Main Menu

Krvno srodstvo i svojatanja

Started by Manfred, January 16, 2011, 11:47:06 AM

Previous topic - Next topic

Xe

 :rofl1:  Ne znam da li mi se više sviđa legenda ili starovremeni nazivi "jamaha" i "sajonara"  :lol:
http://mojetvoko.wordpress.com/
moram ovo da loliram by MissL

Beatrix Kiddo

Balša  02.09.2002.
Varja  29.07.2004.
Uroš   07.05.2007.

Glitter


Nanny Ogg



Ajte zene, ne dram'te

AnaK

Janko 23.7.2002.

janavi

Always be yourself... because the people that matter, don't mind, and the people that mind, don't matter.

I have a blog and I'm not afraid to use it

Lani

Legalno ako si u fazonu.  :lol: :crazy:

Da se upišem i ja 50% Crnogorka, 50% Bunjevka, kakva kombinacija. :lol:

Gost51


Glitter

legalno al nemoj da te zmija ujede  :lol: :lol: :lol: :lol:

Beatrix Kiddo

Kod mene nema mijesanja gena. Doduse, mamini jesu zivjeli u Vojvodini (i ona je rodjena tamo) ali su odavde posli...
Mada ne znam rodoslove mnogo unazad, za razliku od mm koji ima rodoslov koji seze unazad do XIV-XV vijeka.
Balša  02.09.2002.
Varja  29.07.2004.
Uroš   07.05.2007.

Padre

Samo cu vam reci zapisujte. Propitajte vase dok jos znaju i dok mozete. U mojoj familiji je porodicno stablo jedino znao moj otac. Naravno ja sam tada bio mlad i to me nije zanimalo. Kada je iznenada umro... nestali su i podaci jer on to nije nikada zapisao a iz postojece nazovi arhive ja nisam uspeo da sastavim sve delove...

dmi

kod mene postoji porodicno stablo sa mamine strane jer je deda sve ispisao
to je kod tetke i ja planiram da prilikom prvog dolaska u kraljevo to uzmem i iskopiram
sa tatine strane ne znam mnogo, moram da propitam tetku o detaljima koje ne znam i ja cu napraviti kakvo takvo stablo
inace znam odavno da moje prezime (devojacko) se prvi put pominje 1250 i neke godine (cini mi se seste, imao je tata tu knjigu zove se Kraljica Mara) i volela bih da jednog dana dodjem do nje s obzirom da je primerak koji smo imali unisten
Tesa Principessa 12.06.2005.
"...you're never fully dressed without a smile..."

"Act the way you'd like to be and soon you'll be the way you act."  — Leonard Cohen

Unabebili

ja i nemam kome da prenesem svoja saznanja o genetskom stablu, sem sestricu  :(

s tatine strane nisam bliska sa familijom, a njih ovo i ne interesuje (ako ima nesto u kesu, to bi rado primili, ali porodicno stablo na pismeno, jok  :rofl: )

a sa mamine strane, sestric je vec upucen u sve i vrlo ga je zanimalo  :girl_in_love:
Don't follow me, I'm not leading. Don't lead me, I'm not following.

Bracno stanje nije kontraindikacija za svalerisanje. Pa, kad logično razmisliš, ne samo da nije kontraindikacija, već je neophodan uslov . by Vojka&AnaK





http://bebili.blog.rs/

Padre

Quote from: dmi on March 06, 2011, 09:56:22 AM
kod mene postoji porodicno stablo sa mamine strane jer je deda sve ispisao
to je kod tetke i ja planiram da prilikom prvog dolaska u kraljevo to uzmem i iskopiram
sa tatine strane ne znam mnogo, moram da propitam tetku o detaljima koje ne znam i ja cu napraviti kakvo takvo stablo
inace znam odavno da moje prezime (devojacko) se prvi put pominje 1250 i neke godine (cini mi se seste, imao je tata tu knjigu zove se Kraljica Mara) i volela bih da jednog dana dodjem do nje s obzirom da je primerak koji smo imali unisten

Pokusaj da knjigu pronadjes u NBS ili Matici pa fotokopiraj ukoliko knjige vise nema u prodaji.