Moja Mansarda

DOM ZDRAVLJA => Zdravlje => Topic started by: Vila on March 20, 2015, 08:18:39 PM

Title: ozbiljna frka... rešenaaaaaa
Post by: Vila on March 20, 2015, 08:18:39 PM
Dakle, u frci sam neopisivoj. Doktorka kaže da je vrlo verovatno rezultat loš zbog toga što je PAPA test rađen pred menstruaciju, ali svakako treba uraditi kolposkopiju, biopsiju i endocervikalnu kiretažu.
Papa IV, jbt, nisam verovala da ću to da vidim....
Pošto teorije nema da čekam da dobijem uput, zakažem na NF, čekam sto godina rezultate, izgoreću, uradiću privatno sve.
A u međuvremenu ću da se brinem i nerviram.
Od guglanja mi nije dobro, svuda je 4. grupa karcinom in situ, maligne ćelije, ma užas. 
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: cici on March 20, 2015, 08:21:09 PM
Nemoj da guglas uradi sve ponovo :bighug:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: Finalina on March 20, 2015, 08:21:52 PM
jao vilo :bighug: polako molim te ... ne znam ništa da ti kazem o ovome... samo ne googlaj sada, ići ćeš kod doktora, odmah, nadam se
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: Dacko on March 20, 2015, 08:25:53 PM
Jao, Vilo  :bighug:
Naravno, nema tu čekanja, radi privatno šta treba, ako jeste nešto zlo, što se pre otkrije, pre će ga uništiti. I koju god dijagnozu da dobiješ, proveri je kod što više stručnjaka, koliko je opasno da se nešto previdi, toliko nema smisla ni da se interveniše više nego što je neophodno.
Drži se, mila, i nadajmo se da doktorka u pravu. :bighug:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: AnaK on March 20, 2015, 08:26:33 PM
Draga, uradi sve što misliš da treba  :bighug: Ideš redovno, ako je i to čega se plašiš, ne može biti 'poodmaklo'  :bighug: :kiss1:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: Deda on March 20, 2015, 08:26:41 PM
Ma ne guglaj  :sissyfight:
A jel si imala neke simtome i tegobe ?
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: kalimero on March 20, 2015, 08:30:31 PM
uh, vilo.....  :bighug:

bez guglanja  :baba: to najozbiljnije shvati
i idi na sve potrebne preglede....  :kiss1:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: Vila on March 20, 2015, 08:35:49 PM
ma nikakvi simptomi, bila na redovnom pregledu. Kad su stigli rezultati, dr mi napisala mail da dođem na konsultacije, ja otišla, rekla da verovatno nije ništa strašno, ali da uradim ovo navedeno, da proverim. Ali papa 4, jbt, ne verujem da može baš toliko nalaz da omaši... dr me možda i smiruje dok se ne uradi sve potrebno, dok se na biopsiji ne vidi šta je, sigurno joj je lakše da sam više cool dok se ne utvrdi tačno šta je.
Ma i ako jeste to što sumnjam, jbg, na vreme je, može da se ukloni i izleči. Valjda. Nadam se.
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: Mirka on March 20, 2015, 08:37:42 PM
Ne guglaj i ponovi rezultate  :bighug:  :kiss1:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: linga on March 20, 2015, 08:37:58 PM
Ako si išla redovno na kontrole, nema šanse tako brzo da se bilo šta razvije. Proveri,. a u međuvremenu probaj da se što manje nerviraš  :kiss1: :bighug:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: Finalina on March 20, 2015, 08:38:28 PM
molim te budi hladne glave i što pre idi da proveriš i obaviš još jedan pregled
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: aleks on March 20, 2015, 08:38:32 PM
Vilo  :bighug:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: AnaK on March 20, 2015, 08:39:21 PM
To 100%  :bighug: :kiss1: A nekako verujem da nije.

Pre 25+ godina je moja strina, u našim sadašnjim godinama, prvi put u životu uradila papu, setila se razgovora s drugaricom. I bio je karcinom, operisana, potpuno sve OK, gaji sad unučiće.  :kiss1:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: bubi on March 20, 2015, 08:39:35 PM
 :bighug:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: Lukina mama on March 20, 2015, 08:43:30 PM
vilo  :bighug: ne guglati, i meni su tako rekli kada sam isla na mamogram....odsekla sam se, a nije bilo nista....zakazi to zbog sebe.
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: disco2000 on March 20, 2015, 08:44:51 PM
Vilo, ponovices sve, polako :bighug:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: draganaa on March 20, 2015, 08:50:41 PM
Da nemas neku jaku upalu?
Upale hoce da daju los papa test. Ja kad sam jednom prilikom trebala ici na biopsiju grlica, iako mi je papa test bio uredan 2. Grupa i kad sam se malo bavila tom problematikom, dosta tekstova se svelo da papa test i nije bas tako pouzdan. U svakom slucaju sto pre ponovi papa test i sve ostalo sto dr savetuju.
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: senka on March 20, 2015, 08:59:28 PM
Vilo  :bighug: :bighug:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: stacka on March 20, 2015, 09:01:07 PM
Vilo, najjaci :bighug:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: emge on March 20, 2015, 09:06:27 PM
vilo ne moze biti poodmaklo i sve da jeste. znam osobe koje su imale zaista karcinom, pa posle konizacije dobile decu! tako da ohladi glavu, koliko mozes :bighug:

kad ces da radis to ostalo?
ako odes privatno kod ovih sto rade u nf, moguce da ce ti za dan-dva zakazati u nf da sve odradis :bighug:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: Glitter on March 20, 2015, 09:06:57 PM
Draga samo polako hladne glave :bighug:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: Blue on March 20, 2015, 09:08:26 PM
Vilo, drzi se  :bighug:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: Vila on March 20, 2015, 09:15:45 PM
Bila sam kod dr u Jedru, ona mi je rekla da ima preporuku za dr u Frontu, dala mi je ime, ako mi je kod njih u Jedru skupo - ali sama sam svesna da će to duže trajati, i uput, i odlazak u Front, zakazivanje, čekanje rezultata biopsije.
A kod njih mogu da zakažem u ovom ciklusu, u naredne dve nedelje, i kod njih su rezultati biopsije sigurno brži... Cifra nije mala, ali onda se preslišah, pa davala sam više za tatine injekcije za vid - jbg, pržiću karticu, na rate....
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: Glitter on March 20, 2015, 09:29:06 PM
Kod koga si bila u Jedru?
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: Deda on March 20, 2015, 09:31:44 PM
Vilo, nikad nije mnogo za zdravlje  :bighug:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: cici on March 20, 2015, 09:34:58 PM
Njena preporuka, pretpostavljam koja je, odlicna meni je radila intervenciju kad sam bila trudna sa Sofijom. Ako ti je nju dala znaci da mozes brze i da zavrsis kad se pozoves na dr.
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: Margarita on March 20, 2015, 10:28:31 PM
vilo :bighug: potpuno razumem da je frka da se ceka
ako imas mogucnosti i ako ces biti mirnija, radi privatno :kiss1:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: Dawn on March 20, 2015, 10:42:55 PM
Samo lagano, odradi još jednom sve analize :bighug:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: Unabebili on March 20, 2015, 10:46:28 PM
prvo  :bighug:

drugo, ponovi rezultate

trece, sta god da je - resivo se i bice sve ok  :kiss1:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: vojka on March 20, 2015, 10:55:49 PM
Vilo  :bighug:
uraduces druge tedtive ps ces znsti na cemu si  :bighug:
A csk i da jedtr nedto, dibra stvar je da tski rsni uhvscrno je izlecivo  :bighug:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: monochrome on March 20, 2015, 11:02:11 PM
vilo :bighug: :bighug: :bighug:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: NenaS on March 20, 2015, 11:03:17 PM
Vilo ja ću samo da te :bighug:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: Lani on March 20, 2015, 11:21:11 PM
Draga  :bighug: kad bi mogla u Jedru to da odradiš najbrže? Ni ja ne bih čekala NF.
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: Dada on March 20, 2015, 11:27:01 PM
Vilo :bighug:  :bighug:  :bighug:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: Vockica on March 20, 2015, 11:35:35 PM
Vilo  :bighug:.

Kad si radila kolposkopiju i sam pregled da li ti je dr rekla nesto...takav rezultat mora da se vidi prilikom bojenja, bar da se posumnja ?
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: Ira on March 20, 2015, 11:45:03 PM
Vilo  :bighug: :bighug: :bighug:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: Praslin on March 21, 2015, 07:00:06 AM
Draga  :bighug: :bighug: :bighug:

I ja se slažem da odradiš sve privatno, što pre  :good:

Ali šta god da je, rešiće se, ne brini ništa.  :bighug:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: maripoza on March 21, 2015, 10:17:05 AM
I ja bih odradila sto pre i privatno. Nadam se da ce sve biti ok. :bighug:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: Vila on March 21, 2015, 10:42:04 AM
Dr u Jedru je sjajna, kod nje sam otišla po Cicinoj preporuci, i stvarno je i fer, dala mi je i tu preporuku u frontu, ma super je sasvim.
Ali kako Deda kaže, za zdravlje nikad nije puno, a vremena nemam za čekanje.
POslala sam već mail doktorki, da mi javi kako da što pre sve ovo zakažem, i zvaću u ponedeljak Jedro, pa ću videti kad može najranije da se radi intervencija.
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: Dada on March 21, 2015, 10:43:17 AM
 :bighug: :kiss1:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: Finalina on March 21, 2015, 10:43:51 AM
vilo :bighug:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: cici on March 21, 2015, 10:45:05 AM
Ona jeste stvarno fer i nikad nece da te odere samo zato sto radi u privatnom dz uvek ponudi i opciju da se uradi i u drzavnoj ustanovi i hoce da pomogne.

Bice sve ok :kiss1:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: Zumbulica on March 21, 2015, 10:50:13 AM
Vilo draga  :bighug: :bighug: :bighug:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: Glitter on March 21, 2015, 10:55:51 AM
Quote from: Vila on March 21, 2015, 10:42:04 AM
Dr u Jedru je sjajna, kod nje sam otišla po Cicinoj preporuci, i stvarno je i fer, dala mi je i tu preporuku u frontu, ma super je sasvim.
Ali kako Deda kaže, za zdravlje nikad nije puno, a vremena nemam za čekanje.
POslala sam već mail doktorki, da mi javi kako da što pre sve ovo zakažem, i zvaću u ponedeljak Jedro, pa ću videti kad može najranije da se radi intervencija.
ona je bas divna  :love32:

Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: Vockica on March 21, 2015, 11:02:26 AM
Vilo ne znam da li si videla moje pitanje...Da li je dr na samom pregledu primetila nesto?
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: Summer on March 21, 2015, 11:21:18 AM
vilo  :bighug: :bighug:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: jel on March 21, 2015, 11:33:12 AM
Uh draga ne mogu ni da zamislim koliko te sad jede ovo iscekivanje
moras da budes hladne glave
I da sacekas ponovne rezultate

tu smo za tebe  :bighug: :bighug:
javi sta planiras I sta  mozemo da pomognemo  :bighug:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: Xe on March 21, 2015, 11:47:44 AM
vilo :bighug:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: Elanor on March 21, 2015, 01:30:51 PM
:bighug:

mama je imala 4. grupu pre neku godinu. isla na biopsiju u visegradsku, pa su joj izgubili rezultate, tako da ne znamo sta je bilo. svejedno, posle uradjene kiretaze svi sledeci rezultati su bili ok.
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: Pepi on March 21, 2015, 01:35:59 PM
Vilo  :bighug:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: Vila on March 21, 2015, 02:57:29 PM
Voćko, na pregledu ništa, sve je bilo ok, ovo je rezultat papa testa.
Ma šta mogu sem da zakažem što pre, i da se što manje nerviram dok ne saznam o čemu se radi....
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: jel on March 21, 2015, 05:29:50 PM
Upravo tako  :kiss1:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: Vila on March 21, 2015, 05:30:50 PM
Divne ste, devojke, hvala vam na smirivanju i zagrljajima :kiss1: :bighug:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: Glitter on March 21, 2015, 05:35:52 PM
Samo polako :kiss1: jedno po jedno

A ovo kolpo-papa kod mene obicno premaz pokaze neku ranicu plocasto nesto a onda papa razuveri sa dvojkom
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: Finalina on March 21, 2015, 06:48:42 PM
Quote from: Vila on March 21, 2015, 05:30:50 PM
Divne ste, devojke, hvala vam na smirivanju i zagrljajima :kiss1: :bighug:
:bighug: samo polako da se strpis dok sve proveris i odes na pregled
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: rafa on March 21, 2015, 07:18:10 PM
Vilo najveci  :bighug:

Znas koliko je papa poostren, uradi sto pre da se smiris, sigurna sam da nije nista ozbiljno.  :bighug:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: MissL on March 21, 2015, 08:01:06 PM
vilo :bighug: :bighug: nadam se dobrim rezultatima
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: Lani on March 21, 2015, 08:06:03 PM
Quote from: Vila on March 21, 2015, 02:57:29 PM
Voćko, na pregledu ništa, sve je bilo ok, ovo je rezultat papa testa.
Ma šta mogu sem da zakažem što pre, i da se što manje nerviram dok ne saznam o čemu se radi....

Draga, nadam se da si danas malo mirnija.  :kiss1: Biće u redu, samo što pre to odradi pa onda zajedno čekamo rezultate.  :bighug:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: Vila on March 21, 2015, 08:09:02 PM
Probudila sam se opet u frci, ali me mm smirio, šetali smo, ceo dan pričamo kako će to biti ok šta god da se pokaže, itd...
on me moli samo da se ne nerviram sad, dok ne znam, kaže, sačekaj testove i rezultate, pa ćemo onda zajedno da se nerviramo i borimo, ako budse nešto, a sad se smiri  :love32:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: Praslin on March 21, 2015, 08:20:00 PM
sve je u pravu   :love32:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: kalimero on March 21, 2015, 08:38:58 PM
 :good: slusaj tm, u pravu je  :love32:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: Lani on March 21, 2015, 08:49:47 PM
Naravno da je u pravu  :love32:, nemoj unapred.
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: Vockica on March 21, 2015, 09:09:26 PM
Quote from: Vila on March 21, 2015, 02:57:29 PM
Voćko, na pregledu ništa, sve je bilo ok, ovo je rezultat papa testa.



Znam, znam nego tome prethodi bojenje i zato te pitam da li se nesto pokazalo tada...

:bighug:

Ja bih t preporucila Kesicku iz Visegradske, ali ona ne radi privatno samo drzavno...
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: gasha on March 21, 2015, 09:19:26 PM
 :bighug:
i sluzaj muza
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: Unabebili on March 21, 2015, 09:47:01 PM
Vilice,
nema panike, pametno ti muz zbori... :love32:

Ponovices testove, sve ce biti ok.

A drugo, i da jeste papa taj, to je toliko minorno i resivo,
da stvarno nema mesta sekiraciji. :kiss1:

U poslednja tri meseca su moje dve dugogodisnje klijentkinje
imale ovakvo iskustvo, isle relativno redovno na kontrole,
na poslednjom im rezultati bili drugaciji,
obe otisle na intervenciju, sve proslo vise nego glatko,
sto rece ova jedna: - Ja se upranicila, a ono realno bez razloga.

Stigli im i rezultati posle intervencije,
prosle konzilijum, ni jedna nije dobila nikakvu naknadnu terapiju.
Samo da se javljaju redovno na kontrole.

Tako da no sikiriki, stvarno nema razloga  :bighug:

Samo kapiram da treba da uradis sve to cim pre, ne zbog nalaza, no zbog mozga i smirivanja  :bighug: :bighug:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: vojka on March 21, 2015, 10:45:49 PM
Vilo da potpisem tm I devojke  :bighug: :bighug: :bighug:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: Lukina mama on March 21, 2015, 10:51:16 PM
Vilo, diši duboko, popi pićence i slušaj muzica. :kiss1:

Biće to ok.
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: Summer on March 22, 2015, 12:30:35 AM
potpis za unu  :bighug:

mog tate zena je imala takav rezultat papa testa, pre 8 godina, imala i intervenciju, sve proslo ok, nikad posle nikakvih problema.  :bighug:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: bubi on March 22, 2015, 08:20:01 AM
 :bighug: :kiss1:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: Vila on March 22, 2015, 10:26:32 AM
divne ste, diiivne :love32:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: martina on March 22, 2015, 01:00:13 PM
vilo  :bighug:
uzmi citaj nesto, gledaj filmove, odvlaci si paznju kako znas i umijes
radis sve sto treba, nema vise sta da se radi, samo gledaj kako da probas da ostanes koliko je moguce mirna :bighug:

i sto dalje od interneta.
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: Nanny Ogg on March 22, 2015, 04:08:13 PM
Sve ti je taj tvoj muž lepo rekao  :)

I ja, kao i mnoge druge devojke ovde, imam u okolini primer (koleginicu) koja je imala IV grupu, provere, biopsije, malu intervenciju i sad ništa, sve ok. To je bilo pre 4 god.

Sigurna sam da će i kod tebe biti sve super  :bighug:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: Saska on March 22, 2015, 05:47:00 PM
Vilo :bighug:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: dmi on March 22, 2015, 06:08:29 PM
vilo :bighug:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: Xe on March 22, 2015, 07:54:57 PM
Da se upišem s primerom od pre 10 godina, komšinica, devojka, posle se udala i rodila dvoje dece
:bighug:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: moma on March 22, 2015, 08:29:11 PM
:bighug:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: Vila on March 22, 2015, 08:53:21 PM
mnogo mi znače vaše reči, baš me smiruju :bighug:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: Margarita on March 22, 2015, 09:07:38 PM
vilo :bighug:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: vojka on March 23, 2015, 08:21:12 AM
 :bighug:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: Lani on March 23, 2015, 08:21:58 AM
Vilo, kad ćeš da zakažeš?  :bighug: :kiss1:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: jel on March 23, 2015, 09:53:27 AM
Da, to sam i ja htela, kakva nam je dinamika?
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: Vila on March 23, 2015, 02:29:51 PM
Zvala sam danas, čekam da mi jave kad može, a trebalo bi krajem ove ili početkom sledeće nedelje, da bi bilo u sred ciklusa.
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: Vockica on March 23, 2015, 02:30:51 PM
 :bighug:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: Unabebili on March 23, 2015, 02:49:07 PM
Vilice, bice to dobro sve 

Samo se skloni od kompjutera i obuzdaj projekcije u glavi. :kiss1:


I da promenis naslov u nesto manje zastrasujuce, daleko je ovo od ozbiljne frke....misliti pozitivno, misliti pozitivno, misliti pozitivno   :bighug: :bighug:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: Vila on March 23, 2015, 02:58:54 PM
Mislim pozitivno, stvarno se trudim da ne padam u paniku, znam da treba da razumno razmišljam o svemu. Da postoji išta uznapredovalo, to bi se i na pregledu i UZ videlo, jasno mi je to, a ovako, ako nečeg i ima, biće na vreme, ukloniće ga.
Ipak, vrate se misli na ono što piše u nalazu, pa se sva stresem. Jbt, odem da vidim po Bethesda sistemu (novi US sistem, kao precizniji od ovih naših grupa)  šta znači ono CIS, i nije mi dobro....
(Piše prvo da je IV grupa, pa opis ćelija, pa na kraju Bethesda: CIS)

Biću ja dobro, biću dobro, biću dobro :comando:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: Unabebili on March 23, 2015, 03:12:25 PM
Ma preskoci ta citanja, a pogotovo te US reference.

