma i ako jeste to što sumnjam, jbg, na vreme je, može da se ukloni i izleči. Valjda. Nadam se.
Ne guglaj i ponovi rezultate :bighug: :kiss1:
Ako si išla redovno na kontrole, nema šanse tako brzo da se bilo šta razvije. Proveri,. a u međuvremenu probaj da se što manje nerviraš :kiss1: :bighug:
molim te budi hladne glave i što pre idi da proveriš i obaviš još jedan pregled
Vilo :bighug:
To 100% :bighug: :kiss1: A nekako verujem da nije.
Pre 25+ godina je moja strina, u našim sadašnjim godinama, prvi put u životu uradila papu, setila se razgovora s drugaricom. I bio je karcinom, operisana, potpuno sve OK, gaji sad unučiće. :kiss1:
:bighug:
vilo :bighug: ne guglati, i meni su tako rekli kada sam isla na mamogram....odsekla sam se, a nije bilo nista....zakazi to zbog sebe.
Vilo, ponovices sve, polako :bighug:
Da nemas neku jaku upalu?
Upale hoce da daju los papa test. Ja kad sam jednom prilikom trebala ici na biopsiju grlica, iako mi je papa test bio uredan 2. Grupa i kad sam se malo bavila tom problematikom, dosta tekstova se svelo da papa test i nije bas tako pouzdan. U svakom slucaju sto pre ponovi papa test i sve ostalo sto dr savetuju.
Vilo :bighug: :bighug:
Vilo, najjaci :bighug:
vilo ne moze biti poodmaklo i sve da jeste. znam osobe koje su imale zaista karcinom, pa posle konizacije dobile decu! tako da ohladi glavu, koliko mozes :bighug:
kad ces da radis to ostalo?
ako odes privatno kod ovih sto rade u nf, moguce da ce ti za dan-dva zakazati u nf da sve odradis :bighug:
Draga samo polako hladne glave :bighug:
Vilo, drzi se :bighug:
Bila sam kod dr u Jedru, ona mi je rekla da ima preporuku za dr u Frontu, dala mi je ime, ako mi je kod njih u Jedru skupo - ali sama sam svesna da će to duže trajati, i uput, i odlazak u Front, zakazivanje, čekanje rezultata biopsije.
A kod njih mogu da zakažem u ovom ciklusu, u naredne dve nedelje, i kod njih su rezultati biopsije sigurno brži... Cifra nije mala, ali onda se preslišah, pa davala sam više za tatine injekcije za vid - jbg, pržiću karticu, na rate....
Kod koga si bila u Jedru?
Vilo, nikad nije mnogo za zdravlje :bighug:
Njena preporuka, pretpostavljam koja je, odlicna meni je radila intervenciju kad sam bila trudna sa Sofijom. Ako ti je nju dala znaci da mozes brze i da zavrsis kad se pozoves na dr.
vilo :bighug: potpuno razumem da je frka da se ceka
ako imas mogucnosti i ako ces biti mirnija, radi privatno :kiss1:
Samo lagano, odradi još jednom sve analize :bighug:
prvo :bighug:
drugo, ponovi rezultate
trece, sta god da je - resivo se i bice sve ok :kiss1:
Vilo :bighug:
uraduces druge tedtive ps ces znsti na cemu si :bighug:
A csk i da jedtr nedto, dibra stvar je da tski rsni uhvscrno je izlecivo :bighug:
vilo :bighug: :bighug: :bighug:
Vilo ja ću samo da te :bighug:
Draga :bighug: kad bi mogla u Jedru to da odradiš najbrže? Ni ja ne bih čekala NF.
Vilo :bighug: :bighug: :bighug:
Vilo :bighug:.
Kad si radila kolposkopiju i sam pregled da li ti je dr rekla nesto...takav rezultat mora da se vidi prilikom bojenja, bar da se posumnja ?
Vilo :bighug: :bighug: :bighug:
Draga :bighug: :bighug: :bighug:
I ja se slažem da odradiš sve privatno, što pre :good:
Ali šta god da je, rešiće se, ne brini ništa. :bighug:
I ja bih odradila sto pre i privatno. Nadam se da ce sve biti ok. :bighug:
Dr u Jedru je sjajna, kod nje sam otišla po Cicinoj preporuci, i stvarno je i fer, dala mi je i tu preporuku u frontu, ma super je sasvim.
