Main Menu

Pavlova kao rolat

Started by AnaK, December 15, 2011, 06:47:52 PM

Previous topic - Next topic

Lani


AnaK

Janko 23.7.2002.

cici

Mogu li da pitam u cemu je razlika da li ce da se rola ili ne, dodje mu na isto.


Finalina

ovo nije bas pravcijata pusla kora, nego ona sundjerasta ( manje se pece tj ne susi se )..... velike su sanse za neuspeh, iz prvog puta, ali kao sto i sama kazes mozes je baciti ( pa probati ponovo ) .... ne znam kakva si u radu sa pusličastim korama
zapravo, nije strasno i vredni probati jer je ukusno, a i svaka pukotina moze da se ukrasi ;)





Lani

Ma ako je za domaću upotrebu, koga briga za pukotine.  :diva:

anelore

Zakasnila sam da postavim onu Najdzelinu, ta je savrsena, pravila moja drugarica za jedan svoj rodjendan :balavi:

Lani

I ja sam je samo jednom pravila i uopšte nije mnogo pucala, stvarno je dobar recept.
Jedino sam ja koristila one smrznute maline, pretpostavljam da je lepše sa svežim.



Glitter

Ste videle kako Dzejmi nonsalantno baca kore za pavlovu :rofl: znaci nema sanse da ne uspe
A otkad imam stojeci mikser ne bih isprobavala ove mw zezancije