Main Menu

Roletne

Started by AnaK, March 20, 2010, 06:11:59 AM

Previous topic - Next topic

Unabebili

Donela sam 4 od kojih sam tri uspela da okacim,
a za jednu sam se preracunala, pa mi je prevelika za taj cetvrti prozor  :wall:
Sad cu taj cetvti prozor da pokrijem sa nekom zavesom ( dugacka, vezuje se na pola u cvor) , imam takvu u spavacoj sobi.

Zao mi sto nisam uzela i jednu boje pistaca, zato sto mi se cini da mi je cela soba malko prezuta, mada mi stize dvosed koji je jarko crveni, pa ce malo da razbije ovaj pileci efekat  :girl_haha:
Don't follow me, I'm not leading. Don't lead me, I'm not following.

Bracno stanje nije kontraindikacija za svalerisanje. Pa, kad logično razmisliš, ne samo da nije kontraindikacija, već je neophodan uslov . by Vojka&AnaK

http://bebili.blog.rs/

AnaK

Quote from: Unabebili on April 24, 2010, 10:43:51 PM
Zao mi sto nisam uzela i jednu boje pistaca,

Ta mi je boja (ako je to nalik kivi zelenoj, kako je ja zamišljam) pala na pamet kao idealna, čini mi se da bi taj efekat zelenkaste svetlosti izazivao subjektivni osećaj svežine kad upeče :rofl:
Janko 23.7.2002.

Unabebili

jeste, ta je ta boja  :rofl:

nema veze, donecu je sledeci put  :girl_in_love:

Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.

Bracno stanje nije kontraindikacija za svalerisanje. Pa, kad logično razmisliš, ne samo da nije kontraindikacija, već je neophodan uslov . by Vojka&AnaK

dmi

prelepe su ti roletne una
Tesa Principessa 12.06.2005.
"...you're never fully dressed without a smile..."

"Act the way you'd like to be and soon you'll be the way you act."  — Leonard Cohen

MissL

Ja zato una kupih citavo jedno ogledalo da 'osvezim' prostor :rofl: bolje da se smejem nego da placem :girl_sigh:
Jedva cekam sutra da vidim rAletne :good:
Stiv 24.11.2003.

Ucinilo mi se da cu da prestanem da pusim :D

Tchi

divne su roletne...i ja bi tako nesto imam problem sa kuhinjskim prozorom, a kuhinja mi povezana sa dnevnom, kad upece ne moze da se gleda od sunca, ali su mi aluminijumski prozori i iznad nema zid vec kutija za roletnu i pojma nemam sta bi moglo da se zakaci tu

Unabebili

Kutija je isto od aluminijuma ili je od drveta?
Mislim da ove roletne mogu da se zakace i za plavon, s tim sto kukicu moras da ubusis u isti.
Ona kukica kao znak pitanja, pa naopacke ( sto objasnjavam  :hm:  :rofl:)

Ja mislim da ove roletne nisu praktice za kuhinju, zasto sto su od tkanine i upijaju miris :(
Htela ja da ih ubacim i u kuhinju, ali mi je sudopera do prozora, pa bi za dva dana bile flekave.

Ja u kuhinji imam roletne od bambusa i stvarno lepo ublaze svetlo.

Tchi

za plavon, bravo, to bi moglo...vidjala sam neke lepe roletne mislim da nisu od platna nego od nekog vestackog materijala, samo moram da proucim kako se kace i kakve su im dimenzije

AnaK

Janko 23.7.2002.

Tchi

ali to su unutrasnje, ja kako sam razumela ti si trazila spoljasnje...vidjala sam ih na raznim mestima sa sigurnoscu se secam home centar, merkur i ona prodavnica zavesa u idei extra, imaju razne varijente u bojama, secam se narandzaste i zelene, pa neke kao svetlije bez sa nekim sarama, nisam se udubljivala, tek planiram

AnaK

Pa nisam, tražim unutrašnje :) Hvala, pogledaću. Videla sam u Merkatoru, u prizemlju, neke divne, ali su cene za moj pojam :girl_wacko:
Janko 23.7.2002.

Lani

Videla sam u Kiki mnogo dobre, te što se mreškaju, slične Uninim i boje mi se sviđaju ali nema veličina koje nama trebaju.  :crycry:

Xe

DIvne su roletne, tako toplih boja. A i stan je lep  :girl_in_love:
http://mojetvoko.wordpress.com/
moram ovo da loliram by MissL

MissL

Stiv 24.11.2003.

Ucinilo mi se da cu da prestanem da pusim :D

aleks

AnaK, bili smo juce i Ikei i gleil ove Tuppulur, definitvno su neprovidne. Sa druge strane je ona ko guma. Gledao i mm, a njemu vise verujem nego sebi kad su takve stvari u pitanju.
Ja sam recimo isprobavala sivu i ne vidi se nista.
Aleksandar - 25.06.2006
Sofija - 23.09.2010