Pre par dana kod sestre sam pila neku vodicu , hladna i osvezava i mnogo lepo izgleda u casi
onda mi je objasnila da je poznata pod imenu Sassi voda
http://www.zenasamja.me/budifit/876/sasi-voda--napitak-koji-topi-masne-naslage (http://www.zenasamja.me/budifit/876/sasi-voda--napitak-koji-topi-masne-naslage)
a posle sam nasla i ove
http://www.vitkigurman.com/aromatizovana-voda/ (http://www.vitkigurman.com/aromatizovana-voda/)
ne zbog kilaze, vec zato sto volim te gorkaste buckurise , vec sam pravila i svidja mise, nana i djumbir , daju super ukus
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.lifeactive.rs%2Fwf_blogPics%2F33%2FIMG_4707.JPG&hash=d50f5be59f1c473d31ae0d91fd30b9ff9d6d1293)
Meni je ovo super za letnje dane i upravo pijuckam nešto slično, ali s mineralnom vodom u koju sam ubacila limun i krastavac. Doduše, ne ostavljam je da odstoji tako, nego pijem odmah. Đumbir nemam, a nane se nisam dosetila, sad ću da probam i s njom. :girl_smile:
Najvise volim kombinaciju limeta i krastavac. I pijem litre dnevno.
ovo zvuci odlicno..... nane imam bas dosta, niklo, a sad cu da vidim sa cim u kombinaciji da stavim :girl_in_love:
ja cu da probam i sa lubenicom
Uuuu, gasho, super ideja.
Moram da probam i sa nanom. Toga se nisam setila.
Gasho kad na hrono grupi nekopita za sasi vodu bolje da se pretvori u srednjevekovnu ili kadbese preljubnicu pa da ga kamenuju na trgu :rofl:
Dedo :lol:
Meni bas zvuci osvezavajuce :good:
a sto, sta tu nije hrono :rofl:
limun ?
moj mm se zgozio kad je probao :rofl:
Krastavac.
meni se svidjaju vodice sa biljčicama...nego, zasto, dedo, ne valja u hrono?
aaa da ... krastavac
Hahaha, gasho, i moj mm :rofl:
Ovo zvuci super... ne ide mi bas najbolje sa zdravim napicima, ali krastavac, limun, nana, lubenica... zvuci super
ja najcesce pravim sa kolutovima pomorandze i nanom
Nikad probala :rofl: niti videla...
statisticki nije od znacaja ova voda za kvalitet porodicnog zivota :lol:
ja nisam probala, a u dogledno vreme ni necu
najblize tome je mohito
ondaK da se drzim mohita :turpija:
Pijemo mi nekad, nana, limun, neko voce ... svidja mi se ideja :good:
Meni se povraca od ove sa krastavcem. Ove druge sve bih da probam pa nikako.