Mozes da citas i da se informises, ali realno,  to je bespotrebno, skroz. (osim sto upanici, najcesce bez osnove).

Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.


ti si redovna na kotrolama, bre, a ne ide to tako kako si ti zamislila,
ni tom brzinom se ne razvija, a
i ako jeste neka promenica (namerno koristim deminutiv, jer ne moze ni biti nista vise od deminutiva) - to je toliko resivo dobro , da stvarno nemoj da se sekiras.  :kiss1:

:bighug:

Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: Glitter on March 23, 2015, 03:24:52 PM
 :bighug:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: moma on March 23, 2015, 05:04:27 PM
ja isto zelim da vjerujem da ako idemo godisnje na kontrolu da se nista veliko ne moze razviti :molitva:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: Lani on March 23, 2015, 05:07:23 PM
I ne može, i tako treba i da razmišljamo.  :bighug:
Vilo, sve nas izveštavaj.  :kiss1:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: cici on March 23, 2015, 06:11:45 PM
Naravno da ces biti dobro :kiss1:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: Vila on March 23, 2015, 08:08:18 PM
Našla mi je koleginica mm dr koja radi i u NF i privatno, i može da mi uradi sve verovatno već u petak, treba da se čujemo ujutru :nokti2:
Nahvalila je silno, kaže da je super dr, i pritom ako treba posle ovog što uradi privatno, može da nastavi u NF ako treba.
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: Vockica on March 23, 2015, 08:17:55 PM
 :bighug:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: stacka on March 23, 2015, 08:25:38 PM
Vilo :bighug:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: kalimero on March 23, 2015, 11:44:38 PM
vilo  :good:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: maripoza on March 24, 2015, 01:30:33 AM
Hajde ti lepo kod nje u petak, pa da nam javis da je bila lazna uzbuna. :bighug:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: Lukina mama on March 24, 2015, 01:40:58 AM
Quote from: maripoza on March 24, 2015, 01:30:33 AM
Hajde ti lepo kod nje u petak, pa da nam javis da je bila lazna uzbuna. :bighug:

Slažem se   :good:

:bighug:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: AnaK on March 24, 2015, 06:47:22 AM
Sjajna kombinacija drž-priv  :clap:

:voda:  :kiss1:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: Xe on March 24, 2015, 08:17:39 AM
 :bighug: :voda:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: MissL on March 24, 2015, 08:22:28 AM
Vilo :good: :bighug:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: Vila on March 24, 2015, 12:02:30 PM
drugarice moje :love32: :bighug:

Zakazala sam za petak u 3, kod ove dr koja radi i u NF i privatno.
Deluje mi baš fino, vrlo razumno, nadam se da me prvi utisak ne vara.
Imam jaku preporuku za nju, i to valjda nešto vredi.
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: monochrome on March 24, 2015, 12:04:29 PM
 :bighug:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: Lani on March 24, 2015, 12:07:42 PM
E pa dobro, onda čekamo sad petak.  :bighug: :kiss1:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: kalimero on March 24, 2015, 12:12:03 PM
Quote from: Vila on March 24, 2015, 12:02:30 PM
drugarice moje :love32: :bighug:

Zakazala sam za petak u 3, kod ove dr koja radi i u NF i privatno.
Deluje mi baš fino, vrlo razumno, nadam se da me prvi utisak ne vara.
Imam jaku preporuku za nju, i to valjda nešto vredi.