Ali kako Deda kaže, za zdravlje nikad nije puno, a vremena nemam za čekanje.
POslala sam već mail doktorki, da mi javi kako da što pre sve ovo zakažem, i zvaću u ponedeljak Jedro, pa ću videti kad može najranije da se radi intervencija.
:bighug: :kiss1:
vilo :bighug:
Ona jeste stvarno fer i nikad nece da te odere samo zato sto radi u privatnom dz uvek ponudi i opciju da se uradi i u drzavnoj ustanovi i hoce da pomogne.
Bice sve ok :kiss1:
Vilo draga :bighug: :bighug: :bighug:
Quote from: Vila on March 21, 2015, 10:42:04 AM
Dr u Jedru je sjajna, kod nje sam otišla po Cicinoj preporuci, i stvarno je i fer, dala mi je i tu preporuku u frontu, ma super je sasvim.
Ali kako Deda kaže, za zdravlje nikad nije puno, a vremena nemam za čekanje.
POslala sam već mail doktorki, da mi javi kako da što pre sve ovo zakažem, i zvaću u ponedeljak Jedro, pa ću videti kad može najranije da se radi intervencija.
ona je bas divna :love32:
Vilo ne znam da li si videla moje pitanje...Da li je dr na samom pregledu primetila nesto?
vilo :bighug: :bighug:
Uh draga ne mogu ni da zamislim koliko te sad jede ovo iscekivanje
moras da budes hladne glave
I da sacekas ponovne rezultate
tu smo za tebe :bighug: :bighug:
javi sta planiras I sta mozemo da pomognemo :bighug:
vilo :bighug:
:bighug:
mama je imala 4. grupu pre neku godinu. isla na biopsiju u visegradsku, pa su joj izgubili rezultate, tako da ne znamo sta je bilo. svejedno, posle uradjene kiretaze svi sledeci rezultati su bili ok.
Vilo :bighug:
Voćko, na pregledu ništa, sve je bilo ok, ovo je rezultat papa testa.
Ma šta mogu sem da zakažem što pre, i da se što manje nerviram dok ne saznam o čemu se radi....
Upravo tako :kiss1:
Divne ste, devojke, hvala vam na smirivanju i zagrljajima :kiss1: :bighug:
Samo polako :kiss1: jedno po jedno
A ovo kolpo-papa kod mene obicno premaz pokaze neku ranicu plocasto nesto a onda papa razuveri sa dvojkom
Quote from: Vila on March 21, 2015, 05:30:50 PM
Divne ste, devojke, hvala vam na smirivanju i zagrljajima :kiss1: :bighug:
:bighug: samo polako da se strpis dok sve proveris i odes na pregled
Vilo najveci :bighug:
Znas koliko je papa poostren, uradi sto pre da se smiris, sigurna sam da nije nista ozbiljno. :bighug:
vilo :bighug: :bighug: nadam se dobrim rezultatima
Quote from: Vila on March 21, 2015, 02:57:29 PM
Voćko, na pregledu ništa, sve je bilo ok, ovo je rezultat papa testa.
Ma šta mogu sem da zakažem što pre, i da se što manje nerviram dok ne saznam o čemu se radi....
Draga, nadam se da si danas malo mirnija. :kiss1: Biće u redu, samo što pre to odradi pa onda zajedno čekamo rezultate. :bighug:
Probudila sam se opet u frci, ali me mm smirio, šetali smo, ceo dan pričamo kako će to biti ok šta god da se pokaže, itd...
on me moli samo da se ne nerviram sad, dok ne znam, kaže, sačekaj testove i rezultate, pa ćemo onda zajedno da se nerviramo i borimo, ako budse nešto, a sad se smiri :love32:
sve je u pravu :love32:
:good: slusaj tm, u pravu je :love32:
Naravno da je u pravu :love32:, nemoj unapred.
Quote from: Vila on March 21, 2015, 02:57:29 PM
Voćko, na pregledu ništa, sve je bilo ok, ovo je rezultat papa testa.
Znam, znam nego tome prethodi bojenje i zato te pitam da li se nesto pokazalo tada...
:bighug:
Ja bih t preporucila Kesicku iz Visegradske, ali ona ne radi privatno samo drzavno...
:bighug:
i sluzaj muza
Vilice,
nema panike, pametno ti muz zbori... :love32:
Ponovices testove, sve ce biti ok.
