Main Menu

Evrovizija i naš izbor

Started by Deda, March 13, 2010, 09:23:05 PM

Previous topic - Next topic

Lani

Polufinala su 25. i 27. maja a finale 29.
Milanče je u prvom polufinalu.

Elanor

mi smo na odmoru, valjda ce spanci prenositi.

meni je izraelac doooooosadan. razumem zasto nemica vodi na kladionicama.
Milena  21.06.2004.
Filip     08.06.2007.

Blue

Quote from: Lani on May 13, 2010, 11:57:36 AM
Izraelac je presladak i pesma mu je divna i nežna  :girl_in_love:.
Ali nije mi kao Boaz  :girl_in_love: :love32: :balavi:

Izrael bi definitivno trebao da dobije Nobelovu nagradu za Evroviziju, toliko dobrih pesama izbacuju, da je to neverovatno.
Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.

kalimero

odslušah pola pesama (ovih što učestvuju na evroviziji, ne ovo što ste kačile :rofl:) i za sada su mi nemačka, portugal, azerbejdžan i makedonija dobri i naravno francuska :lol:
ja se inače svake godine primim na francusku i portugaliju :lol:

a ovo naše čudo i grke.....jao majko :lol: neslušljivo skroz..... grk bar liči na nešto :lol:

btw, kako možete da poredite cipelića i ovog gay-wannabe-ja??!?!?! cipelić je na finskom zvučao sjajno :lol:

odoh da preslušavam dalje (baš mi se ne spava noćas :lol:)
Bata 18.01.2004.
Moca 17.11.2014.

kalimero

nadjoh svoje favorite :clap: :clap: :clap: LITVANCI!!!!!  :innocent:
Bata 18.01.2004.
Moca 17.11.2014.

disco2000

stacka

Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

disco2000

Blue

Quote from: kalimero on May 15, 2010, 02:30:49 AM
nadjoh svoje favorite :clap: :clap: :clap: LITVANCI!!!!!  :innocent:

kali, meni postaje fascinantno koliko nam se ukusi razlikuju. bas sam njih trazila, da ih postavim na moju top listu promasaja  :rofl:

ja inace obozavam Grke, potpuno su mi  :good:

evo sta mislim da moze tebi da se svidi (pogadjam), a i meni je odlicno:

maNga - We Could Be The Same (Turkey)

kakav slatkis:

Tom Dice - Me And My Guitar (Belgium)

lepo i jednostavno:

Jon Lilygreen & The Islanders - Life Looks Better In Spring (Cyprus)

Blue

Elanor

kali, potpuno si u pravu za litvaniju :rofl:. prva pesma (iako mnoge nisam cula, priznajem) koju sam uspela da odslusam do kraja, i to s osmehom (obicno se oko pola smorim najstrasnije)

ispravka, ni nemica me nije smorila, tu me je smorio kvalitet konekcije
Milena  21.06.2004.
Filip     08.06.2007.

kalimero

Blue :kiss1:
pazi, Litvanci nemaju pesmu, da se ne lažemo, oni imaju melodiju i ritam....reči nema, ni smisla, ali su mi odmah nabacili osmeh,a i ja volim takve "zahebanjcije" za evroviziju......

zato mi je i Francuz sjajan, ne možeš da sediš kad ga čuješ :clap: :clap: (ja sam i dalje totalno odlepljena za onog Sebastiana Telliera i "Divine" sto je bio na evroviziji kod nas :lol:)

Nemica je odlična...lalallala malo liči na Lili Alen, pesmica koja hvata na 1, skroz je slatka :clap:

Azerbejdžanka ima tipičnu pesmu koja prolazi na ES, ali je od svih ostalih najslušljivija i "ulazi u uvo" brzo..... i stvarno nije loša varijanta u kojoj je Joksimović malo preradio na "balkan" melos...... liči na sve ono što odavde godinama izlazi....

Ukrajinka ima i pesmu i glas i odlična je, ali stvarno isuviše liči na Lindu Peri.....pesma.....

Makedonac je, po meni, najbolji od "naših"..... skroz mi je dobar.....

Portugalka nema neku dopadljivu pesmu, ali ima glas.....

Turska je OK, ali ništa posebno, ne mogu da dobace do "onih"  Turaka iz 2004.... (best ever na ES)

Svajcarac je dobar, mada mislim da utisku doprinosi to sto peva na francuskom   :girl_in_love: :girl_in_love:

Rus (Peter Nalich) je genijalan, sjajan, odličan, ja ga od Guitar, guitar obožavam..... ova je lošija pesma, mislim, manje catchy, ali je skroz u njegovom fazonu i dobar jeeeeee :)
Bata 18.01.2004.
Moca 17.11.2014.

kalimero

Bata 18.01.2004.
Moca 17.11.2014.

kalimero

Ukrajinku, Rusa, Kiprane ste postavile.....

evo još Makedonac:
Eurovision 2010 Macedonia · Gjoko Taneski feat Billy Zver & Pejcin - Jas Ja Imam Silata

skroz je Balkan 90-tih :lol: :lol:
Bata 18.01.2004.
Moca 17.11.2014.