Main Menu

Tanka jakna/ šuškavac

Started by AnaK, March 25, 2010, 08:25:06 PM

Previous topic - Next topic

AnaK

Danas sam videla jednu divnu za Janka (slučajno). I pošto mi je prilično skupa, razmišljam već neko vreme koliko je takav odevni predmet u stvari isplativ, tj. koliko je generalno potreban, koliko se nosi? Kakva su vaša iskustva?
Janko 23.7.2002.

janavi

Ja kupila za V jednu u teranova kids, za 1400, nismo je još obukli, mislim da je neće mnogo puta ni obući, al pomislih, neka, šta ima veze
Always be yourself... because the people that matter, don't mind, and the people that mind, don't matter.

I have a blog and I'm not afraid to use it

Lani

Baš sam danas videla mnogo slatke za devojčice u Zari.  :girl_in_love:
Iva je imala jednu kad je bila beba (nosila je negde od prve do druge godine) i baš smo je lepo iznosali. Bila je preslatka, s nekim sitnim cvetićima i iskreno više je bila modni detalj nego što je pružala neku zaštitu od vetra i hladnoće.
Mislim, ne čini ništa što ne bi mogao svaki prosečan džemper. Tako da mislim da nisu neophodne a neka ako mi se baš svidi kupiću.
Sad baš razmišljam... Iva nema nijedan šuškavac, sve ove jakne za prelazni period su joj malo punije.

MissL

Stiv ima jednu takvu jaknicu i nosi je sada. Nasledio je, ne znam da li bih je kupovala da nije. Mislim da moze da bude zgodna za naredne mesece, dok su jutra i veceri prohladne ali i da moze da je zameni i duksic 'na snir'.
Stiv 24.11.2003.

Ucinilo mi se da cu da prestanem da pusim :D

AnaK

Otprilike isto, nei to uglavnom prevaziđu duksevi sa kapuljačom + eventualno prsluk. Hvala vam, mislim da ću se uzdržati. :kiss1:
Janko 23.7.2002.

Xe

Ako ce na neku planinu na leto, gde se ocas navuku oblaci i dune hladan vetar, trebace mu.
Ako se drzi grada, bas i nece.
sad, da je izrastao do maksimuma pa da ulazes u stvari koje ce mu duze trajati, ovako, ne znam.  :think:
http://mojetvoko.wordpress.com/
moram ovo da loliram by MissL

aleks

Moje dete ima jedno 3. Jednu smo mu kupili kad je imao 15 meseci, ali broj 4 :-[
Nama je to savrseno, bas zbog vetra ovde. I leti je spas, nikad nisu prevelike vrucine.
Aleksandar - 25.06.2006
Sofija - 23.09.2010

chokoladica

Ako je to ono na sta ja mislim, onda je F ima, i mogu ti reci da je nosio. DObio ju je od sence, a kostala je oko 1700 dinara prosle godine (ili cak pretprosle). Uglavnom, dve godine je nosi, zgodna za prolece/jesen :)

gasha

Uvek im kupujem, i ja generalno mnogo volim te tanke jaknice.
Katarina  24.10.2002.
Dusan 18.05.2004.

limun

Oboje imaju i nose, pogotovu ujutro su zgodne kada je jos uvek prohladno, a dani topliji. Prakticne su i za sve one dane kada prska kisica (znaci duks bi bio makar vlazan), kada se menja vreme u smislu prelaznih perioda.... Nosimo ih vec sada preko majce sa dugim rukavima i tanjeg duksica, pa se sve skida po potrebi u toku dana, odnosno u periodu kada prestane grejanje, a unutra je tek malo toplije nego napolju, do samo kratkih rukava ispod.....

nelly

i moji je uvek imaju,ali ovde je druga klima pa se i ne racunam
...okrenuću lice prema suncu i senke će ostati iza mene ...

Beatrix Kiddo

Meni je teksas jaknica ljepsa za tu svrhu :love32:
A imamo i prsluke, tako da ih mozemo kombinovati i sa dzemperima, duksevima i sl.

Jedina suskava koju imamo je kupljena Balsi kad je bio beba i stvarno su je iznosili sve troje, bukvalno jedno za drugim (dok su bili bebe - sa zavrnutim rukavima, kasnije normalno). Uros je nosio jesenas, nismo je probali ovih dana...
Balša  02.09.2002.
Varja  29.07.2004.
Uroš   07.05.2007.

Lani

Ja volim i one duks jaknice  :)

AnaK

U suštini, da danas nisam videla ovu divnu, verovatno o njoj ne bih ni razmišljala. Meni su duksevi sa kapuljačom & rajsfešlusom najkorisniji komad dečije garderobe, i imamo par komada. Da je ta jakna koja mi se dopala povoljnija (ova je nešto ispod 50€) opet ne bih razmišljala - našla bih joj primenu  ;D

Za sada mislim da ću probati da je sačekam na sniženju, za jesen i naredno proleće. Osim ako ne naletim na neku koja će mi se podjednako svideti, ali po ceni koja mi je prihvatljivija.
Janko 23.7.2002.

Beatrix Kiddo

Potpuno razumijem kako ti je, cesto i ja naidjem na takve jaknice, koje mi se bas svide, ali cijena mi ne da da ih kupim  :D
Balša  02.09.2002.
Varja  29.07.2004.
Uroš   07.05.2007.