A drugo, i da jeste papa taj, to je toliko minorno i resivo,
da stvarno nema mesta sekiraciji. :kiss1:
U poslednja tri meseca su moje dve dugogodisnje klijentkinje
imale ovakvo iskustvo, isle relativno redovno na kontrole,
na poslednjom im rezultati bili drugaciji,
obe otisle na intervenciju, sve proslo vise nego glatko,
sto rece ova jedna: - Ja se upranicila, a ono realno bez razloga.
Stigli im i rezultati posle intervencije,
prosle konzilijum, ni jedna nije dobila nikakvu naknadnu terapiju.
Samo da se javljaju redovno na kontrole.
Tako da no sikiriki, stvarno nema razloga :bighug:
Samo kapiram da treba da uradis sve to cim pre, ne zbog nalaza, no zbog mozga i smirivanja :bighug: :bighug:
Vilo da potpisem tm I devojke :bighug: :bighug: :bighug:
Vilo, diši duboko, popi pićence i slušaj muzica. :kiss1:
Biće to ok.
potpis za unu :bighug:
mog tate zena je imala takav rezultat papa testa, pre 8 godina, imala i intervenciju, sve proslo ok, nikad posle nikakvih problema. :bighug:
:bighug: :kiss1:
divne ste, diiivne :love32:
vilo :bighug:
uzmi citaj nesto, gledaj filmove, odvlaci si paznju kako znas i umijes
radis sve sto treba, nema vise sta da se radi, samo gledaj kako da probas da ostanes koliko je moguce mirna :bighug:
i sto dalje od interneta.
Sve ti je taj tvoj muž lepo rekao :)
I ja, kao i mnoge druge devojke ovde, imam u okolini primer (koleginicu) koja je imala IV grupu, provere, biopsije, malu intervenciju i sad ništa, sve ok. To je bilo pre 4 god.
Sigurna sam da će i kod tebe biti sve super :bighug:
Vilo :bighug:
vilo :bighug:
Da se upišem s primerom od pre 10 godina, komšinica, devojka, posle se udala i rodila dvoje dece
:bighug:
:bighug:
mnogo mi znače vaše reči, baš me smiruju :bighug:
vilo :bighug:
:bighug:
Vilo, kad ćeš da zakažeš? :bighug: :kiss1:
Da, to sam i ja htela, kakva nam je dinamika?
Zvala sam danas, čekam da mi jave kad može, a trebalo bi krajem ove ili početkom sledeće nedelje, da bi bilo u sred ciklusa.
:bighug:
Vilice, bice to dobro sve
Samo se skloni od kompjutera i obuzdaj projekcije u glavi. :kiss1:
I da promenis naslov u nesto manje zastrasujuce, daleko je ovo od ozbiljne frke....misliti pozitivno, misliti pozitivno, misliti pozitivno :bighug: :bighug:
Mislim pozitivno, stvarno se trudim da ne padam u paniku, znam da treba da razumno razmišljam o svemu. Da postoji išta uznapredovalo, to bi se i na pregledu i UZ videlo, jasno mi je to, a ovako, ako nečeg i ima, biće na vreme, ukloniće ga.
Ipak, vrate se misli na ono što piše u nalazu, pa se sva stresem. Jbt, odem da vidim po Bethesda sistemu (novi US sistem, kao precizniji od ovih naših grupa) šta znači ono CIS, i nije mi dobro....
(Piše prvo da je IV grupa, pa opis ćelija, pa na kraju Bethesda: CIS)
Biću ja dobro, biću dobro, biću dobro :comando:
Ma preskoci ta citanja, a pogotovo te US reference.
Mozes da citas i da se informises, ali realno, to je bespotrebno, skroz. (osim sto upanici, najcesce bez osnove).
Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.
ti si redovna na kotrolama, bre, a ne ide to tako kako si ti zamislila,
ni tom brzinom se ne razvija, a
i ako jeste neka promenica (namerno koristim deminutiv, jer ne moze ni biti nista vise od deminutiva) - to je toliko resivo dobro , da stvarno nemoj da se sekiras. :kiss1:
:bighug:
:bighug:
ja isto zelim da vjerujem da ako idemo godisnje na kontrolu da se nista veliko ne moze razviti :molitva:
I ne može, i tako treba i da razmišljamo. :bighug:
Vilo, sve nas izveštavaj. :kiss1:
Naravno da ces biti dobro :kiss1:
Našla mi je koleginica mm dr koja radi i u NF i privatno, i može da mi uradi sve verovatno već u petak, treba da se čujemo ujutru :nokti2:
Nahvalila je silno, kaže da je super dr, i pritom ako treba posle ovog što uradi privatno, može da nastavi u NF ako treba.
