Main Menu

Tips & tricks-fondan

Started by cici, February 09, 2010, 09:11:57 PM

Previous topic - Next topic

cici

#855
Kriminal od cene a i izrade, ako smem da budem kritična.Ovde je najskuplje po kg oko 21 eur.Ako se već ima radionica tu ima prostora da svako radi ono što zna najbolje, meni je potpuno jasno da je redak talenat da baš sve može uspešno jedna osoba da napravi.Mene potpuno fascinira Ron Ben Israel, i to je radionica gde svako ima svoj zadatak.
http://www.facebook.com/RBICAKES?ref=ts

Što se tiče tvoje ideje, obožavam te tako genijalnu :kiss1:


Tchi

a sta predstavljaju ti valjci oko "dvorca"?

ideja ti je  :crazy: :rofl:


linga

Joj rafo ako ce da ti salju avionom, bices najjaca s cenama.
Isplativije je da neku od majstorica primis na stan  :clap: :rofl:

rafa

Quote from: linga on October 01, 2010, 03:43:40 PM
Joj rafo ako ce da ti salju avionom, bices najjaca s cenama.
Isplativije je da neku od majstorica primis na stan  :clap: :rofl:

Pa naravno da sam to tako zamislila.  :turpija:
3-4 porudzbine za produzeni vikend, pokrice i avionske troskove, i cenu kostanja torte i doneti dobru zaradu.  :diva:
10.12.2002.
19.05.2005.

there's no truth, only perception

Margarita

Quote from: rafa on October 01, 2010, 03:46:34 PM
Pa naravno da sam to tako zamislila.  :turpija:
3-4 porudzbine za produzeni vikend, pokrice i avionske troskove, i cenu kostanja torte i doneti dobru zaradu.  :diva:

to se zove motivacija! :rofl:

cici

Quote from: Tchi on October 01, 2010, 03:43:05 PM
a sta predstavljaju ti valjci oko "dvorca"?

ideja ti je  :crazy: :rofl:
Pa popadale kule, kako si nemaštovita :D

Rafo, hoće svakog vikenda druga da gostuje :lol:


rafa

Quote from: cici on October 01, 2010, 03:49:20 PM
Pa popadale kule, kako si nemaštovita :D

Rafo, hoće svakog vikenda druga da gostuje :lol:

Pa da, kako drugacije.
Necu posle da budem kriva za bracne probleme, i svoje i vase.  :lol:
A svaku moze poza da prati ako hoce. Dok vi pravite, mi da resavamo silne moderatorske probleme, koncepcije i programske zadatke.  :turpija:
10.12.2002.
19.05.2005.

there's no truth, only perception

cici

Ma nemoj, opet poza da prodje najbolje.Može ako će da mesi fondan :D


rafa

Dacemo joj onda da shisha travu.  :turpija:

Cici, ne miniraj mi ideju, odusevite se malo. Nemojte sve opet na sprdnju.  :rofl:
10.12.2002.
19.05.2005.

there's no truth, only perception

stacka

Pih, zakasnih sa komentarisanjem, cici vec sve rekla :girl_haha:
Ja sam sokirana cenom torte (koliko je imala kg? ) i sad mi zao sto ne zapoceh biznis na Kipru :rofl:
:bighug:
Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

cici

Quote from: rafa on October 01, 2010, 03:56:31 PM
Dacemo joj onda da shisha travu.  :turpija:

Cici, ne miniraj mi ideju, odusevite se malo. Nemojte sve opet na sprdnju.  :rofl:
Moram malo, jače je od mene  :lol:

Ideja ti je   :good: :clap:


Quote from: stacka on October 01, 2010, 03:59:42 PM
Pih, zakasnih sa komentarisanjem, cici vec sve rekla :girl_haha:
Ja sam sokirana cenom torte (koliko je imala kg? ) i sad mi zao sto ne zapoceh biznis na Kipru :rofl:
:bighug:
Evo prilike  :innocent: pa reci i ti neku, nemoj da sam ja najgora  :rofl:


lilit_depp

jao rafaela, krades mi ideje! :rofl:
mama lucijine drugarice krenula u business: http://picasaweb.google.ru/nataliyastorten/UnsereNeuenTorten#
40 evra/kg. u odnosu na te tvoje cene, ona je jos i jeftina. :rofl:

btw, ja kupila wiltonov fondan, rara mi napravila pepa figurice, pa cete uskoro da vidite moje remek delo. :rofl:
L, L, K

cici

Ovo je bolje al' brate mili sve šljašti :D nego što ja imam asocijacije za ove orhideje :D

Jok Lilit, ne važi se to.Sad lepo da uzmeš i da baciš te figurice i da napraviš sama :D


AnaK

Mene zanima ova torta:



Lilit, znaš li koja je, neka nacionalna?
Janko 23.7.2002.

AnaK

Janko 23.7.2002.