Ako nekad pozelite da pravite, evo vam proverenog recepta.
Ja volim ovaj kolac,
cinilo mi se da je to nekako mnogo komplikovano
a nije....i probala sam danas...i ispalo super....degustacija u petak :girl_haha:
http://www.coolinarika.com/recept/drezdenski-stollen-sa-marcipanom/ (http://www.coolinarika.com/recept/drezdenski-stollen-sa-marcipanom/)
Jedino sto sam dodala malo vise brasna od kolicine koju su oni naveli da mi se ne lepi kad ga razvaljam.
Slikacu u petak kad ga presecemo, da vidite i presek. :flower:
svidja mi se :good:
...moj božićni kolač znate, ako zatreba ponoviću recepAt ;)
imamo li mi temu komisbrota, milihbrota i sl? :think:
Tvoj bozicni tradicionalno i ja pravim, odusevljena sam.
Bas probaj ovo, stvarno je premocan.
Jedina mu je mana sto je prilicno skup,
ali ok, ne jede se kutlacom, nego se odmeraci parcence uz laku popodnevnu kaficu i lepu muziku :girl_haha:
Mislim da nemamo temu za te brotove , bar da sam ja upratila.
A i to sam pravila veceras :girl_haha:....ostala mi eka belanca jos od pre par dana
to sam pravila sacimetrijskom metodom :lol:
alir ecimo otprilike je islo ovako:
osam belanaca, 250 g secera, 120 g brasna,1 dcl ulja, 150 g susenog voca (sta je preteklo od stolena, al moze bilo koje, makar i samo grozdjice) i na kraju umesala povrsno dve kasike kakaoa
Pekla na 180- 200 C oko 35 min
Divno mi zvuci :girl_in_love:
Podseca malo na Christmas cake koji jedu na Kipru, ali verujem da je mnogo finiji. Onaj je presladak, mada navikne se covek :lol:
E to sa belancima pravim drugacije i jednosavnije za merenje. Koliko belanaca u solji toliko svega ostalog samo bez kakaa.
Ma i ovo je neka odokativna opcija bila,
a ta tvoja mi stvarno zvuci jos jednostavnije :bighug:
Ti si meni za kolace bila i ostala najveci mag svih vremena.
Volela bih da probas ovaj stollen , da das svoj sud ....mada malo i cvikam od te tvoje probe :nokti2: :girl_haha: :kiss1:
Jel moze fina da ponovi svoj bozicni
Trazim ideje
Recept? Napisacu ja.
A i ovaj cu da probam, samo da odem da kupim sta treba.
Una :kiss1:
Hvala :kiss1:
BOŽIĆNI KOLAČ
Potrebni sastojci & nacin pripreme:
100gr oljustenih badema
100gr neoljustenih lesnika
250gr smokvi
100gr suvih sljiva
200gr grozdja
sve pomesati pa dodati:
3 cela jajeta ( razbiti ih direktno u pomesano voce, promesati rukom)
6 kasika prah secera
1 kesica vanilin secera
1 kasicica cimeta
1 kasicica praska za pecivo
140 gr brasna
4 supene kasike meda
.... sve sastojke dodavati i rukom mesati@mesiti.
Sipati smesu u puterom namazanu i brasnom posustu modlu za kolac ( duguljasta najbolje se sece, okrugli, sa rupom, svejedno je koji imate ) .
Na 150 stepeni peci 1-1.10'h (proba cackalicom ili nozem, kada izvadite da bude suvo, bez ostataka testa
Ja sam napravila samo jednu izmenu a to je da badem stavljam sirov neoljusten a lesnik kako kad imam, najcesce oljusten tako mi se vise svidja.
Naravno mozes da napravis svoju kombinaciju voca samo se drzi gramaze, sa sljivama i kajsijama bude malo kiselkast. Meni je lepa kombinacija kajsija i urmi.
Zvuci odlicno
I jeste odlican i pravi se za 5 minuta bukvalno a ukus je fantastican.
fenomenalno, volim te boyicne kolace, mislim i da imamo temu
Una, moja sveki često ovo pravi. :good:
Ja ću za NG ovu tortu... Samo naravno duplo manju meru. ;D
http://veronicascornucopia.com/2011/09/28/red-velvet-cake/ (http://veronicascornucopia.com/2011/09/28/red-velvet-cake/)
sto ova tvoja , lani , deluje mljac :ok:
ja sam za NG vec napravila neku svoju izmisljenu tortu, zvanu "greska" :lol:
trebale su da ispadnu puslice, pa je saum pao, pa sam dodala brasno i cokoladu, ispekla klasicnu koru,
a gore napravila fil od pomorandze i nastrugala cokoladu
i zamrzla :rofl:
:lol:
Videćemo, valjda je neću upropastiti. :nokti2:
Cici, a ovaj finin moze duze da stoji? Ako smuckam za vikend, posle nemam kad. Ili cu da kupim tortu.
red velvet :balavi:
Moze da stoji, e sad ne znam koliko posto ga mi pojedemo brzo :rofl:
ovdasnji bozicni kolaci (ti sa puno voca) se po pravilu prave u oktobru i zalivaju alkoholom svake nedelje da bi bili gotovi i savrseni za bozic i mogu da stoje mnogo posle bozica
ja ih ne volim :-X
Quote from: Margarita on December 22, 2015, 11:58:14 AM
Cici, a ovaj finin moze duze da stoji?
Našla sam odgovor :girl_haha:
Quote from: Finalina on January 07, 2010, 01:55:52 AM
.... ali da znate da taj kolac jako lepo ume da putuje, super se pakuje i jos je bolji kada odstoji
:respect:
:diva:
Quote from: Glitter on December 22, 2015, 12:55:47 PM
ovdasnji bozicni kolaci (ti sa puno voca) se po pravilu prave u oktobru i zalivaju alkoholom svake nedelje da bi bili gotovi i savrseni za bozic i mogu da stoje mnogo posle bozica
ja ih ne volim :-X
My kind of cake... :lol: :girl_drink1:
Anak :respect: hvala :kiss1:
Quote from: Lani on December 22, 2015, 01:12:04 PM
My kind of cake... :lol: :girl_drink1:
:rofl: :rofl: :rofl:
Kud mi ne reče ranije, sad je kasno da počnem da je nalivam, neće dovoljno da upije do NG. :lol:
:lol: :lol: :lol:
marg @ može stoji dugo, tako je najbolji.... ja sam ga pre par godina pravila pred ng, nosila na put u Moskvu i tek za Božić smo ga jeli
Sjajno :kiss1: hvala, mislim da ce u subotu da padne.
:girl_haha:
http://www.kurir.rs/zabava/zena/srpske-vanilice-pobedile-proglasene-za-najbolje-kolacice-na-svetu-clanak-2065993 (http://www.kurir.rs/zabava/zena/srpske-vanilice-pobedile-proglasene-za-najbolje-kolacice-na-svetu-clanak-2065993)
Quote from: cici on December 21, 2015, 11:53:02 PM
BOŽIĆNI KOLAČ
Potrebni sastojci & nacin pripreme:
100gr oljustenih badema
100gr neoljustenih lesnika
250gr smokvi
100gr suvih sljiva
200gr grozdja
sve pomesati pa dodati:
3 cela jajeta ( razbiti ih direktno u pomesano voce, promesati rukom)
6 kasika prah secera
1 kesica vanilin secera
1 kasicica cimeta
1 kasicica praska za pecivo
140 gr brasna
4 supene kasike meda
.... sve sastojke dodavati i rukom mesati@mesiti.
Sipati smesu u puterom namazanu i brasnom posustu modlu za kolac ( duguljasta najbolje se sece, okrugli, sa rupom, svejedno je koji imate ) .
Na 150 stepeni peci 1-1.10'h (proba cackalicom ili nozem, kada izvadite da bude suvo, bez ostataka testa
Ja sam napravila samo jednu izmenu a to je da badem stavljam sirov neoljusten a lesnik kako kad imam, najcesce oljusten tako mi se vise svidja.
Divno zvuči :girl_in_love:
nameravam da ga napravim i ponesem na rucak kod prijatelja
imam par pitanja:
seckate li smokve i suve šljive
mogu li ubaciti brusnicu
cime ga pospete posle?
Nista se ne secka, sve celo ide. Ne posipam nista preko meni je visak ali ti ako hoces mozes. Mozes i brusnicu ali racunaj da ce biti malo kiseliji zbog sljive i brusnice.
Ja sam ipak iseckala-nekako mi se ucinilo da treba sve da bude iste velicine
Nisam stavila puno brusnice
-prvi put ga pravim :nokti2:
sipala sam ga u silikonski oblik kuglofa
pa sta mi bog da
cenim da ne moze da ispadbe lose
hvala cici :kiss1:
Ja bih isto seckala. Ne ide mi u glavu da npr. sunem cele suve smokve, one znaju da budu baš velike.
Mnogo gresite sa seckanjem, presek je prelep kad se isece komad i nista se ne raspada sve se vrlo lepo sece.
i ja cu da probam
Ovaj Božićni je divan, i baš je fora da se ništa ne secka, bude mnogo lep presek, šaren, neobičan :girl_in_love:
Ja bih sad pravila ovaj drugi ali kad bi mi neko doneo namirnice :lol:
drugi put cu praviti sa neseckanim
da uporedim
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi531.photobucket.com%2Falbums%2Fdd356%2Fnikolaistasa%2FMobile%2520Uploads%2FF796714C-B6CB-4F22-9B5E-DE37FD4B3428_zpscemyphyg.jpg&hash=8ce7651ed08027170f793c848df9ace21ca33cdd) (http://s531.photobucket.com/user/nikolaistasa/media/Mobile%20Uploads/F796714C-B6CB-4F22-9B5E-DE37FD4B3428_zpscemyphyg.jpg.html)
moj je tamniji ovaj drugi je radjen sa celim vocem i kanditani
Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.
