Koji namestaj za deciju sobu? Preporuke...

Started by anelore, June 02, 2009, 08:57:16 AM

Previous topic - Next topic

Zumbulica

Quote from: Glitter on April 13, 2011, 09:28:28 AM
ako vam treba neki crtez na zidu   :girl_haha: tuj sam
To ce nam biti neophodno  :girl_in_love:
Stacka, nece ovo da mu oduzme mnogo vremena  :girl_haha:
....moje srce, ptica divljine, naslo je svoje nebo u tvojim ocima ....

anelore

Quote from: Zumbulica on April 13, 2011, 09:18:28 AM
Jelena i MM sredjuju njenu sobu, njena ideja je beli namestaj, sareni zidovi i detalji u boji  :)
Zidovi su zeleni i ljubicasti. Sad joj pravi radni sto (ni starom nije nisto falilo, ali mene niko ne slusa  :girl_haha:)
od medijapana u beloj boji  :think: i policu - stilizovano srce kao ledja police od medijapana i na njemu tri police.
Sve je iseceno ali jos nije poslato na farbanje, a ja sam u velikoj dilemi oko boja.
Sta mislite, kako ce to da izgleda u beloj boji i da li da makar srce bude u nekoj jarkoj, ciklama ili slicnoj?
:crazy:
Moze srce da bude u jarkoj boji, ili police koje idu na njega.
Meni se promenilo misljenje o belom (doduse, univeru) kao osnovi za namestaj u decijoj sobi - bas je lak za odrzavanje, i u Savinoj i Vidinoj sobi cela kombinacija izgleda stvarno super.