Main Menu

Cheesecake

Started by stacka, January 27, 2010, 05:58:35 PM

Previous topic - Next topic

AnaK

Pravila sam ČK po receptu koji je ostavila Plop, sa višnjama iz recepta koji je ostavila Lani. Kora mi je ispala pretvrda (umesto plazme koristila sam neki od onih welness keksova), ali su filovi, i opšti utisak zaista fantastični. Teško su mi se te višnje ravnomerno nanosile, pa mislim da je sa estetske strane bolje da se voće ređa pa prelije onim prelivom. Pošto sam napravila proteinsku, skoro bezgrešnu verziju, sa zamenom za šećer, a dopalo se i mm-u, koji je bio veoma skeptičan, mislim da ću praviti češće, ali ću sledeći put probati koru po Dawn receptu.
Janko 23.7.2002.