Moze i od bilo kog drugog voca,
ali sa kruskama mi je najlepsi
Kora:
2 paketa keksa samleti
100 g badema samleti
`50 g secera
izmesati i utapkati u sud koji ste predhodno oblozili alu folijom
1 kg krusaka viljamovke iseci na kockice
skuvati u 1 l vode, sa 1-2 karanfilica i malo muskatnog orasceta
Kad su skuvane , umesati u to 2 pudinga sa ukusom slatke pavlake i 150 g secera
Tako vrelo izruciti na onu koru od keksa
Olhladiti i odozgo premazati slagom i posuti sa seckanim bademima.
Bas nam se dopalo, ponavljacu :girl_haha:
Deluje mljac.
Jesam li dobro shvatila da se suva podloga ničim unapred ne natapa niti se meša s nekim sokom, nego omekša samo od vrelog fila s kruškama?
kruske puste sok pri precenju definitivno
Dacko, hvala na metodicnosti . :bighug:
Izmesa se sa malo mleka :girl_haha:
Koja veličina pleha? jel može onaj okrugli što mu se skidaju stranice? taman pravim za vikend, kruške iz bašte su nam diiiivne
I od koliko su grama ti paketi keksa? (Moram da imam sve precizno, znate već kome ću proslediti recept. :girl_haha:)
E da, i to :crazy:
Ako u onom pakovanju Avala keksa ima 4 paketa , ja stavim dva.
Dakle oko 350 - 400 g keksa.
Pravim u okruglom plehu, onaj klasican, mislim daje 24 cm.
Hvaaalaaaa!
mogu iz prve ruke da kazem da je kolac odlicaaan :ok:
Ne nađoh na drugom mestu kolače s kruškama, pa da ubacim ovde recept koji je mm isprobao danas, a mi se oduševili. Vrlo je prosto a mnogo ukusno:
http://www.coolinarika.com/recept/cokoladni-kolac-s-kruskama/ (http://www.coolinarika.com/recept/cokoladni-kolac-s-kruskama/)
Super zvuci :good:
Ja sam pravila ovo, sa brojnim izmenama. U stvari, kao sto uvek pravim cizkejk, samo sa dodatkom pirea od krusaka i vise zelatina i odozgo pecene kruske.
https://endofpain.net/2014/10/05/pear-cheesecake-with-salted-caramel-sauce-low-carb-and-gluten-free/ (https://endofpain.net/2014/10/05/pear-cheesecake-with-salted-caramel-sauce-low-carb-and-gluten-free/)