:good: :bighug: :bighug: :kiss1:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: Glitter on March 24, 2015, 12:12:56 PM
 :clap: :bighug:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: AnaK on March 24, 2015, 12:15:23 PM
:voda:  :kiss1:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: NenaS on March 24, 2015, 12:17:19 PM
 :bighug: :voda:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: Summer on March 24, 2015, 12:26:14 PM
 :bighug:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: Dada on March 24, 2015, 12:43:31 PM
:voda:  :kiss1:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: bubi on March 24, 2015, 12:44:53 PM
 :bighug:
Vilo kako se zove dr.?
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: Vila on March 24, 2015, 01:14:29 PM
Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: Zumbulica on March 24, 2015, 01:16:09 PM
 :bighug:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: Mirka on March 24, 2015, 01:34:51 PM
 :kiss1:  :bighug:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: Vockica on March 24, 2015, 01:48:29 PM
 :bighug:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: disco2000 on March 24, 2015, 02:09:14 PM
 :kiss1: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: rafa on March 24, 2015, 02:29:00 PM
 :bighug: :bighug:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: senka on March 24, 2015, 03:20:10 PM
 :bighug: :bighug:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: Praslin on March 24, 2015, 03:23:35 PM
Vilo  :good: :bighug:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: maripoza on March 24, 2015, 04:04:44 PM
Vilo, ako si dobila dobru preporuku, ne treba da brines. :bighug:
Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: Vila on March 24, 2015, 04:05:31 PM
 :kiss1: :kiss1: :kiss1:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: vojka on March 24, 2015, 05:21:51 PM
 :bighug:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: linga on March 24, 2015, 06:20:57 PM
Bice to ok   :bighug:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: vrana on March 25, 2015, 09:48:37 AM
 :bighug:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: jel on March 25, 2015, 10:16:11 AM
 :bighug:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: monochrome on March 25, 2015, 04:29:33 PM
vilo, mislim na tebe :bighug: :bighug: :bighug:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: Vila on March 25, 2015, 04:36:53 PM
hvala vam, devojke :love32: :kiss1:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: Unabebili on March 28, 2015, 10:43:18 AM
dosla samo da te malo pogrlim  :bighug:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: Lani on March 28, 2015, 10:45:40 AM
Ajmo svi group hug   :) :bighug:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: AnaK on March 28, 2015, 10:46:55 AM
(https://www.myemoticons.com/emoticon-critic/images/hug-and-kiss/group-hug.gif)
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: Lani on March 28, 2015, 10:47:54 AM
Jao kakvi su slatki.  :girl_haha: :love32:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: rafa on March 28, 2015, 11:02:25 AM
 :bighug:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: Vila on March 28, 2015, 11:05:30 AM
Kakve ste carice :girl_haha: :love32:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: Glitter on March 28, 2015, 12:00:28 PM
group group nego sta  :girl_haha: :bighug:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: Ira on March 28, 2015, 12:04:00 PM
Vilo, bice sve u najboljem redu  :bighug:  :kiss1:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: NenaS on March 28, 2015, 12:32:15 PM
Vilo kako si danas? Boli li manje? :bighug:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: Vila on March 28, 2015, 01:39:53 PM
Boli, ali nešto manje. Ne smem baš da se saginjem, dižem bilo šta, muvala sam se kratko po kuhinji, i zbrisala
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: Blue on March 28, 2015, 04:03:03 PM
vilo, bice to ok, samo se ti odmori  :bighug:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: vojka on March 28, 2015, 04:04:19 PM
 :bighug: :bighug:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: prevodilica on March 28, 2015, 04:06:46 PM
odmaraj sad :bighug:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: jel on March 28, 2015, 04:09:35 PM
 :bighug: :bighug:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: kalimero on March 28, 2015, 05:09:53 PM
sto vise da se odmaras :bighug: :bighug:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: Vockica on March 28, 2015, 06:05:50 PM
 :bighug: :bighug: :bighug:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: Saska on March 28, 2015, 06:06:14 PM
 :bighug:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: emge on March 28, 2015, 06:38:08 PM
Vilo :kiss1: da rezultati budu dobri :bighug:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: Praslin on March 28, 2015, 07:12:13 PM
 :bighug: :bighug:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: Pepi on March 28, 2015, 07:17:08 PM
 :kiss1:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: monochrome on March 28, 2015, 07:52:16 PM
 :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: maggie on March 28, 2015, 08:40:34 PM
 :bighug: :bighug: :bighug:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: gasha on March 28, 2015, 10:05:53 PM
 :bighug:  :bighug:
Cuvaj se
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: MissL on March 28, 2015, 11:15:04 PM
odmaraj :bighug:

grupni hug je divan :girl_haha:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: Mirka on March 28, 2015, 11:16:24 PM
 :bighug: :bighug: :bighug:
lezi i pazi se  :kiss1:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: Dada on March 29, 2015, 12:09:54 AM
 :bighug: :kiss1:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: Lukina mama on March 29, 2015, 03:06:24 AM
 :bighug: :kiss1:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: Plava Baklava on March 29, 2015, 05:44:16 AM
 :bighug: :bighug: :bighug: :kiss1:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: Vila on March 29, 2015, 12:07:51 PM
Ljubim vas :love32:
Razvlačim se po ugaonoj garnituri, ne radim ništa, samo zapovedam :rofl:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: bubi on March 29, 2015, 12:55:47 PM
 :bighug: :kiss1:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: Margarita on March 29, 2015, 04:20:57 PM
vilo :bighug: odmaraj :kiss1:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: maripoza on March 29, 2015, 06:04:34 PM
Quote from: Vila on March 29, 2015, 12:07:51 PM
Ljubim vas :love32:
Razvlačim se po ugaonoj garnituri, ne radim ništa, samo zapovedam :rofl:
Vidis kako si brzo savladala sta treba da radis. :girl_haha:

Da bude sve ok. :kiss1:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: linga on March 29, 2015, 07:20:24 PM
 :bighug:
Nek te maze malo, taman  :girl_haha:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: jel on March 31, 2015, 09:48:47 AM
Mislim na tebe draga  :bighug:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: Vila on March 31, 2015, 11:55:12 AM
Ljubim :kiss1: :kiss1: :kiss1: :kiss1:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: Vockica on March 31, 2015, 11:57:57 AM
Kad ides po rezultate?
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: Vila on March 31, 2015, 12:08:10 PM
Sestra je u petak rekla da treba da budu u utorak, što meni zvuči malo rano, doduše...
sestra će rezultate javiti doktorki, pa će me doktorka zvati.
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: senka on March 31, 2015, 12:27:14 PM
 :bighug: :bighug:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: maripoza on March 31, 2015, 12:44:36 PM
Drzim fige, Vilice. Da sve bude ok. :kiss1:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: Glitter on March 31, 2015, 12:45:11 PM
 :bighug:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: MissL on March 31, 2015, 01:12:23 PM
:bighug:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: Dada on March 31, 2015, 01:14:00 PM
 :bighug: :kiss1:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: stacka on March 31, 2015, 01:19:17 PM
Nisam stizala ranije da svratim, nadam se da ce sve biti kako treba i da ces danas dobiti lepe vesti :kiss1:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: disco2000 on March 31, 2015, 03:13:47 PM
 :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :kiss1:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: Lani on March 31, 2015, 03:16:36 PM
Vilo, mislim na tebe.  :kiss1: :bighug:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: Vila on March 31, 2015, 03:39:07 PM
 :bighug: :bighug:
ne zovu, nadam se da će zvati uskoro :nokti2:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: Finalina on March 31, 2015, 03:50:47 PM
vilo :kiss1:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: AnaK on March 31, 2015, 04:04:37 PM
Cekamo :calm: :bighug: :kiss1:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: Lukina mama on March 31, 2015, 04:10:20 PM
 :bighug:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: rafa on March 31, 2015, 04:11:59 PM
 :bighug: :bighug:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: Vockica on March 31, 2015, 04:24:03 PM
 :bighug: :bighug: :bighug:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: Vila on March 31, 2015, 04:26:41 PM
ništa danas, nisam izdržala da ne zovem  :girl_haha:
dobro, znam onda da ne očekujem poziv danas....
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: Lani on March 31, 2015, 04:27:28 PM
Ja baš htedoh da ti kažem da ja ne bih izdržala da ne okrenem.  :bighug:
Čekamo sutra onda.
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: moma on March 31, 2015, 04:27:48 PM
:bighug:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: Plava Baklava on March 31, 2015, 04:49:26 PM
Vilo  :bighug: :bighug: :bighug: :kiss1: . Biće sve dobro, sigurna sam  :kiss1:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: Dada on March 31, 2015, 05:14:02 PM
 :bighug:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: AnaK on March 31, 2015, 05:14:40 PM
 :bighug: :kiss1:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: Deda on March 31, 2015, 05:23:49 PM
 :bighug: :bighug: :bighug:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: linga on March 31, 2015, 06:30:07 PM
 :kiss1:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: vojka on March 31, 2015, 07:03:03 PM
Dok cekamo  :bighug: :bighug:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: Zumbulica on March 31, 2015, 07:03:06 PM
Vilo  :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: Xe on March 31, 2015, 08:02:29 PM
 :bighug:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: kalimero on March 31, 2015, 08:06:50 PM
 :bighug: :bighug: bice to sve kako treba  :bighug: :bighug: :kiss1:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: Summer on March 31, 2015, 08:19:52 PM
 :bighug: :bighug:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: senka on March 31, 2015, 09:15:29 PM
 :bighug: :bighug:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: Margarita on March 31, 2015, 09:48:46 PM
vilo :bighug:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: Glitter on March 31, 2015, 09:51:38 PM
 :bighug:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: Zumbulica on April 01, 2015, 11:31:59 AM
Vilo  :bighug:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: Ira on April 01, 2015, 12:18:46 PM
 :bighug: :bighug: :bighug: bice to sve uredu  :kiss1:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: Dacko on April 01, 2015, 12:29:00 PM
Jesi li već zvala danas za rezultate? :bighug:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: senka on April 01, 2015, 01:29:57 PM
i ja čekam lepe vesti  :bighug: :bighug:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: emge on April 01, 2015, 01:30:34 PM
vilo, ima li vijesti? :bighug:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: Blue on April 01, 2015, 02:09:11 PM
vilo, mislimo na tebe  :bighug:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: Vila on April 01, 2015, 02:24:50 PM
 :kiss1:
čekam da zovu, ako ne budu znali do nekog vremena, zvaću ja opet...
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: monochrome on April 01, 2015, 02:55:28 PM
 :bighug: :bighug: :bighug:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: Zumbulica on April 01, 2015, 02:58:50 PM
 :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: Unabebili on April 01, 2015, 06:47:57 PM
Lepo baka una rekla jos pre par strana da se menja naslov :clap:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: kalimero on April 01, 2015, 06:57:04 PM
 :clap: :clap: :clap: :clap:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: Vila on April 01, 2015, 07:14:45 PM
Ljuuuubim vas :love32:

