Main Menu

Sitni kolaci

Started by emge, November 06, 2009, 03:55:41 PM

Previous topic - Next topic

Finalina

Quote from: cici on November 17, 2012, 03:46:51 PM
Ne znam ti ces da pravis :lol: ja samo mogu da ti zadam domaci :zlocka:
polako mala, polako  8) , ne zaleći  :turpija:  se i ne izleći  :girl_haha:

cici

Dzaba sam otvarala temu :ljut:


Pepi

Mnogo dobro izgledaju ovi kolači, mmoram ovde da stavim recepte, da ne zaboravim...


http://www.kuhinjica-mignone.blogspot.com/2012/11/slatka-kolekcija-2.html

cici

1. 2. 8. 13. (grijaz korpice) ovo je sve fenomenalno.Ovi 14. onako nisu losi vadi ih a glazura sto se ukusa tice inace su mi dosta obicni.I crno beli minjoni mislim da su na linku pod 13. nisu mi se dopali.Mislim nisu losi ali nista posebno.


Margarita

jel probao neko moka kolutice?
interesantno zvuce, ali nemam predstavu koliko izadje od jedne mere :think:

gasha

Quote from: Margarita on May 18, 2012, 01:26:33 PM
ovo je jedan od novih recepata koji sam probala ove godine
http://kasicicaseceraiprstohvatsoli.blogspot.com/2011/10/coko-bombice-sa-visnjama.html

svima se dopalo, pavle ih je narucio za povratak sa rekreativne :)

zapostavile smo temu
moram ove da iydvojim, da lakse posle nadjem
Katarina  24.10.2002.
Dusan 18.05.2004.

Deda

jel smo pominjale nugat korpice ovde, mnogo su dobre, moram jos jednu turu za slavu da napravim, N.sve pojela i dobila napad ludila od toliko secera  :lol:
Miss Fantastic     -   23.8.2004.
Mister Bombastic-    29.5.2006

kalimero

samo ti njih pomeni opet.....  :lol:
Bata 18.01.2004.
Moca 17.11.2014.
 

Zumbulica

Jel imamo bese posebnu temu za sitne posne kolace?
....moje srce, ptica divljine, naslo je svoje nebo u tvojim ocima ....

Zumbulica

....moje srce, ptica divljine, naslo je svoje nebo u tvojim ocima ....

Deda

treba za sv. Savu za skolu da pravim neke kolace za skolu.
Jedne sam odabrala http://www.coolinarika.com/recept/rozen-plus-kolacici/
Dajte neke lepe na izgled i ukus , da ne budu svake godine hola kocke  :lol:
Miss Fantastic     -   23.8.2004.
Mister Bombastic-    29.5.2006

AnaK

Janko 23.7.2002.

Deda

Miss Fantastic     -   23.8.2004.
Mister Bombastic-    29.5.2006


Deda

#464
 :lol: sorry  :kiss1:
Daj sestro nesto bez karemiliziranja i kuvanja na pari  :crycry:
Miss Fantastic     -   23.8.2004.
Mister Bombastic-    29.5.2006