:bighug:
Vilo :bighug:
vilo :good:
Hajde ti lepo kod nje u petak, pa da nam javis da je bila lazna uzbuna. :bighug:
Quote from: maripoza on March 24, 2015, 01:30:33 AM
Hajde ti lepo kod nje u petak, pa da nam javis da je bila lazna uzbuna. :bighug:
Slažem se :good:
:bighug:
Sjajna kombinacija drž-priv :clap:
:voda: :kiss1:
:bighug: :voda:
Vilo :good: :bighug:
drugarice moje :love32: :bighug:
Zakazala sam za petak u 3, kod ove dr koja radi i u NF i privatno.
Deluje mi baš fino, vrlo razumno, nadam se da me prvi utisak ne vara.
Imam jaku preporuku za nju, i to valjda nešto vredi.
:bighug:
E pa dobro, onda čekamo sad petak. :bighug: :kiss1:
Quote from: Vila on March 24, 2015, 12:02:30 PM
drugarice moje :love32: :bighug:
Zakazala sam za petak u 3, kod ove dr koja radi i u NF i privatno.
Deluje mi baš fino, vrlo razumno, nadam se da me prvi utisak ne vara.
Imam jaku preporuku za nju, i to valjda nešto vredi.
:good: :bighug: :bighug: :kiss1:
:clap: :bighug:
:voda: :kiss1:
:bighug: :voda:
:bighug:
:voda: :kiss1:
:bighug:
Vilo kako se zove dr.?
Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.
:bighug:
:kiss1: :bighug:
:bighug:
:kiss1: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:
:bighug: :bighug:
:bighug: :bighug:
Vilo :good: :bighug:
Vilo, ako si dobila dobru preporuku, ne treba da brines. :bighug:
Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.
:kiss1: :kiss1: :kiss1:
:bighug:
Bice to ok :bighug:
:bighug:
:bighug:
vilo, mislim na tebe :bighug: :bighug: :bighug:
hvala vam, devojke :love32: :kiss1:
dosla samo da te malo pogrlim :bighug:
Ajmo svi group hug :) :bighug:
(https://www.myemoticons.com/emoticon-critic/images/hug-and-kiss/group-hug.gif)
Jao kakvi su slatki. :girl_haha: :love32:
:bighug:
Kakve ste carice :girl_haha: :love32:
group group nego sta :girl_haha: :bighug:
Vilo, bice sve u najboljem redu :bighug: :kiss1:
Vilo kako si danas? Boli li manje? :bighug:
Boli, ali nešto manje. Ne smem baš da se saginjem, dižem bilo šta, muvala sam se kratko po kuhinji, i zbrisala
vilo, bice to ok, samo se ti odmori :bighug:
:bighug: :bighug:
odmaraj sad :bighug:
:bighug: :bighug:
sto vise da se odmaras :bighug: :bighug:
:bighug: :bighug: :bighug:
:bighug:
Vilo :kiss1: da rezultati budu dobri :bighug:
:bighug: :bighug:
:kiss1:
:bighug: :bighug: :bighug: :bighug:
:bighug: :bighug: :bighug:
:bighug: :bighug:
Cuvaj se
odmaraj :bighug:
grupni hug je divan :girl_haha:
:bighug: :bighug: :bighug:
lezi i pazi se :kiss1:
:bighug: :kiss1:
:bighug: :kiss1:
:bighug: :bighug: :bighug: :kiss1:
Ljubim vas :love32:
Razvlačim se po ugaonoj garnituri, ne radim ništa, samo zapovedam :rofl:
:bighug: :kiss1:
vilo :bighug: odmaraj :kiss1:
Quote from: Vila on March 29, 2015, 12:07:51 PM
Ljubim vas :love32:
Razvlačim se po ugaonoj garnituri, ne radim ništa, samo zapovedam :rofl:
Vidis kako si brzo savladala sta treba da radis. :girl_haha:
Da bude sve ok. :kiss1:
:bighug:
Nek te maze malo, taman :girl_haha:
Mislim na tebe draga :bighug:
Ljubim :kiss1: :kiss1: :kiss1: :kiss1:
Kad ides po rezultate?