Divno je..
evo i mog, morala sam da secnem, neki da probaju, neki da vide presek :girl_haha:
stavila sam urme, suve smokve i kajsije, lesnik i badem neoljusten
i smanjila secer u prahu na 4 kasike, a med na 3
Baš izgleda primamljivo! :balavi:
izvolite na degustaciju :flower:
Divno izgleda :girl_in_love:
:balavi:
Ooodlican!
Una, christstollen ti je božanstven, preukusan :balavi:
Hvala :-[
Odlican, moram i ja da kazem. Nije sladak a pun ukus.
Da objasnim ovo oko nije sladak, znamo da volim, ali kod ovakvih kolaca mi smeta kad preovladjuje secer u odnosu na ostale ukuse.
I ja sam oduševljena Božićnim kolačem.
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi93.photobucket.com%2Falbums%2Fl80%2FAnaK73%2Fth_kolac_muckalica_zps9lv1b3u4.jpg&hash=792bc7caf169b465580a99cdce4414c96b3c0fbc) (http://s93.photobucket.com/user/AnaK73/media/kolac_muckalica_zps9lv1b3u4.jpg.html)
Smanjila sam šećer na 2 kašike, med na 3, sledeći put ću još :girl_haha: Izmenila sam malo sastav voća, i malo pripremu :girl_wacko: ali to je to :good:
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi125.photobucket.com%2Falbums%2Fp78%2Fcici2001%2F04b37bcdb1e825f3f6fc4e55536ea79bd88198f79c5416576f7fb36a58776cc5_zps7ihviv0c.jpg&hash=a08edf113a1401d3782e6f58af696a3a84b2023c) (http://s125.photobucket.com/user/cici2001/media/04b37bcdb1e825f3f6fc4e55536ea79bd88198f79c5416576f7fb36a58776cc5_zps7ihviv0c.jpg.html)
I ja pravila taj, svi volimo.
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi67.photobucket.com%2Falbums%2Fh303%2FJacquellineno%2Fth_WP_20160107_001_zps3rg3u2wz.jpg&hash=99f3717803119867c3ad3717900d5f414a8acb37) (http://s67.photobucket.com/user/Jacquellineno/media/WP_20160107_001_zps3rg3u2wz.jpg.html)
Divan je, baš. Ja očigledno nisam lepo i ravnomerno izmešala, u ovom delu imam manje orašatih plodova. No, moja strast ka mešanju rukom naširoko je poznata :girl_haha:
Predivni su vam kolači
Nisam ni ja mensala rukom no varjacom, gadna mi je ova smesa da u nju muljnem ruku :D
Prelepo.
Quote from: cici on January 07, 2016, 05:56:42 PM
Nisam ni ja mensala rukom no varjacom, gadna mi je ova smesa da u nju muljnem ruku :D
Sad mi je lakše :friends: I ja sam varjačom, ali moraću to temeljnije :girl_haha:
Na neke mase jesam gadljiva, na testo ne.
Diiiiiiivni su vam
Super su vam kolači. :girl_in_love:
Ja nisam gadljiva ni na testo ni na slatke mase (samo na slane) mada me nerviraju ove što se užasno lepe, kao za ovaj kolač.
i ja sam opet danas pravila :clap:
i to dva kolaca :diva:
nama kod mame po receptu
-ovaj put sam smokve i sljive samo na pola presekla
a drugi sam nosila kod brata -bez cimeta + ubacila kockice cokolade
zadovoljna
izgleda kao kod cici na slici
Tim presecanjem ama bas nista ne dobijas, jer kad seces parce seces tanko i seces i komad svakako koliki god da je..
Cici, Pepi :respect:
Savrseni su vam kolaci :balavi:
Quote from: cici on January 07, 2016, 09:56:43 PM
Tim presecanjem ama bas nista ne dobijas, jer kad seces parce seces tanko i seces i komad svakako koliki god da je..
znam :bighug:
to mi je bilo kao meditacija :girl_haha:
Ako je za zivce onda neka :D
Znam da sigurno nije kao domaći, ali kupih u Merkatoru ovaj kolač:
http://www.treasures4u.co.za/product/kuchenmeister-stollen-edel-marzipan-1-kg/ (http://www.treasures4u.co.za/product/kuchenmeister-stollen-edel-marzipan-1-kg/)
Samo pakovanje od 200g, 229 dinara i baš mi se dopada.
Vidim da imaju i od pola kg, drugačije je pakovanje, nisam obratila pažnju da li je ista firma.
Naleteh na ovo, kao varijacija na Božićni kolač koji smo pravile prethodnih godina:
http://alternativa-za-vas.com/index.php/clanak/article/biskupski-kruh (http://alternativa-za-vas.com/index.php/clanak/article/biskupski-kruh)