Moja Mansarda

DVORIŠTE => Stadion => Topic started by: chokoladica on June 04, 2009, 03:07:24 PM

Title: Fed Kup
Post by: chokoladica on June 04, 2009, 03:07:24 PM
Pa nema veze... bicemo ovde i sledece godine, a FK svakako zasluzuje posebnu temu  :D

http://www.anaivanovic.com/?lang=sr&path=start/news&detailpage=2415 (http://www.anaivanovic.com/?lang=sr&path=start/news&detailpage=2415)


Srbija spremna za test protiv Rusije

June 03, 2009 /

Srbija će u Prvom kolu Svetske A Grupe Fed Kupa 2010. godine igrati protiv 1. nosilaca Rusije. Susret će se održati u Beogradu 6. i 7. februara.

Rusija je bez pogovora poslednjih godina najjača nacija u ženskom tenisu. U poslednjih pet godina su četiri puta osvajali Fed Kup, i imaju pet teniserki među trenutnih prvih 11 na svetu, uz dodatak trostruke Grand Slam šampionke Marie Sharapove.

Srbija, koja se u Svetsku A Grupu plasirala pobedom od 4-0 nad Španijom u aprilu, nikada do sada nije igrala protiv Rusije u ovom njenom obliku. Međutim, bivša Jugoslavija je dva puta igrala protiv starog Sovjetskog Saveza, i Sovjetski Savez je trijumfovao oba puta.

Ani će se u susretu koji će se igrati nedelju dana posle završetka Australian Opena, verovatno pridružiti 5. teniserka sveta Jelena Janković.

"Ovo je veoma uzbudljiv susret," rekla je Ana. "Rusija je sigurno jedan o najtežih timova koji smo mogli da izvučemo, ali sam veoma srećna što ćemo igrati kod kuće.

"Imamo sjajnu publiku i sigurna sam da će atmosfera biti neverovatna. Već se radujem susretu u Beogradu."
Title: Re: Fed Kup
Post by: maripoza on June 04, 2009, 03:35:40 PM
Aaaa, ne verujem da si otvorila temu 8 meseci unapred. :lol:

To je da pocnemo da stedimo na vreme, jel da?  :girl_haha:

Jedva cekam!  :clap:
Title: Re: Fed Kup
Post by: chokoladica on June 04, 2009, 03:36:25 PM
 :D :D
Title: Re: Fed Kup
Post by: stacka on June 04, 2009, 03:41:26 PM
Moram :lol:
Title: Re: Fed Kup
Post by: maripoza on June 04, 2009, 03:44:42 PM
Cek da odmah zabelezim u kalendar da sam 6. i 7. februara 2010. u Beogradu. :lol:
Title: Re: Fed Kup
Post by: Dawn on June 04, 2009, 04:37:01 PM
Al će da nas ispraše Ruskinje  :girl_haha:
Title: Re: Fed Kup
Post by: maripoza on June 04, 2009, 04:53:18 PM
Zorkaaaaa, ponasaj se. :lol:
Title: Re: Fed Kup
Post by: chokoladica on June 04, 2009, 04:54:11 PM
Ma ne, Zorka definitivno malerise...  :ljut:
Title: Re: Fed Kup
Post by: Xe on June 04, 2009, 05:19:25 PM
Racunajte na nas...  :diva: :clap: :clap: :clap:
Title: Re: Fed Kup
Post by: maripoza on September 14, 2009, 11:06:13 PM
Da li je neko razmisljao o ovome:  http://www.daviscup.com/ties/tie.asp?tie=100013983 (http://www.daviscup.com/ties/tie.asp?tie=100013983) ?  :D
Title: Re: Fed Kup
Post by: Xe on September 14, 2009, 11:21:04 PM
 :o I?
Title: Re: Fed Kup
Post by: maripoza on September 14, 2009, 11:22:41 PM
Sta I? Hoces da ides? :)
Title: Re: Fed Kup
Post by: Xe on September 14, 2009, 11:24:01 PM
Da, ali na sta im se ovo n/a isteklo odnosi?

http://www.tiketservis.com/event_details.php?eventID=5688 (http://www.tiketservis.com/event_details.php?eventID=5688)
Title: Re: Fed Kup
Post by: maripoza on September 14, 2009, 11:30:46 PM
Ima, ima, bez brige :)
http://www.tickets.rs/ (http://www.tickets.rs/)
Title: Re: Fed Kup
Post by: Xe on September 14, 2009, 11:31:57 PM
Subota, nedelja ili oba?
Title: Re: Fed Kup
Post by: Xe on September 14, 2009, 11:33:28 PM
Pretpostavljam da ce ih osisati jos u subotu  :diva: Ne znam da li vredi ici u nedelju
Title: Re: Fed Kup
Post by: maripoza on September 14, 2009, 11:36:48 PM
Igra se u petak, subotu i nedelju.
Problem je samo u tome sto ja u subotu popodne ne mogu. :(
Title: Re: Fed Kup
Post by: stacka on September 15, 2009, 08:07:17 AM
Xe, ovo sto si ti ostavila je iz 2007. zato je isteklo :rofl:
Mi cemo preskociti.
Title: Re: Fed Kup
Post by: Xe on September 15, 2009, 10:04:14 AM
Pisalo je 2009.  :ces:
Title: Re: Fed Kup
Post by: stacka on September 15, 2009, 10:08:18 AM
21.09.2007. 15:00 :D
A i Davis kup je na linku, nije Fed :girl_haha:
Title: Re: Fed Kup
Post by: Xe on September 15, 2009, 10:58:03 AM
Fed je u februaru, za vikend je Dejvis  :clapping:
Title: Re: Fed Kup
Post by: maripoza on September 15, 2009, 11:03:32 AM
O Dejvis kupu se radi, samo nisam otvarala novu temu.
Title: Re: Fed Kup
Post by: stacka on September 15, 2009, 11:17:57 AM
Nebitno, link je 2007, zato ne radi :)
A i stvarno ne razumem zasto imamo citav stadion kad vi stalno offtopicujete  :lol: Te fudbal i basket, te Davis i Fed, misssim stvaaaarno :lol:
Title: Re: Fed Kup
Post by: Xe on September 15, 2009, 12:12:25 PM
 :sissyfight:
Title: Re: Fed Kup
Post by: stacka on September 15, 2009, 12:13:22 PM
 :girl_blum: :girl_blum: :girl_blum: :rofl:
Title: Re: Fed Kup
Post by: maripoza on September 15, 2009, 12:22:11 PM
Ja bih, po svemu sudeci, mogla samo u petak. U subotu svakako moram biti u Bg, ali ne mogu na tenis. A i za petak moram jos da vidim......
Title: Re: Fed Kup
Post by: maripoza on September 15, 2009, 10:19:34 PM
Izgleda mrka kapa i kod mene. Najverovatnije necu moci.
A saznah i da Novak nece igrati, ali ce biti prisutan.
Title: Re: Fed Kup
Post by: stacka on September 16, 2009, 08:12:33 AM
Pa jos prosle nedelje su rekli da Novak nece igrati, mislila sam da to znas.