Dakle, milfej.... jeste fancy krempita..... onako lepa, elegantna, lagana starija sestra nase domace teske kremppite.....
spremala sam po ovom receptu
http://sharonsantoni.com/2013/05/the-strawberry-millefeuilles.html (http://sharonsantoni.com/2013/05/the-strawberry-millefeuilles.html)
i prelepe su....
jeste da ja uvek kuburim sa estetskim momentom, ovog puta zbog zelje da sve zavrsim uz budnog Mocu i radoznalog Batu.... :crazy: al je ukus fenomenalan....koristila sam maline umesto jagoda, a umesana slatka pavlaka sa dodatkom vanile obavezan touch :balavi:
juce je bila proba, a sutra planiram vecu kolicinu
Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.
razmisljam da prvo ispecem celo testo pa da ispecenog secem, je l bi to moglo?
Mislim da ce omladinac da dodje da cestita Moci krstenje :love32: :girl_haha:
Maline mu daju jos visu notu filigranstine :good:
Koju vanilu si koristila? :bighug:
onu najklasicniju, oetkerovu u flasici, pa malo nalila :rofl: doslo mi i da ja gucnem :fool:
milifej je meni jos lepsi sa malinama :good:
:balavi: :balavi: :balavi:
Quote from: Glitter on July 17, 2015, 01:06:53 PM
milifej je meni jos lepsi sa malinama :good:
Meni su generalno svi ti letnji kolači lepši sa malinama, jagode mi nekad budu nekako otužne.
mama javlja malopre da je ona bas mislila da pravi reform tortu za nedelju :o silno se obradovala sto ce da zamrzne zapoceti fil :rofl: :rofl: :rofl:
ne samo što je :balavi: nego sam i zapratila my french home :girl_haha:
Mljac :balavi:
Quote from: senka on July 17, 2015, 01:22:24 PM
ne samo što je :balavi: nego sam i zapratila my french home :girl_haha:
jes, vala, divan joj je blog :girl_in_love:
recepis je super lak, a za krem cu samo da kupim custard :girl_haha:
jeste blog skroz divan :good:
hoces li jos nesto praviti za krstenje od slatkog?
ili da ja nesto dopunim? :love32: :love32:
Quote from: kalimero on July 17, 2015, 01:25:00 PM
jes, vala, divan joj je blog :girl_in_love:
i kuca u Normandiji :girl_in_love:
Ja sam u kategoriji "ko kako procita" :lol: ali ipak da kazem da izgleda mljac. :)
Ja sam se već izjasnila s tim u vezi, ali da podržim pravljenje :girl_in_love:
Kod nas beše ima da se kupe one gotove korice za krempitu? A neki custard krem ili on ipak mora da se pravi?
custard moze da bude puding od vanile plus slatka pavlaka ;D
imaju i gotove kore a nije heavy ni da se ispece lisnato, samo ga malo razvaljas i busnes viljuskom.....
Za custard ne znam, al poslasticarski krem se brzo i jednostavno pravi + slatku pavlaku umesas kad se ovaj ohladi.....mislim, bas brzo brzo ide :good:
e, ne moze puding od vanile :ljut: mrzim krempite od pudinga :baba:
Da, ni ja to ne volim, puding je puding ipak.
meni custard ima ukus pudinga od vanile, mislim jedina razlika su zumanca :innocent:
Ima jači i puniji ukus od pudinga od vanile.
To je kao da porediš eskimka od jagode sa onim koji napraviš sama od svežih jagoda.
custard sam jela danas, puding od vanile nisam odavno :lol:
Milfej ili kako ko pojede :turpija: :lol:
Superiska :balavi: :kiss1:
:lol:
htela sam da vam kazem da je ovom filu
veoma slican onaj fil koji se kuva za onaj kadaif
on ima puniji ukus od vanil pudinga,
a kuva se 1 litar mleka i kad prokuva usuti sledecu smesu:
100 ml mleka + 6 kasika gustina + 150 g secera - 7-8 kasika slaga ( ili 200 ml slatke pavlake),
3 vanil secera ( ili ekstrakt) + 2 zumanca umucena
kuvati dok ne prokljuca
veoma , veoma lepa krema, sigurna sam da bi mogla da se primeni i na ovaj mil :love32:
Meni sad može i rumenko :lol:
Nemoj da me je neko pogrešno shvatio, s obzirom na temu :lol:
:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: