Main Menu

Cokoladno-kestenjasti kolac

Started by Nanny Ogg, March 13, 2010, 09:32:21 PM

Previous topic - Next topic

cici

Nešto ne mogu da se setim za šećer, znam samo da svaki nema rum.

AnaK

Mislim da svi pakovani imaju šećera, samo neki imaju, a neki nemaju rum (onaj medoprodukt ima previše ruma za moj ukus). Jedini kesten pire bez šećera za koji ja znam se kupuje u onoj prčvari u Sremskoj  :balavi:
Janko 23.7.2002.

Glitter

zasto sam ja istripovala da je janavi pominjala frikom koji je manje sladak :think:

AnaK

Moguće je da je manje sladak, ali je definitivno zaslađen. Ja u suštini samo njega i kupujem, jednom sam probala medoprodukt, pa ne znam razliku u tom segmentu :)
Janko 23.7.2002.

janavi

sumnjam da sam ja pominjala, ja ne njedem kesten osim kao pečen :lol:

a ima onaj kesten koji nije pire, nego u kockama, smrznut isto, verujem da taj nije sladak
Always be yourself... because the people that matter, don't mind, and the people that mind, don't matter.

I have a blog and I'm not afraid to use it

Xe

Quote from: Nanny Ogg on March 13, 2010, 10:29:57 PM
Ako ostane ista do sutra, slikacu
:o Ostalo?
To se kod mene ne bi desilo.  :stop:
http://mojetvoko.wordpress.com/
moram ovo da loliram by MissL

Nanny Ogg

Nije ostalo nista  :-[

Elem,  sto se pleKa tice, uzela sam neki pravougaoni, 15 x 27cm, nije bilo pretanko. A sto se tice kesten-pirea, uopste ne znam koje marke je bio  :-[ Poslala sam muza da kupi, doneo mi je neki cetvrtasti, smrznut, uopste nisam obratila paznju koji je proizvodjac. Ali je def. bio vec zasladjen.

Ajte zene, ne dram'te

AnaK

Hvala :) A to što nije ostalo je najbolja preporuka  :balavi:
Janko 23.7.2002.

AnaK

Peče se. Izbacila sam šećer, a masa je toliko ukusna da mi je žao što sam je celu sipala u pleh. :-X Pogrešila sam sa procenom količine, punu meru sam sipala u mali pleh pa će biti visoko. Kad se isšeče, jednog dana. Ne mogu da dočekam.  :balavi:
Janko 23.7.2002.

Ela

janavi

Always be yourself... because the people that matter, don't mind, and the people that mind, don't matter.

I have a blog and I'm not afraid to use it

AnaK

Divan je  :girl_in_love: Naravno, moji dečaci neće ni da probaju - Janko ne voli čokoladu, a mm kesten  >:( Biće fotka. Znate mm je veoma zauzet, nadmeće se sa kumom u nekoj igrici na fejsu :krsti:
Janko 23.7.2002.

AnaK

Janko 23.7.2002.

Nanny Ogg

jao, sad mi se opet jede  :crycry:
Moram opet da pravim  :balavi:

Ajte zene, ne dram'te

Xe

http://mojetvoko.wordpress.com/
moram ovo da loliram by MissL