Main Menu

Happy Meal

Started by AnaK, March 20, 2010, 08:49:23 PM

Previous topic - Next topic

rafa

Quote from: janavi on March 20, 2010, 08:52:22 PM
ja nekako baš ne verujem u to

mislim, nije zdravo, da se razumemo, ali da se nije pokvario, to ne verujem

ovo verujem i ja

A stvarno nikad ne jedete nista junk, nikad nista s nogu?  :blink:
Meni je to bas fascinantno. Mislim, ne preterujemo ni mi zaista (niti su mi deca neki posebni fanovi, svi najvise volimo sladoled, mada ja volim i BigMac  :-X), ali bas nikad junk food i nikad McD mi je totalni SF. :-[
10.12.2002.
19.05.2005.

there's no truth, only perception

Xe

Quote from: rafa on March 20, 2010, 11:09:08 PM
ovo verujem i ja

Meni je to bas fascinantno. Mislim, ne preterujemo ni mi zaista (niti su mi deca neki posebni fanovi, svi najvise volimo sladoled, mada ja volim i BigMac  :-X), ali bas nikad junk food i nikad McD mi je totalni SF. :-[
Veruj mi, ne.
Nikad nisam toliko gladna da moram da jedem na ulici, valjda zbog mog radnog vremena koje mi omogucava da jedem kod kuce (ili kod  :turpija: ekipe  :rofl: )
Ne pamtim kad sam jela neku pljesku  :crazy: pice na parce mislim da nisam u zivotu jela.  :ces:
Ponekad ranije kupim forneti, ali to je smrznuto testo koje se pece u rerni, a jela sam i tople sendvice, ali sve to prave preda mnom.

Nisam neki ideolog, pa da zato ne idem, niti lokalpatriota, pa da izbegavam bigmek, a jedem deset upola s lukom.
Jednostavno, ne hranim se van cetiri zida.
http://mojetvoko.wordpress.com/
moram ovo da loliram by MissL

limun

mi odemo i to porodicno svremena na vreme u Mc, deci je to Nesto Veoma Znacajno.

I nesto nisam ubedjena da se drasticno razlikuju u pogledu nacina cuvanja i pripreme hrane od drugi restorana ...  :innocent:

AnaK

Mi jedemo, povremeno. Zato me ovo i potreslo :) Na ivici sam da kupim jedan i proverim kako se ponaša  :nokti2:
Janko 23.7.2002.

Dada

Mi se cesto hranimo po restoranima a djeca su dva puta usla u McD, jednom u Bg i jednom u Kijevu. Ja u McD trosim samo Coca Colu  :) Od druge brza hrane :think: pice, ako se to racuna.
Milica 23.09.1995.
Djina 28.12.1996.
Jovan 29.08.2000.

Xe

Mislim da bi uvenuo brzo :D
Sumnjam da je toliko plastican i pun aditiva i konzervanasa.
Meni sve to deluje senzacionalisticki. Jeste nezdravo kad se svaki dan jede, ali ovde se ne jede haburger za uzinu, niko nema toliko para.
Proja rules!  :good:

Glitter

dete i ja odmah sa bus stanice u mek  :crazy: :lol:
ali ovde ga nemamo pa mu to dodje olaksavajuca okolnost...valjda  :rofl:

maripoza

Quote from: rafa on March 20, 2010, 11:09:08 PM
ovo verujem i ja

Da, ponekad, ali ne u Meku. Prvenstveno zato sto mi je to njihovo sve ruzno i bezukusno. A iz aviona se vidi da ne da nije zdravo, nego je goli shit. :lol:
Mislim uglavnom na te hamburgere razne.

A pljeska s nogu mi nije toliko junk, kao ni bilo sta od tog rostilja, sendvici isto tako (pa u njih stave sve ono sto bih i ja kupila u radnji pa stavila). Jedino sto takve stvari ne jedem bilo gde, nego imam proverena mesta za koja znam sta nude i kakva im je hrana. A sve to se sluzi i po restoranima, a naravno da tamo jedem.

A u Meku mi i taj njihov miris smeta, tako da cim se priblizim osetim averziju i prema hrani. :lol:  Kupim ponekad tu salatu (sveze povrce) sa prelivom, eventualno sladoled (zabole me za kalorije, ne moram da ih brojim :lol:) i jedem ih uglavnom van tog objekta, ali i to jednom u sto godina.
Old enough to know better, but too young to care.

Finalina

svojevremeno sam pomenula cinjenicu da se visak hrane iz McDonaldsa ne dostavlja u zoo vrt :D

limun

zato sto prave manje kolicine, da ne bi imali visak hrane ... bar tako nekako je svojevremeno isla prica na temu MC

maxic

Quote from: janavi on March 20, 2010, 08:52:22 PM
ja nekako baš ne verujem u to

mislim, nije zdravo, da se razumemo, ali da se nije pokvario, to ne verujem
Ne vjerujem ni ja, iz prostog razloga sto mi se cini da little pet shop nije bila tako davno. Ubjedjana sam da nema godina.
Drugo  znam da se  french fries sav skupi i grozno izgleda za par sati. To doduse govori o tome koliko je nezdrav, takodje, ali da je godinu dana nepromjenjen, ubjedjena sam da je samo senzacionalisticki naslov. Mislim da cak ima i filim zove se nesto Supersize it ili tako gdje nadgledaju taj obrok svaki dan, cini mi se da bas godina nije prosla.
Anya 3-26-04
Milosh 12-31-05
Marko 8-3-07

Xe

Supersize me, i nije o tome, vec je tip pravio eksperiment: jeo je tri puta dnevno obrok iz Mekdonaldsa, i to iskljucivo onaj koji su mu nudili kao hepi mil. Naravno, uz to ide i 2l kole  :crazy:
Ugojio se, ne znam sad tacno koliko, ali poprilicno, i skocio mu holesterol opasno i statijaznam sta sve ne.
Mislim, i da se neko 'rani tepsijom bureka dnevno, bio bi u slicnim g@vnima (doduse, kod nas obroci ni blizu nisu toliko obilni, taman posla)

maxic

Ocigledno sam pobrkala film, ali ima neki dokumentarac na taj fazon. A mozda je i taj, ali je to sporedna prica u filmu. Ako se sjetim napisacu tacno. Mrzi me sad da ceprkam, u svakom slucaju, Mek je nezdrav, to valjda nikom nije nepoznato.
Anya 3-26-04
Milosh 12-31-05
Marko 8-3-07

janavi

ja boga mi volim nekad ponešto iz meka (chicken salad+plavi sir preliv obično to jedem)
moje dete nije ljubitelj ni pomfrita kod kuće :rofl:
sendviče nikakvih vrsta neće da jede, samo sastojke odvojeno
Always be yourself... because the people that matter, don't mind, and the people that mind, don't matter.

I have a blog and I'm not afraid to use it

Deda

:crycry:
O B O Z A V A M Mek. Ali ne jedem  jer mi to nemamo a u Bg sam retko :girl_cray:
Ali zato kad je bio u Kg , a otvorio  se vrlo kasno za vreme mog bivstvovanja, isla sam sama da jedem  :crazy:
Miss Fantastic     -   23.8.2004.
Mister Bombastic-    29.5.2006