Main Menu

Ploške od kestena

Started by cici, September 23, 2009, 06:54:23 PM

Previous topic - Next topic

cici

Neko :D taj neko nije onaj isti neko sto je pravio strudlu :D


AnaK

Nije, nije, evo ja sam se prijavila  :kiss1:
Janko 23.7.2002.

cici



AnaK

Konsultacija. Ako pečem u manjim kalupima, da povećam malo T pečenja i skratim vreme? Tipa 200C i cca 30 min?
Janko 23.7.2002.

Zumbulica

Da, tako nesto otprilike, mozda na 180. desetak minuta manje nego u velikom kalupu.
....moje srce, ptica divljine, naslo je svoje nebo u tvojim ocima ....

AnaK

Stra' me da se ne osuše mnogo na 180 ako su mali?
Janko 23.7.2002.

Zumbulica

....moje srce, ptica divljine, naslo je svoje nebo u tvojim ocima ....

bubi

Nek donese neko i nesto hrono :D




AnaK

Quote from: Zumbulica on December 16, 2015, 02:50:27 PM
Ma nece ....

Poslušaću te  :kiss1: A ti ćeš da dođeš i probaš  :turpija:

Bubi, hrono umeju da spremaju samo hronerke  :turpija: :girl_haha:
Janko 23.7.2002.

bubi

Nadam se brzom dolasku Baklavice ;)