Otišli smo u lokalnu piceriju na ručak i da čekamo da se javi dr. Zato nisam mogla da vam odmah javim ovde, ali Lani je bila divna :love32:
Promene na grliću su od kondiloma i jednog polipa, koji su svakako sređeni kiretažom grlića, te zasad ne treba da se radi konizacija.
Idem za dva meseca da ponovim papa i kolposkopiju, pa ako tih promena opet bude, nalaz bude 3 ili 4. grupa, onda ćemo raditi konizaciju.

Da li da vam pričam koliko mi je laknulo :dance1: :dance1: :dance1: :dance1: :dance1:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: Glitter on April 01, 2015, 07:15:34 PM
jao meni laknulo  :love32: :bighug:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: bubi on April 01, 2015, 07:18:22 PM
 :clap: :bighug:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: Vila on April 01, 2015, 07:18:47 PM
mnogo mi znači vaša podrška i briga, ne mogu da vam opišem koliko :love32: :love32:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: Deda on April 01, 2015, 07:19:21 PM
Radujemo se svi , ako treba i ja picu da pojedem  :rofl:  :love32:
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: cici on April 01, 2015, 07:21:46 PM
:clap: mnogo se radujem i promeni naslov.
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: Finalina on April 01, 2015, 07:22:32 PM
Quote from: Vila on April 01, 2015, 07:18:47 PM
mnogo mi znači vaša podrška i briga, ne mogu da vam opišem koliko :love32: :love32:
:bighug: divno!!!
Title: Re: ozbiljna frka...
Post by: Vila on April 01, 2015, 07:25:49 PM
Dedo, vodim prvom prilikom  :love32: :kiss1:
Title: Re: ozbiljna frka... rešenaaaaaa
Post by: stacka on April 01, 2015, 07:39:00 PM
Sjajno :clap: :clap: :clap:
Title: Re: ozbiljna frka... rešenaaaaaa
Post by: Xe on April 01, 2015, 07:40:11 PM
 :clap: :clap: :clap: :clap:
Sve je ukayivalo na ovakav ishod, ali je divno dobiti potvrdu i na papiru  :clap: :clap: :clap: :bighug:
Title: Re: ozbiljna frka... rešenaaaaaa
Post by: Lukina mama on April 01, 2015, 07:40:19 PM
 :clap: :clap: :clap:
Title: Re: ozbiljna frka... rešenaaaaaa
Post by: rafa on April 01, 2015, 07:42:21 PM
Vilo draga  :bighug: :bighug:
Title: Re: ozbiljna frka... rešenaaaaaa
Post by: MissL on April 01, 2015, 07:42:22 PM
Divno vilo divno :clap: :clap:
Title: Re: ozbiljna frka... rešenaaaaaa
Post by: vojka on April 01, 2015, 07:42:33 PM
 :clap: :clap: :clap:
Title: Re: ozbiljna frka... rešenaaaaaa
Post by: maripoza on April 01, 2015, 07:42:42 PM
super, vilo! Sad da odmoris glavu. Kiss
Title: Re: ozbiljna frka... rešenaaaaaa
Post by: Zumbulica on April 01, 2015, 07:43:04 PM
Jupiiiii  :clap: :clap: :clap:
Title: Re: ozbiljna frka... rešenaaaaaa
Post by: AnaK on April 01, 2015, 07:45:42 PM
Diiiivno  :clap: :clap: :clap:
Title: Re: ozbiljna frka... rešenaaaaaa
Post by: emge on April 01, 2015, 07:51:56 PM
Jupi, jupi :clap: :clap: :clap:
Title: Re: ozbiljna frka... rešenaaaaaa
Post by: Blue on April 01, 2015, 07:57:55 PM
Suuuperrr
Title: Re: ozbiljna frka... rešenaaaaaa
Post by: Vila on April 01, 2015, 07:59:00 PM
 :bighug: :bighug: :bighug:
pijem pivce i radujem se :rofl:
Title: Re: ozbiljna frka... rešenaaaaaa
Post by: Lani on April 01, 2015, 08:00:39 PM
 :bighug: :kiss1:
Title: Re: ozbiljna frka... rešenaaaaaa
Post by: disco2000 on April 01, 2015, 08:08:38 PM
Ekstra!
Title: Re: ozbiljna frka... rešenaaaaaa
Post by: kalimero on April 01, 2015, 08:37:38 PM
vilo, draga, to je fenomenalna vest  :clap: :clap: :clap: :kiss1:
Title: Re: ozbiljna frka... rešenaaaaaa
Post by: Pepi on April 01, 2015, 08:49:47 PM
 :clap: :clap:
Title: Re: ozbiljna frka... rešenaaaaaa
Post by: Mirka on April 01, 2015, 08:51:56 PM
Sjajna vest!  :clap: :clap:
Title: Re: ozbiljna frka... rešenaaaaaa
Post by: Summer on April 01, 2015, 09:08:19 PM
Ceo dan iscekujem tvoje rezultate, sjajna vest  :clap: :kiss1:
Title: Re: ozbiljna frka... rešenaaaaaa
Post by: Dada on April 01, 2015, 10:07:33 PM
Jaooooo suuuuper  :clap: :clap: :clap:
Title: Re: ozbiljna frka... rešenaaaaaa
Post by: NenaS on April 01, 2015, 10:14:06 PM
Vilo, super! :clap: :clap: :clap:
Title: Re: ozbiljna frka... rešenaaaaaa
Post by: Dawn on April 01, 2015, 10:16:44 PM
 :clap:
Title: Re: ozbiljna frka... rešenaaaaaa
Post by: Ira on April 01, 2015, 11:00:06 PM
Sjajno  :clap:  :clap: :clap:
Title: Re: ozbiljna frka... rešenaaaaaa
Post by: Vila on April 01, 2015, 11:01:53 PM
 :love32: :love32: :love32:
Title: Re: ozbiljna frka... rešenaaaaaa
Post by: monochrome on April 01, 2015, 11:02:35 PM
fenomenalno vilo :clap: :clap: :clap: :bighug:
Title: Re: ozbiljna frka... rešenaaaaaa
Post by: jel on April 01, 2015, 11:10:19 PM
Vilice koliko mi je dragoooo  :clap: :clap:
:bighug:
kakvo olaksanje
Title: Re: ozbiljna frka... rešenaaaaaa
Post by: gasha on April 01, 2015, 11:17:37 PM
sjajne vesti  :clap:
sad se opusti  :kiss1:
Title: Re: ozbiljna frka... rešenaaaaaa
Post by: Vila on April 01, 2015, 11:24:02 PM
Uuuuf, to svakako :kiss1:

Mama mi je danas bila divna :love32: :love32: :love32:
Ja prvo nisam htela ni da joj pričam, da se ne brine. Onda sam joj ipak rekla u petak, pre intervencije, bilo mi teško da ona ne zna, i ona se držala ozbiljno, hrabro - ali znam ja nju, samo ćuti i skuplja u sebi... danas sam posle razgovora sa dr prvo zvala sestru i poslala je odmah da kaže mami i tati (u istoj su kući, samo uz stepenice). I posle kad smo se vratili iz picerije, ona dolazi, isplakala se mica sa mnom od sreće što je dobro prošlo :'( Kaže da nije danima mogla da zaspi, mnogo se brinula :'(
Title: Re: ozbiljna frka... rešenaaaaaa
Post by: Praslin on April 01, 2015, 11:49:58 PM
Vilooooo  :clap: :clap: :clap:

I za tvoju mamu mnogo  :bighug: :bighug: :bighug:
Title: Re: ozbiljna frka... rešenaaaaaa
Post by: Nanny Ogg on April 02, 2015, 12:00:27 AM
Znala sam, znala sam!!  :dance1: :dance1: :dance1:

:bighug: i za tvoju mamu
Title: Re: ozbiljna frka... rešenaaaaaa
Post by: Elanor on April 02, 2015, 02:34:38 AM
:clap: :clap: :clap:
Title: Re: ozbiljna frka... rešenaaaaaa
Post by: dmi on April 02, 2015, 06:05:57 AM
:clap:
kakvo olaksanje
Title: Re: ozbiljna frka... rešenaaaaaa
Post by: anelore on April 02, 2015, 08:45:10 AM
 :clap: :clap: :clap: :clap: sjajne vesti.
Mama je mama  :love32:
Title: Re: ozbiljna frka... rešenaaaaaa
Post by: Lani on April 02, 2015, 08:45:53 AM
Quote from: Vila on April 01, 2015, 11:24:02 PM
Uuuuf, to svakako :kiss1:

Mama mi je danas bila divna :love32: :love32: :love32:
Ja prvo nisam htela ni da joj pričam, da se ne brine. Onda sam joj ipak rekla u petak, pre intervencije, bilo mi teško da ona ne zna, i ona se držala ozbiljno, hrabro - ali znam ja nju, samo ćuti i skuplja u sebi... danas sam posle razgovora sa dr prvo zvala sestru i poslala je odmah da kaže mami i tati (u istoj su kući, samo uz stepenice). I posle kad smo se vratili iz picerije, ona dolazi, isplakala se mica sa mnom od sreće što je dobro prošlo :'( Kaže da nije danima mogla da zaspi, mnogo se brinula :'(

Joj  :girl_cray: :bighug:
Title: Re: ozbiljna frka... rešenaaaaaa
Post by: maggie on April 02, 2015, 08:48:50 AM
Uh  :clap: :clap: :clap: mama  :love32:
Title: Re: ozbiljna frka... rešenaaaaaa
Post by: bubi on April 02, 2015, 09:05:58 AM
 :kiss1: :kiss1: :kiss1: :bighug: :bighug: :bighug:
Title: Re: ozbiljna frka... rešenaaaaaa
Post by: Xe on April 02, 2015, 09:58:17 AM
 :clap: :clap: :clap: samo kad je sve iza tebe  :bighug:
Title: Re: ozbiljna frka... rešenaaaaaa
Post by: linga on April 02, 2015, 10:01:29 AM
Divno, Vilo!
:clap: :clap:
Title: Re: ozbiljna frka... rešenaaaaaa
Post by: disco2000 on April 02, 2015, 10:02:14 AM
Mama :'( :girl_in_love: :kiss1:
Title: Re: ozbiljna frka... rešenaaaaaa
Post by: Vockica on April 02, 2015, 01:45:44 PM
Jao Vilo sva se najezi... :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:...divnoca do neba!!!

