Main Menu

Životinjsko carstvo

Started by AnaK, November 17, 2009, 02:53:48 PM

Previous topic - Next topic

Deda

Kupovali mi nesto u DIS -u  i kupili ono pakovanje 4+1 =101 dinar. I pametna kasirka kaze da nema sifru, otvori pakovanje i otkuca  5 cokoladica jednu po jednu. Ja se nasmejem i kazem joj :"Ne mozes seko tako" Ona se zgrane , kako  n moze , ja joj pokazem da mi je iznos 137 dinara ai da se cokoladice i pakovanje ne vode pod isrtom sifrom . Ona kaze :"Hocete da uzmete ili da vam storniram?"  :blink:.Ja joj kazem da stornira. A trebala je samo da procita i rucno ukuca sifru sa pakovanja.
Miss Fantastic     -   23.8.2004.
Mister Bombastic-    29.5.2006

MissL

:blink: :lol: eh polovino 'samo' da procita :lol:
Stiv 24.11.2003.

Ucinilo mi se da cu da prestanem da pusim :D

Deda

Ma nije mi za 35 dinara, nego me nerviraju kad mi prosipaju pamet na kasi, posle mi je bacala one stvari kad je kucala , ja joj kazem :"polako, nisu stvari krive " A deca kukaju svo vreme :"Gdee su cokoladiiice ?"
Miss Fantastic     -   23.8.2004.
Mister Bombastic-    29.5.2006

MissL

jasno
ako je gratis onda je gratis
Stiv 24.11.2003.

Ucinilo mi se da cu da prestanem da pusim :D