Main Menu

Tips & tricks-fondan

Started by cici, February 09, 2010, 09:11:57 PM

Previous topic - Next topic

dmi

Quote from: maxic on April 08, 2010, 08:00:45 PM
Dmi, gdje si kupila satine ice? Ja sam ga vidjela na netu, ali mi se ne cini isplativ jer posiljka kosta puno u odnosu na cijenu fondana?
Omanula si u kolicini. Koji mixer imas? KitchenAid radi provjereno, kad pocne da se zahuktava, skoro je gotov fondan, mozes da ga izvadis da malo nastavis pjeske.
kupila sam ga u ovoj radnji  http://www.nycake.com/
mada je dosta skuplji u odnosu na wiltona a meni je pucao
mikser imam neki obican samostojeci ne znam cak ni od koliko vati je
nije kitchen aid
predpostavla sam da mora da bude jak mikser
mada cu probati ponovo ali sa postepenim dodavanjem secera jer sam sad sve srucila zajedno
ima ga i u ovoj radnji http://www.surfaslosangeles.com/ ali mislim da su oni samo lokalni da nemaju radnje u drugim drzavama (kod njih kupujem i svez kvasac  :clap: )
Tesa Principessa 12.06.2005.
"...you're never fully dressed without a smile..."

"Act the way you'd like to be and soon you'll be the way you act."  — Leonard Cohen

maxic

Tnx,nista nego da idem po njega ili u NY ili LA - odgovaralo bi mi svakako  :)
Anya 3-26-04
Milosh 12-31-05
Marko 8-3-07

dmi

Quote from: maxic on April 08, 2010, 08:24:31 PM
Tnx,nista nego da idem po njega ili u NY ili LA - odgovaralo bi mi svakako  :)

ajde dodji, vodicu te na jos par mesta :mrgreen:
Tesa Principessa 12.06.2005.
"...you're never fully dressed without a smile..."

"Act the way you'd like to be and soon you'll be the way you act."  — Leonard Cohen

AnaK

Da vas pitam, gde se kupuje čokoladni fondan?
Janko 23.7.2002.

stacka

U Eriksonu, Mihaila Davidovica 21 :)
Nesto je skuplji od belog, zadnji put kad sam uzimala od nje bilo je 550 din/kg a beli 490.
Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

AnaK

Janko 23.7.2002.

Lani

Quote from: AnaK on April 08, 2010, 09:16:55 PM
Da vas pitam, gde se kupuje čokoladni fondan?

:blink:
Planiraš da se bacaš u rvanje s fondanom?

:kiss1:

AnaK

Ne još, ali mi taj čokoladni tako primamljivo zvuči (a danas prvi put čuh) da bih, ako ikada preloomim, od njega krenula (za lego kockice ako mogu u kalupu za led da se oblikuju) :)
Janko 23.7.2002.

stacka

Nemoj od njega da pocinjes, krajnje dobronamerni savet. Jako je tezak za rad, meni je sa njim najgore.
Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

AnaK

Ja ne bih celu tortu, samo ukrase. Za oblaganje torte mislim da nikada neću imati ni smisla ni živaca  :nokti2: :kiss1:
Janko 23.7.2002.

maxic

Anya 3-26-04
Milosh 12-31-05
Marko 8-3-07

Deda

Quote from: AnaK on April 08, 2010, 10:12:00 PM
Ja ne bih celu tortu, samo ukrase. Za oblaganje torte mislim da nikada neću imati ni smisla ni živaca  :nokti2: :kiss1:
Mislim da neces da probas iz predubedjenja. Ajde kupi jednu kanticu nekad i brobaj na nekoj kasato ili pesak...ubedjena sam da ce ti biti dobro...posle tolike iscitane teorije  :girl_haha:
Miss Fantastic     -   23.8.2004.
Mister Bombastic-    29.5.2006

AnaK

Ma ne, stvarno. Ja nemam ni živaca ni smisla za to.  :kiss1:
Janko 23.7.2002.

cici

Stacka, ima li crnog fondana u Eriksonu?


stacka

Trebalo bi da ima. Ja vise ne uzimam kod nje, vise mi se isplati da mi posalju direkt iz NS. Ali znam da je rekla da ima crveni, crni i cokoladni (braon) kad sam svojevremeno pitala.
Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.