Title: Re: ozbiljna frka... rešenaaaaaa
Post by: moma on April 02, 2015, 03:07:47 PM
:clap:
Title: Re: ozbiljna frka... rešenaaaaaa
Post by: NenaS on April 02, 2015, 07:44:10 PM
Eh te mame :love32:
Title: Re: ozbiljna frka... rešenaaaaaa
Post by: Margarita on April 02, 2015, 08:11:13 PM
vilo :clap: :clap:
Title: Re: ozbiljna frka... rešenaaaaaa
Post by: martina on April 02, 2015, 09:12:46 PM
super, bas se radujem. ne znam koliko ti je laknulo, ali pretpostavljam  :kiss1:
Title: Re: ozbiljna frka... rešenaaaaaa
Post by: vojka on April 02, 2015, 09:19:09 PM
vilo jos jednom  da se porafujrm  :clap:
a ya mamu  :bighug: :'(
Title: Re: ozbiljna frka... rešenaaaaaa
Post by: Vila on August 05, 2015, 02:53:09 PM
Da vas izvestim o kontroli, uradila kontrolni papa test juče, druga grupa :clap:
Title: Re: ozbiljna frka... rešenaaaaaa
Post by: bubi on August 05, 2015, 02:54:31 PM
 :clap: :kiss1:
Title: Re: ozbiljna frka... rešenaaaaaa
Post by: Glitter on August 05, 2015, 03:00:07 PM
fantasticno  :clap: :clap: :clap:
Title: Re: ozbiljna frka... rešenaaaaaa
Post by: Zumbulica on August 05, 2015, 03:00:36 PM
 :clap: :clap: :bighug:
Title: Re: ozbiljna frka... rešenaaaaaa
Post by: vojka on August 05, 2015, 03:05:28 PM
 :clap: :clap:
Title: Re: ozbiljna frka... rešenaaaaaa
Post by: Deda on August 05, 2015, 03:07:34 PM
 :clap:
Title: Re: ozbiljna frka... rešenaaaaaa
Post by: senka on August 05, 2015, 03:07:50 PM
 :clap: :clap:
Title: Re: ozbiljna frka... rešenaaaaaa
Post by: Vila on August 05, 2015, 03:09:06 PM
 :bighug: :bighug: :kiss1:
Title: Re: ozbiljna frka... rešenaaaaaa
Post by: Lani on August 05, 2015, 03:10:25 PM
 :clap: :kiss1:
Title: Re: ozbiljna frka... rešenaaaaaa
Post by: Praslin on August 05, 2015, 03:10:35 PM
 :clap: :clap: :clap:
Title: Re: ozbiljna frka... rešenaaaaaa
Post by: Unabebili on August 05, 2015, 03:16:47 PM
jeeeeeeeeeeeeeeeeeejjjjjjjjjjjjjjjjj  :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :kiss1:
Title: Re: ozbiljna frka... rešenaaaaaa
Post by: Summer on August 05, 2015, 03:26:25 PM
Super   :clap: :clap:
Title: Re: ozbiljna frka... rešenaaaaaa
Post by: kalimero on August 05, 2015, 03:26:44 PM
 :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:
Title: Re: ozbiljna frka... rešenaaaaaa
Post by: Mirka on August 05, 2015, 03:28:41 PM
Sjajno!  :clap: :clap:
Title: Re: ozbiljna frka... rešenaaaaaa
Post by: Dacko on August 05, 2015, 03:33:31 PM
Super! :clap:
Title: Re: ozbiljna frka... rešenaaaaaa
Post by: cici on August 05, 2015, 03:34:52 PM

Super! :clap:
Title: Re: ozbiljna frka... rešenaaaaaa
Post by: maripoza on August 05, 2015, 03:46:35 PM
Super, Vilo!
Title: Re: ozbiljna frka... rešenaaaaaa
Post by: Margarita on August 05, 2015, 04:55:11 PM
Vilo :clap: :clap: sjajno!
Title: Re: ozbiljna frka... rešenaaaaaa
Post by: dmi on August 05, 2015, 07:16:42 PM
:clap:
Title: Re: ozbiljna frka... rešenaaaaaa
Post by: disco2000 on August 05, 2015, 08:55:49 PM
:bighug: super
Title: Re: ozbiljna frka... rešenaaaaaa
Post by: Xe on August 05, 2015, 09:02:28 PM
 :clap: :clap: :clap:
Title: Re: ozbiljna frka... rešenaaaaaa
Post by: AnaK on August 05, 2015, 09:33:31 PM
Sjajno  :clap: :kiss1:
Title: Re: ozbiljna frka... rešenaaaaaa
Post by: rafa on August 05, 2015, 09:36:55 PM
Vilo  :bighug: :clap: :clap:
Title: Re: ozbiljna frka... rešenaaaaaa
Post by: Vockica on August 06, 2015, 12:15:32 AM
 :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:
Title: Re: ozbiljna frka... rešenaaaaaa
Post by: Dada on August 06, 2015, 07:43:49 AM
 :clap: :clap: :clap: :kiss1:
Title: Re: ozbiljna frka... rešenaaaaaa
Post by: prevodilica on August 06, 2015, 07:49:16 AM
:clap:
Title: Re: ozbiljna frka... rešenaaaaaa
Post by: stacka on August 06, 2015, 07:52:41 AM
 :clap: :clap: :clap: :clap:
Title: Re: ozbiljna frka... rešenaaaaaa
Post by: Vila on August 06, 2015, 08:17:54 AM
 :bighug: :bighug:
Title: Re: ozbiljna frka... rešenaaaaaa
Post by: Dawn on August 06, 2015, 10:42:58 AM
 :clap:
Title: Re: ozbiljna frka... rešenaaaaaa
Post by: MissL on August 06, 2015, 10:47:24 AM
:clap: :clap: :clap:
Title: Re: ozbiljna frka... rešenaaaaaa
Post by: moma on August 06, 2015, 03:53:15 PM
Super!
Title: Re: ozbiljna frka... rešenaaaaaa
Post by: jel on August 08, 2015, 12:35:39 AM
 :bighug: :bighug: :bighug: