Main Menu

A sta jedete na poslu?

Started by Margarita, March 23, 2010, 11:34:39 AM

Previous topic - Next topic

veki

imamo mikrotalasnu i tako nosim ono sto sam kuvala prethodnog dana, doruckujem kuci.
i moram priznati da otkad ovo praktikujem kg nisam bas skinula, ali nemam problem gorusice i nadutosti od brze hrane

Lani

Imali smo mi koleginicu na starom poslu koja je luk trošila u radno vreme, stavljala žena u salatice. I to onaj crveni, taj baš ima miomiris.  :crazy: Ajde što posle smrdi cela kuhinja nego se usmrdi i hodnik.  :crazy:

Xe

Quote from: janavi on March 23, 2010, 08:53:56 PM
naročito na poslu mladi luk :crazy:
:sissyfight:
Nemoj da nam kvaris mastarije  :rofl: jogurt ga ubije sto posto!
http://mojetvoko.wordpress.com/
moram ovo da loliram by MissL

janavi

urbanistički zavod u Banja Luci, tamo je postojalo (dok je bio stari direktor, ne znam kako je sad) 'pravilo' kuće da se ne konzumira luk 'u radno vreme' :mrgreen:
Always be yourself... because the people that matter, don't mind, and the people that mind, don't matter.

I have a blog and I'm not afraid to use it

Xe

Ama ostavite se luka, niko ga od nas ne jede na poslu  :sissyfight:
Receno je samo u smislu "stize prolecno povrce"
Taman posla da jedem luk u kancelariji :krsti: to radim samo u odabranom i tolerantnom drustvu  :rofl:

Lani

Nemoj sad da se vadiš i praviš fina :rofl:

:bighug:

janavi

Quote from: Xe on March 23, 2010, 09:12:42 PM
Ama ostavite se luka, niko ga od nas ne jede na poslu  :sissyfight:
Receno je samo u smislu "stize prolecno povrce"
Taman posla da jedem luk u kancelariji :krsti: to radim samo u odabranom i tolerantnom drustvu  :rofl:
molilm pročitati naslov ovog topika :rofl:
Always be yourself... because the people that matter, don't mind, and the people that mind, don't matter.

Xe

gasha

gde me nadje

kod nas na poslu se mrko gleda ako neko jede, nemamo ni mesta za to , jedino zbornica, ali to je bas bezveze.

Najcesce ponesem jabuku, ili bananu pa sa decom u dvoristu pogrckam, deca me ne gledaju mrko kada jedem :rofl:, a ako ostajem duze, imamo neku pekaru uzmem neko pecivo i krisom pojedem.
Mislim da bi me sa nekom salaticom izbacili iz kancelarije.
Katarina  24.10.2002.
Dusan 18.05.2004.

janavi

svašta
mora onda da mrko gledaju i kad se koristi toalet :wall:

Xe

Quote from: gasha on March 23, 2010, 09:32:36 PM
gde me nadje

kod nas na poslu se mrko gleda ako neko jede, nemamo ni mesta za to , jedino zbornica, ali to je bas bezveze.

Najcesce ponesem jabuku, ili bananu pa sa decom u dvoristu pogrckam, deca me ne gledaju mrko kada jedem :rofl:, a ako ostajem duze, imamo neku pekaru uzmem neko pecivo i krisom pojedem.
Mislim da bi me sa nekom salaticom izbacili iz kancelarije.
Kad sam radila u skoli, jelo se u zbornici. Ja nisam, jer dok stignem iz ucionice, kolege sve pojele, a viskove potrpale u torbe :crazy:
U mojoj sadasnjoj firmi moze da se kuva pasulj ako se 'oce (a to se i radi, doduse, kod kolege koji stanuje blizu, pa posle posla :D )
Neke kolege koje su u penziji umele su da donesu kotlic pun paprikasa, a kolaci i ostale djakonije redovne su kad je neki rodjendan.
Ukljucujuci i lukac :mrgreen:

Kad je kod nas radila moja bivsa koleginica koja je uredjivala kulinarski dodatak, za svaku proslavu napravila bi razne djakonije, a onda su to fotoreporteri slikali, pa bi se objavljivalo uz recepte.
Spajali lepo i korisno :)

gasha

za toalet ne,

nije nerazumno, jednostavno nemamo ni jednu prostoriju, u kojoj nema papira, dnevnika, ili gde nema puno ljudi , gde bi mogli da jedemo.
imamo kuhinju, ali tu suvereno vladaju tetkice :rofl:

vise je stvar mrkog gledanja to sto starije koleginice smatraju nepristojno jesti u zbornici, citaj kolektivnoj kancelariji.

a objektivno nikada nismo predugo na poslu.
Katarina  24.10.2002.
Dusan 18.05.2004.

Summer

Sad me podseti gasha. Moja svekrva je radila 40 godina kao prof. u skoli i ona tako sa gnusanjem pomene nekoga ko je jeo kiflu u zbornici, kao vrhunac nepristojnosti  :crazy:. Ona nikada nista na poslu (a zivela 5 min od skole, radno vreme 4-5 sati, objektivno nije ni imala potrebu).

A ja sam nedavno u Geodetskom zavodu videla zenu koja u kancelariji, na radnom stolu punom papira, iz serpice jede sarmu  :crazy: A kancelarija bazdi kao menza  :girl_haha:

David 09.01.2007.
Sara   08.12.2008.

emge

Ja sam ranije na poslu jela jednom, imali smo ručak i kuvara - dok mi je firma bila u jednoj kući :)
I to mi je bila najveća greška, puno sjedenja i jedan obrok do 17h.

Sad po preporuci nutricioniste praktijem ovo jedenje na svaka 3 sata po nešto.
I super mi je odgovaralo da skinem kilažu, iako je meni lično izgledalo da jedem više :)

Tchi

ne znate vi sta su miomirisi dok ne radite u firmi punoj muskaraca, prodjes im pored kancelarije znas sta su jeli, a petkom popodne iz podruma moze svasta da se oseti, pre par nedelja 6 spratova razlike celo popodne je mirisalo jagnje koje se pece, a sezonu paprika da i ne pominjem