Informacije o sniženjima, rasprodajama, itd.

Started by Pepi, April 30, 2009, 12:00:01 PM

Previous topic - Next topic

jel

Quote from: Marty Maraskino on December 22, 2010, 06:23:53 PM
Slikanje sa Deda Mrazom u Ziri je za DZ :lol: Dobijete fotku u roku od odmah, uramljenu :)
otidjoh iste sekunde, sad sam ponosni vlasnik iste  :lol:
My name is Luton, Robin Luton :lol:

disco2000


jel

ja da proverim  :turpija:
divna slika gotova za min sa natpisom Zemlja igracaka Toy land u pozadini
al nisam mu sela u krilo  ;)

odoleh  :rofl:
My name is Luton, Robin Luton :lol:

disco2000


Zumbulica

Na Terazijama u nekoj novoj prodavnici igracaka Lavirint, takodje besplatno slikanje sa Deda Mrazom.
....moje srce, ptica divljine, naslo je svoje nebo u tvojim ocima ....

nelly

ako nekoga interesuje noćas je u delti  u pg
šoping night  :turpija:
...okrenuću lice prema suncu i senke će ostati iza mene ...

zelena

Quote from: nelly on December 26, 2010, 07:52:34 PM
ako nekoga interesuje noćas je u delti  u pg
šoping night  :turpija:
Ja sam kasno saznala.  :crycry: Jutros sam oko 10 dosla u Pg, a morala sam kuci doci max do 17 h. Nadam se da nece biti neke znatne razlike u cijenama, da mi bude lakse.  :ljut:
Martin  17.04.2002.
Jana     10.08.2006.

AnaK

Ni posle NG se situacija nije bitnije promenila :krsti: U Benetonu i Sisliju i dalje ono smešno (-20% za 2, - 30% za 3 kupljena artikla), u mnogo prodavnica i dalje novogodišnje sniženje od (čak!) 10%. Nisu normalni :krsti:
Janko 23.7.2002.

janavi

Always be yourself... because the people that matter, don't mind, and the people that mind, don't matter.

I have a blog and I'm not afraid to use it

Pepi

U Katrin u Rodiću kod Zmaj pumpe, sniženje 50%...videla divnu somotsku suknju, žutu, za 1990, ali nisu imali moj broj  :girl_sad:

Glitter

u Katrin bude snizenje i do 70% i to bas budu fine cene, ali to se cenim dogodi kraj januara pocetak februara

Deda

U Jagodini zatvoren Katrin :nesvest: , padam zato sto u Pn radi, mada ja tamo ne ulazim  dok se ne svedem na liniju Barbike...tako mi govore pogledi prodavacica  :lol:
Miss Fantastic     -   23.8.2004.
Mister Bombastic-    29.5.2006

Xe

Quote from: cici on December 24, 2010, 07:04:15 PM
U Benetonu je smejurija, na dve kupljene stvari popust je 20% na tri 30% :hm:
Mi smo bili pre neki dan u Benetonu, ono tamo su stvari za poslovne tetke, a ne za mlade  :crazy:
Naravno da sam glasno komentarisala  :turpija:
http://mojetvoko.wordpress.com/
moram ovo da loliram by MissL

Lani


cici

Ne znam jesmo li gledali iste stvari ali meni se dopadaju stvari u Benetonu, posebno uske pantalone.Čak volim i klasične suknje.