Main Menu

Garnitura za dnevnu sobu

Started by anelore, December 24, 2009, 09:01:54 PM

Previous topic - Next topic

Margarita

mi smo mogli da biramo na koju stranu da ide ugao, verujem da moze kod kod vecine proizvodjaca

senka

ja sam sigurna da ima sa obe strane
M.2000.
K.2003.
A.2006.
SD mama

Tchi



emge

Cici, nadam se da samo naslon za ruke nećemo moći da preposnamo :lol:

Našla sma neki prah za popravku štofa, ali vidim ima ga samo u HR :(
A, i ne znam da li će odavde da se širi, ili će nezavisno da se pojavljuju novi zarezi :ces:

lakalut

Evo ja imam tu kao Lani, i mogli smo da biramo ugao. Videla sam pre par nedelja da je ona opet na akciji u Simpu, kozna oko 70 000din.
L: april 2006.

J: septembar 2009.

anelore

Sad cu da se bacim na merenje prostora.

Vila

mi smo pre nekoliko meseci kupili ovu u simpu:
http://simpo.rs/10_simposhop/01_namestaj/01_kozne/koznagarnitura19.htm
Svi jastuci se skidaju (zip) i mogu da se peru u mašini, mada je još nisam prala, gotovo da se ništa još ne vidi. Prezadovoljni smo, cela porodica se na njoj izvali i uživa :good:
bila je na nekom sniženju, i koštala je oko 70.000.
Ksenija 12.07.2001.
Dušan 19.01.2009.

"nije nasa duznost da od njih pravimo ljude kakve mi volimo, nego da im pomognemo da postanu ko oni hoce da budu"
Martina

Tchi

vilo, prelepa je, ta se meni oduvek svidjala, samo ne znam sta nam bi  :wall:


Lani

Jao jeste, tu sam i ja šacovala ali se na kraju ipak odlučih za neutralnu boju.
Divna je.  :girl_in_love:

rafa

10.12.2002.
19.05.2005.

there's no truth, only perception

senka

totalno neobično  :nesvest:

mogla bih da zamislim svoju d.sobu s tim  :girl_in_love:

M.2000.
K.2003.
A.2006.
SD mama

AnaK

Janko 23.7.2002.

Vila

Quote from: Lani on December 30, 2009, 09:39:57 PM
Jao jeste, tu sam i ja šacovala ali se na kraju ipak odlučih za neutralnu boju.
Divna je.  :girl_in_love:
Quote from: Tchi on December 30, 2009, 04:31:24 PM
vilo, prelepa je, ta se meni oduvek svidjala, samo ne znam sta nam bi  :wall:
Hvala! Mnogo je volimo, em je lepa, em je skroz meka i udobna...

Rafo, baš interesantna kombinacija :)
Ksenija 12.07.2001.
Dušan 19.01.2009.

"nije nasa duznost da od njih pravimo ljude kakve mi volimo, nego da im pomognemo da postanu ko oni hoce da budu"
Martina

jel

ijaaao tek sam sad spazila ovu temu  :lol:
My name is Luton, Robin Luton :lol:

jel

rafo  :clapping:  :clapping: moooze :))))
biblioteka je superb
i sajt je super

meni je stof ipak topliji i za kucnu upotrebu
dok mi je koza za poslovanje eto
:kiss1: svima koji se dvoume
mislim da je eko koza bas bas ako mora
My name is Luton, Robin Luton :lol: