Main Menu

Tanka jakna/ šuškavac

Started by AnaK, March 25, 2010, 08:25:06 PM

Previous topic - Next topic

Lani

Ma mnogo je, ove u Zari duplo jeftinije i to nisu na sniženju.

prevodilica

ja sam danas baš videla jednu u Sergent Major...kod njih je trenutno sniženje, 2 stvari kupiš, 3. dobijaš sa 50% popusta, hoće da uračunaju i čarapice+majicu, recimo...pa sam se baš dvoumila...
a onda sam shvatila da ima - 2 perjana prsluka (braon, plavi), 2 somot sakoa (crni, braon), teksas jaknu i nekoliko dukseva sa kapuljačom, kao i 3 džemperića sa rajfešlusom

istovremeno, shvatila sam da sam ja krenula u šetnju u zimskoj jakni...jer drugu i nemam...i otišla i kupila sebi jaknicu, tanku, finu, bež, od mikrofibera - sportska elegancija otprilike

AnaK

Bravo, prevodilice  :clap:

Ma definitivno treba izracionalizovati bar većinu kupovina  :innocent:
Janko 23.7.2002.

AnaK

Janko 23.7.2002.

Finalina

Quote from: AnaK on March 25, 2010, 08:25:06 PM
Danas sam videla jednu divnu za Janka (slučajno). I pošto mi je prilično skupa, razmišljam već neko vreme koliko je takav odevni predmet u stvari isplativ, tj. koliko je generalno potreban, koliko se nosi? Kakva su vaša iskustva?
odlicna su mi iskustva tj mnogo bolja za decaka nego za devojcicu

Ivy

vise volim dukseve sa kapuljacom i rajsfeslusom...ima ih nekoliko...meni su prakticniji...jer kod nas je "prelazni" period jako kratak...skoro ga i nema...iz cizama uskacemo u sandale...iz debelih jakni u majcice na bratele... imao je jednu suskavu jaknicu koju nije obukao ni dva puta...

lakalut

Meni je to jedan od najkorisnijih delova garderobe.
Setite se proslog leta, koliko je kise bilo od maja do septembra.
Za more, za grad, preko bretela, ili debljih dukseva, protiv vetra, protiv kise.  :girl_in_love:
U sustini regulise se temperratura slojevima koji su ispd nje, a ona je samo anti vetar/kisa zastita.  superprakticno. :good:
L: april 2006.

J: septembar 2009.

Deda

Quote from: lakalut on March 26, 2010, 12:34:32 PM
Setite se proslog leta, koliko je kise bilo od maja do septembra.

:blink: Ozbiljno ?
Da me ubijes ne bih znala da je to bila kisna godina  :think:
Stvarno sam slucaj za posmatranje
Miss Fantastic     -   23.8.2004.
Mister Bombastic-    29.5.2006

MissL

Stiv 24.11.2003.

Ucinilo mi se da cu da prestanem da pusim :D

lakalut

A ja pamtim po tome sto nismo imali suskavac na prolece :lol:, pa sam racunala da cemo se provuci bez njega, da ce odmah 25 stepeni i kratki rukavi, pa sam na kraju, posto mi se dete nebrojano puta smrzlo i pobudjalo u duksu, kupovala suskavac u avgustu :fool:
L: april 2006.

J: septembar 2009.

zelena

Moji nose, mada ta cijena od oko 50 e je zaista pretjerana za suskavac, pa ma kakav i koji bio. Nama su u toku ljeta veceri bas hladne i obicno im sluzi za taj period.
Od djecjih stvari su zaista najprakticniji duksevi na raskopcavanje, suskavi prsluci i duboke kozne patike.  ;)
Martin  17.04.2002.
Jana     10.08.2006.

Elanor

ovde je tako nesto neophodno. ali ovde je kisoviti prelazni period 2/3 godine :(
Milena  21.06.2004.
Filip     08.06.2007.

maripoza

Ja sam imala jedan omiljeni kad sam bila dete, ali onaj sto se oblaci preko glave. Neke neobicne boje je bio i bas sam ga obozavala.  :girl_in_love:  Bilo mi strashno krivo kad sam ga prerasla, a nije bilo istog takvog da se kupi.  :girl_cray:
I sad bih neki takav da nadjem.  :girl_haha:  A da li je koristan za decu, pojma nemam, samo vam nostalgisem po temi.  :D
Old enough to know better, but too young to care.

janavi

Quote from: maripoza on March 27, 2010, 01:00:57 AM
Ja sam imala jedan omiljeni kad sam bila dete, ali onaj sto se oblaci preko glave. Neke neobicne boje je bio i bas sam ga obozavala.  :girl_in_love:  Bilo mi strashno krivo kad sam ga prerasla, a nije bilo istog takvog da se kupi.  :girl_cray:
I sad bih neki takav da nadjem.  :girl_haha:  A da li je koristan za decu, pojma nemam, samo vam nostalgisem po temi.  :D
pa taman neko može da ti pokloni neki šuškavac koji dete preraste, bio bi ti tačan  :girl_haha:
Always be yourself... because the people that matter, don't mind, and the people that mind, don't matter.

I have a blog and I'm not afraid to use it

Plava Baklava

Sad smo kupili novu, staru divnu je prerastao  :crycry:. Suskava postavljena tankim pamukom. Iznosi je uvek, tako da je kupujem pod obavezno.

moj vrtiguz

...................................................
ima nas i ovde:  http://plavabaklava.wordpress.com/

moje petljancije: http://bojeduse.wordpress.com/

zona sumraka: http://razmisljarnik.wordpress.com/