Main Menu

Mansarda Open?

Started by chokoladica, May 18, 2009, 08:42:09 PM

Previous topic - Next topic

itacka

a tja 48 km,pa to je setnja   :D

ne mogu stvarno hvala na pozivu,imamo svadbu 13.   :)
Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.06.2010.

Xe

Dobro, ondaK se vidimo na Mansarda openu, a ja cu da smislim neki maraton do Fruskogorskog  :girl_haha: pa da se na miru druzim sa Stackom i Atackicom  :love32:
http://mojetvoko.wordpress.com/
moram ovo da loliram by MissL

itacka

Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.06.2010.

Xe

Da te zovem na Ultrafres?
To je negde u januaru-februaru, celu noc se mlatis po Fruskoj, namerno mimo staza, kroz potoke i klisure  :girl_haha: Ko prezivi - pasulj. :)
http://mojetvoko.wordpress.com/
moram ovo da loliram by MissL

itacka

jbt to je za 6 meseci,polako bre  :)
Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.06.2010.

Xe

Kad si mlad, sest meseci je dug period  :girl_haha:
http://mojetvoko.wordpress.com/
moram ovo da loliram by MissL

itacka

vidim da ce mansarda open da ceka sledecu sezonu   :lol:
Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.06.2010.

chokoladica

Ima i zatvorenih terena  :turpija: