Main Menu

Obucimo maturanta :)

Started by AnaK, May 16, 2016, 05:43:38 PM

Previous topic - Next topic

AnaK

Zamolila me jedna draga koleginica za par ideja za njenog sina, velikog maturanta. Ona mene doživljava osobom od stila i modernom  :girl_haha: Sinak je visok, zgodan (čitaj utreniran), ne bi baš ful odelo, a i sa što manje bi ulaganja, i da može i kasnije da nosi.

Ja sam negde najbliža ovako nečemu:

http://www.muskaodeca.com/oznaka/muska-odela-za-maturu/

Samo s malo širim farmerkama, ako može  :crazy:
U čemu vi vidite maturante (i, gledajte, manje su mlađi od nas nego đuvegija od VR :lol:)
Janko 23.7.2002.

Deda

Ne volim farmerke za maturu, ajde svaki drugi dan ali ne tada.
Lepa su iva odela ali twtku nwrviraju ovoliko uske pantalone  :lol:
Miss Fantastic     -   23.8.2004.
Mister Bombastic-    29.5.2006

Lani

Ni ja ne bih farmerke, čak ni tamne. Sad ima onih klasičnih ravnih pantalona (tj. chino pants) na svakom koraku. MM njih stalno kupuje a onako da su povoljni i da imaju solidan izbor su Koton, Springfield, H&M.
I neka lepa košulja, tamna pa sa nekim diskretnim šarama ali ne suviše ozbiljna, da bi mogao i kasnije da je nosi.
Sako, to već ne znam... većina njih to posle skloni u orman i nikad posle ne obuče, sako bih možda preskočila.

Glitter

Chino pantalone i lepa kosulja (7camici u uscu ima kosulje koje imaju taj neobican kick pa ostavljaju jak utisak)
A i videh neninog manekena na fejsu u nekim mnogo lepim autfitima pa mozda ne bi bilo lose i tu potraziti ideje
Slazem se sa devojkama oko farmerki