jes im glup naziv al su brze i ukusne pa da ih pohvalim ovde i pribelezim, da ih lako pronadjem....a planiram da budu cesto na meniju, uz pirinac/krompir/testeninu.....
http://www.coolinarika.com/recept/americke-snicle/ (http://www.coolinarika.com/recept/americke-snicle/)
po receptu, s tim sto cu sledeci put malo manje secera da stavim, ja ipak nisam bas toliki ljubitelj tih slatko/slanih ukusa, a umesto kecapa (koga ne jedemo) sam stavila pelat.....
najbolji deo je sto se meso topi u ustima, bukvalno :girl_in_love:
Probacu taman sam juce kupila svinjske snicle :good:
Mmmmmmoze
Pravila pred NG po ovom receptu samo umesto kecapa koji Masa ne sme stavila paradajz sos, odlicne :good:
Super zvuci :good:
bas dobro zvuci, probamo prvom prilikom :)
Da isprobas, nego sta, pa da kprigujes ako treba :D