Pa nema veze... bicemo ovde i sledece godine, a FK svakako zasluzuje posebnu temu :D
http://www.anaivanovic.com/?lang=sr&path=start/news&detailpage=2415 (http://www.anaivanovic.com/?lang=sr&path=start/news&detailpage=2415)
Srbija spremna za test protiv Rusije
June 03, 2009 /
Srbija će u Prvom kolu Svetske A Grupe Fed Kupa 2010. godine igrati protiv 1. nosilaca Rusije. Susret će se održati u Beogradu 6. i 7. februara.
Rusija je bez pogovora poslednjih godina najjača nacija u ženskom tenisu. U poslednjih pet godina su četiri puta osvajali Fed Kup, i imaju pet teniserki među trenutnih prvih 11 na svetu, uz dodatak trostruke Grand Slam šampionke Marie Sharapove.
Srbija, koja se u Svetsku A Grupu plasirala pobedom od 4-0 nad Španijom u aprilu, nikada do sada nije igrala protiv Rusije u ovom njenom obliku. Međutim, bivša Jugoslavija je dva puta igrala protiv starog Sovjetskog Saveza, i Sovjetski Savez je trijumfovao oba puta.
Ani će se u susretu koji će se igrati nedelju dana posle završetka Australian Opena, verovatno pridružiti 5. teniserka sveta Jelena Janković.
"Ovo je veoma uzbudljiv susret," rekla je Ana. "Rusija je sigurno jedan o najtežih timova koji smo mogli da izvučemo, ali sam veoma srećna što ćemo igrati kod kuće.
"Imamo sjajnu publiku i sigurna sam da će atmosfera biti neverovatna. Već se radujem susretu u Beogradu."
Aaaa, ne verujem da si otvorila temu 8 meseci unapred. :lol:
To je da pocnemo da stedimo na vreme, jel da? :girl_haha:
Jedva cekam! :clap:
:D :D
Moram :lol:
Cek da odmah zabelezim u kalendar da sam 6. i 7. februara 2010. u Beogradu. :lol:
Al će da nas ispraše Ruskinje :girl_haha:
Zorkaaaaa, ponasaj se. :lol:
Ma ne, Zorka definitivno malerise... :ljut:
Racunajte na nas... :diva: :clap: :clap: :clap:
Da li je neko razmisljao o ovome: http://www.daviscup.com/ties/tie.asp?tie=100013983 (http://www.daviscup.com/ties/tie.asp?tie=100013983) ? :D
:o I?
Sta I? Hoces da ides? :)
Da, ali na sta im se ovo n/a isteklo odnosi?
http://www.tiketservis.com/event_details.php?eventID=5688 (http://www.tiketservis.com/event_details.php?eventID=5688)
Ima, ima, bez brige :)
http://www.tickets.rs/ (http://www.tickets.rs/)
Subota, nedelja ili oba?
Pretpostavljam da ce ih osisati jos u subotu :diva: Ne znam da li vredi ici u nedelju
Igra se u petak, subotu i nedelju.
Problem je samo u tome sto ja u subotu popodne ne mogu. :(
Xe, ovo sto si ti ostavila je iz 2007. zato je isteklo :rofl:
Mi cemo preskociti.
Pisalo je 2009. :ces:
21.09.2007. 15:00 :D
A i Davis kup je na linku, nije Fed :girl_haha:
Fed je u februaru, za vikend je Dejvis :clapping:
O Dejvis kupu se radi, samo nisam otvarala novu temu.
Nebitno, link je 2007, zato ne radi :)
A i stvarno ne razumem zasto imamo citav stadion kad vi stalno offtopicujete :lol: Te fudbal i basket, te Davis i Fed, misssim stvaaaarno :lol:
:sissyfight:
:girl_blum: :girl_blum: :girl_blum: :rofl:
Ja bih, po svemu sudeci, mogla samo u petak. U subotu svakako moram biti u Bg, ali ne mogu na tenis. A i za petak moram jos da vidim......
Izgleda mrka kapa i kod mene. Najverovatnije necu moci.
A saznah i da Novak nece igrati, ali ce biti prisutan.
Pa jos prosle nedelje su rekli da Novak nece igrati, mislila sam da to znas.