Sestra je u petak rekla da treba da budu u utorak, što meni zvuči malo rano, doduše...
sestra će rezultate javiti doktorki, pa će me doktorka zvati.
:bighug: :bighug:
Drzim fige, Vilice. Da sve bude ok. :kiss1:
:bighug:
:bighug:
:bighug: :kiss1:
Nisam stizala ranije da svratim, nadam se da ce sve biti kako treba i da ces danas dobiti lepe vesti :kiss1:
:bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :kiss1:
Vilo, mislim na tebe. :kiss1: :bighug:
:bighug: :bighug:
ne zovu, nadam se da će zvati uskoro :nokti2:
vilo :kiss1:
Cekamo :calm: :bighug: :kiss1:
:bighug:
:bighug: :bighug:
:bighug: :bighug: :bighug:
ništa danas, nisam izdržala da ne zovem :girl_haha:
dobro, znam onda da ne očekujem poziv danas....
Ja baš htedoh da ti kažem da ja ne bih izdržala da ne okrenem. :bighug:
Čekamo sutra onda.
:bighug:
Vilo :bighug: :bighug: :bighug: :kiss1: . Biće sve dobro, sigurna sam :kiss1:
:bighug:
:bighug: :kiss1:
:bighug: :bighug: :bighug:
:kiss1:
Dok cekamo :bighug: :bighug:
Vilo :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:
:bighug:
:bighug: :bighug: bice to sve kako treba :bighug: :bighug: :kiss1:
:bighug: :bighug:
:bighug: :bighug:
vilo :bighug:
:bighug:
Vilo :bighug:
:bighug: :bighug: :bighug: bice to sve uredu :kiss1:
Jesi li već zvala danas za rezultate? :bighug:
i ja čekam lepe vesti :bighug: :bighug:
vilo, ima li vijesti? :bighug:
vilo, mislimo na tebe :bighug:
:kiss1:
čekam da zovu, ako ne budu znali do nekog vremena, zvaću ja opet...
:bighug: :bighug: :bighug:
:bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:
Lepo baka una rekla jos pre par strana da se menja naslov :clap:
:clap: :clap: :clap: :clap:
Ljuuuubim vas :love32:
Otišli smo u lokalnu piceriju na ručak i da čekamo da se javi dr. Zato nisam mogla da vam odmah javim ovde, ali Lani je bila divna :love32:
Promene na grliću su od kondiloma i jednog polipa, koji su svakako sređeni kiretažom grlića, te zasad ne treba da se radi konizacija.
Idem za dva meseca da ponovim papa i kolposkopiju, pa ako tih promena opet bude, nalaz bude 3 ili 4. grupa, onda ćemo raditi konizaciju.
Da li da vam pričam koliko mi je laknulo :dance1: :dance1: :dance1: :dance1: :dance1:
jao meni laknulo :love32: :bighug:
:clap: :bighug:
mnogo mi znači vaša podrška i briga, ne mogu da vam opišem koliko :love32: :love32:
Radujemo se svi , ako treba i ja picu da pojedem :rofl: :love32:
:clap: mnogo se radujem i promeni naslov.
Quote from: Vila on April 01, 2015, 07:18:47 PM
mnogo mi znači vaša podrška i briga, ne mogu da vam opišem koliko :love32: :love32:
:bighug: divno!!!
Dedo, vodim prvom prilikom :love32: :kiss1:
Sjajno :clap: :clap: :clap:
:clap: :clap: :clap: :clap:
Sve je ukayivalo na ovakav ishod, ali je divno dobiti potvrdu i na papiru :clap: :clap: :clap: :bighug:
:clap: :clap: :clap:
Vilo draga :bighug: :bighug:
Divno vilo divno :clap: :clap:
:clap: :clap: :clap:
super, vilo! Sad da odmoris glavu. Kiss
Jupiiiii :clap: :clap: :clap:
Diiiivno :clap: :clap: :clap:
Jupi, jupi :clap: :clap: :clap:
Suuuperrr
:bighug: :bighug: :bighug:
pijem pivce i radujem se :rofl:
:bighug: :kiss1:
Ekstra!
vilo, draga, to je fenomenalna vest :clap: :clap: :clap: :kiss1:
:clap: :clap:
Sjajna vest! :clap: :clap:
Ceo dan iscekujem tvoje rezultate, sjajna vest :clap: :kiss1:
Jaooooo suuuuper :clap: :clap: :clap:
Vilo, super! :clap: :clap: :clap:
:clap:
Sjajno :clap: :clap: :clap:
:love32: :love32: :love32:
fenomenalno vilo :clap: :clap: :clap: :bighug:
Vilice koliko mi je dragoooo :clap: :clap:
:bighug:
kakvo olaksanje
sjajne vesti :clap:
sad se opusti :kiss1:
Uuuuf, to svakako :kiss1:
Mama mi je danas bila divna :love32: :love32: :love32:
Ja prvo nisam htela ni da joj pričam, da se ne brine. Onda sam joj ipak rekla u petak, pre intervencije, bilo mi teško da ona ne zna, i ona se držala ozbiljno, hrabro - ali znam ja nju, samo ćuti i skuplja u sebi... danas sam posle razgovora sa dr prvo zvala sestru i poslala je odmah da kaže mami i tati (u istoj su kući, samo uz stepenice). I posle kad smo se vratili iz picerije, ona dolazi, isplakala se mica sa mnom od sreće što je dobro prošlo :'( Kaže da nije danima mogla da zaspi, mnogo se brinula :'(
Vilooooo :clap: :clap: :clap:
I za tvoju mamu mnogo :bighug: :bighug: :bighug:
Znala sam, znala sam!! :dance1: :dance1: :dance1:
:bighug: i za tvoju mamu
:clap: :clap: :clap:
:clap:
kakvo olaksanje
:clap: :clap: :clap: :clap: sjajne vesti.
Mama je mama :love32:
Quote from: Vila on April 01, 2015, 11:24:02 PM
Uuuuf, to svakako :kiss1:
Mama mi je danas bila divna :love32: :love32: :love32:
Ja prvo nisam htela ni da joj pričam, da se ne brine. Onda sam joj ipak rekla u petak, pre intervencije, bilo mi teško da ona ne zna, i ona se držala ozbiljno, hrabro - ali znam ja nju, samo ćuti i skuplja u sebi... danas sam posle razgovora sa dr prvo zvala sestru i poslala je odmah da kaže mami i tati (u istoj su kući, samo uz stepenice). I posle kad smo se vratili iz picerije, ona dolazi, isplakala se mica sa mnom od sreće što je dobro prošlo :'( Kaže da nije danima mogla da zaspi, mnogo se brinula :'(
Joj :girl_cray: :bighug:
Uh :clap: :clap: :clap: mama :love32:
:kiss1: :kiss1: :kiss1: :bighug: :bighug: :bighug:
:clap: :clap: :clap: samo kad je sve iza tebe :bighug:
Divno, Vilo!
:clap: :clap:
Mama :'( :girl_in_love: :kiss1:
Jao Vilo sva se najezi... :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:...divnoca do neba!!!
:clap:
Eh te mame :love32:
vilo :clap: :clap:
super, bas se radujem. ne znam koliko ti je laknulo, ali pretpostavljam :kiss1:
vilo jos jednom da se porafujrm :clap:
a ya mamu :bighug: :'(
Da vas izvestim o kontroli, uradila kontrolni papa test juče, druga grupa :clap:
:clap: :kiss1:
fantasticno :clap: :clap: :clap:
:clap: :clap: :bighug:
:clap: :clap:
:clap:
:clap: :clap:
:bighug: :bighug: :kiss1:
:clap: :kiss1:
:clap: :clap: :clap:
jeeeeeeeeeeeeeeeeeejjjjjjjjjjjjjjjjj :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :kiss1:
Super :clap: :clap:
:clap: :clap: :clap: :clap: :clap:
Sjajno! :clap: :clap:
Super! :clap:
Super! :clap:
Super, Vilo!
Vilo :clap: :clap: sjajno!
:clap:
:bighug: super
:clap: :clap: :clap:
Sjajno :clap: :kiss1:
Vilo :bighug: :clap: :clap:
:clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:
:clap: :clap: :clap: :kiss1:
:clap:
:clap: :clap: :clap: :clap:
:bighug: :bighug:
:clap:
:clap: :clap: :clap:
Super!
:bighug: :bighug: :bighug: