PLOŠKE OD KESTENA I ČOKOLADE
Sastojci:
2,5 dl mlijeka
malo ruma
40 – 60 piškota
Krema od kestena:
200 g zamrznutog protisnutog kestena
100 g šećera u prahu
1 vrećica vanilin šećera
malo ruma
2,5 dl slatkog vrhnja
4 lista želatine
150 g marmelade od naranče (ili marelica)
Pariška krema:
200 g čokolade za kuhanje
2,5 dl slatkog vrhnja
malo konjaka
čokoladne strugotine i sjeckani orasi za ukras
Priprema:
Za močenje piškota pomiješajte mlijeko s rumom. Za kremu od kestena glatko izmiješajte protisnuti kesten, dodajte mu šećer u prahu, rum i vanilin šećer. Omekšanu želatinu ocijedite i otopite u žlici vruće vode. Izlupajte 2,5 dl slatkog vrhnja u čvrsti šlag, zatim ga zajedno sa želatinom umiješajte u kremu od kestena. Duguljasti, uski kalup obložite prozirnom folijom pa na dno složite red namočenih piškota, premažite ih marmeladom i kremom od kestena. Ovaj raspored ponovite još jednom, a završite redom namočenih piškota (vidi sliku). Tako napunjen kalup ostavite u hladnjaku 3 sata.
Postupak:
Za parišku kremu usitnite čokoladu. Uz stalno miješanje zakuhajte slatko vrhnje sa sjeckanom čokoladom. Dolijte konjak. Tekućinu ohladite i pjenasto izlupajte mikserom. Ovom kremom napunite kalup (vidi sliku) te povrh složite još jednom red namočenih piškota. Kolač odložite još 2 sata u hladnjaku da se dobro stisne, zatim ga oprezno okrenite i izvadite iz kalupa. Ukrasiti šlagom ili čokoladnim mrvicama.
Recept je pruzet sa coolinarike pre neku godinu ali sad ne mogu da ga pronadjem.Sliku imam od ranije ali pb zeza.
Jeste da kestenu nije vreme :-X ali je ovo odlična torta.I što je najvažnije sprema se jako brzo.
:girl_in_love:
prvom prilikom cu da ih pravim :kiss1:
kako mu nije vreme, pa piše da treba smrznuti, njega ima kad 'oćeš :girl_haha:
Rekla AnaK da prizivam zimu sa kestenom.
ja razumela da ona neće postavljati kesten recepte do zime, mi možemo ;)
Ovde mi najsličijne temi :lol:
(https://idejopedija.files.wordpress.com/2013/11/2013-11-27_231637.jpg)
https://idejopedija.wordpress.com/2013/11/28/krem-pusla-sa-kestenom/
cici grozna si sa ovom temom :cigla:
Sto sam grozna vidis da cutim :lol:
http://zena.blic.rs/recepti/recepti-redakcije/37690/Kesten-kuglof-Zimska-poslastica-koju-morate-da-probate (http://zena.blic.rs/recepti/recepti-redakcije/37690/Kesten-kuglof-Zimska-poslastica-koju-morate-da-probate)
Mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmljac, ovu stvarno moram da probam. Obozavam kesten pire.
I ja, i mnogo lepo zvuči :girl_in_love:
sjajno zvuci :girl_in_love: :balavi:
Ne znam ni što sam otvorila link :crycry:
Nek neko napravi, pa donese u CB, ne mozemo stalno strudlu :lol:
Jao, pa moglo bi :girl_in_love: Evo, ja.
Neko :D taj neko nije onaj isti neko sto je pravio strudlu :D
Nije, nije, evo ja sam se prijavila :kiss1:
Nisam videla :)
Konsultacija. Ako pečem u manjim kalupima, da povećam malo T pečenja i skratim vreme? Tipa 200C i cca 30 min?
Da, tako nesto otprilike, mozda na 180. desetak minuta manje nego u velikom kalupu.
Stra' me da se ne osuše mnogo na 180 ako su mali?
Ma nece ....
Nek donese neko i nesto hrono :D
Quote from: Zumbulica on December 16, 2015, 02:50:27 PM
Ma nece ....
Poslušaću te :kiss1: A ti ćeš da dođeš i probaš :turpija:
Bubi, hrono umeju da spremaju samo hronerke :turpija: :girl_haha:
Nadam se brzom dolasku Baklavice ;)