Main Menu

Roletne

Started by AnaK, March 20, 2010, 06:11:59 AM

Previous topic - Next topic

AnaK

Janko 23.7.2002.

MissL

Moram da proucim dimenzije, ovde je sunce popodne nepodnosljivo, makar jednu nekako da postavim
AnaK 'si kupila mozda?
Stiv 24.11.2003.

Ucinilo mi se da cu da prestanem da pusim :D

AnaK

Neverovatno kad pitaš :) Jesam, juče su stigle  :girl_in_love: Sad još da ih montiramo.
Janko 23.7.2002.

MissL

:girl_haha:
Sve mi ispricaj :trepp: dobavljac, cena, dimenzije, boja :girl_haha: imam dupli prozor sir 1.30, dal' bi tu moglo nesto da se pokrpi :think:
:kiss1:
Stiv 24.11.2003.

AnaK

Ja sam naručila preko tezge sa OTC-a  :girl_haha: Kupila sam 2, od 80 i 100 cm, ukupno platila 37€. Vidim da su dimenzije 120 i 140 :( Janko je odabrao crnu.
Janko 23.7.2002.

Lani

Koliko se oni ugrađuju u cenu sa sajta?

AnaK

Teorijski 30%. Ja sam na osnovu toga računala na oko 45€, jer su te dve dimenzije u € na sajtu 37. Ali ili je neki zez za kursom forinte, ili su na nekom sniženju u Mađarskoj, kako god, ja platih cenu u €.
Janko 23.7.2002.

Lani

Pa da, tako smo i mi kad smo naručivali (ne od istih). Žena mi rekla da gledam austrijski Ikea sajt i cene i ja računala po tome a onda platila manje kad je stiglo jer je sve valjda kupljeno u Mađarskoj...
Super. :girl_in_love:

MissL

Samo jedno pitanjce - one idu u prozor ili moze da se montira kao klasicna roletna? Ako moze kao klasicna, nesto cu vec da skarabudzim :crazy:
Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.

edit: Can be cut to desired width. :clap: Mada ja nisam bas neki strucnjak za te radove   :-X
Stiv 24.11.2003.

AnaK

Koliko sam ja zaključila, predviđeno je da se montira kao klasična  :clap:
Janko 23.7.2002.

MissL

Stiv 24.11.2003.

AnaK

Pošto smo konačno montirali roletne (došao mi tata  :love32:) sad mogu da odgovorim na razna pitanja. I da kažem da se vrlo teško u kućnim uslovima seku ravno, mi smo posle dosta mozganja odneli u krojački salon. I nikako crnu, divno zatamnjuje, ali taaaaako skuplja toplotu, vrela je kad je pipnem.  :crazy:
Janko 23.7.2002.

MissL

Ja sam se na kraju odlucila za draperiju, upravo zbog toga sto bih odlepila da ne bude isecena kako treba :crazy: ovo doduse jos nisam stavila, a uzela sam parce za dupli prozor, za treci ne, ionako cu da odlepim od prasine i bez nje :nesvest:
Stiv 24.11.2003.