Main Menu

Vestice, gatare i proricanja

Started by Deda, March 30, 2010, 09:31:00 AM

Previous topic - Next topic

Deda

Verovatno su retki oni koji nisu imali ni jedno iskustvo. Ovoliko samo da otvorim temu a posle cu da pisem  :girl_haha:
Znaci, da li su vam proricali sudbinu i koliko su pogodili ?
Miss Fantastic     -   23.8.2004.
Mister Bombastic-    29.5.2006

dmi

Tesa Principessa 12.06.2005.
"...you're never fully dressed without a smile..."

"Act the way you'd like to be and soon you'll be the way you act."  — Leonard Cohen

Lani

Jedan dečko što mi je radio horoskop mi je još davno rekao da će mi se jedno dete roditi u 2005. (Iva je početak 2006. tako da je to to) i 2010. (to je pogodio). I da će obe biti devojčice. A Saska astrolog mi je rekla devojčica i dečak (isto 2010.)

Ali mi je ovaj tip rekao i da ću imati 3 braka.  :crazy: :rofl: Šta ću jadna sa tri muža da radim.  :rofl: Ali tešim se da je pogrešio pošto mi je rekao da će prvi muž da nosi beli mantil, i da bude stariji desetak godina.  :crazy:
Mm mlađi od mene i nosi farmerke.  :girl_haha:

To mi sad prvo pada na pamet, setiću se još.

Saska

ja se nisam nikad upuštala u to. ne verujem, ali se i plašim  :nokti2:

aleks

ni ja nisam nikad isla, cak mi ni horoskop niko nije radio.
Aleksandar - 25.06.2006
Sofija - 23.09.2010

Pepi

Kod mene u selu ima neka poznata vračara (Deda verovatno zna o kome se radi)...i jednom bila ja sa komšinicom kod nje, nekim drugim poslom, završila komšinica šta je imala, polazimo kući, i ova žena meni kaže: neće on da te ženi, našao drugu  :crazy:
Aha, mislim se ja  :hm:
I posle 10 dana je pukla moja dvogodišnja veza  :nokti2:

A sa komšijom, koji je imao bolesno dete, sam išla ne znam ni ja gde sve ne, da pamtim šta mu pričaju, i svega sam se nagledala i naslušala.

Tchi

u maju 2009 moj brat je otisao sa drugom kod jedne zene koja navodno sve pogadja posle neke automobilske nesrece koju je dozivela, njegovim drugarima sve tacno rekla, zena nista ne trazi za usluge ljudi joj donose posle iz zahvalnosti i poneo moju sliku i ona mu kaze da cu ostati trudna u septembru, ja vec tada razgovarala za vantelesnu da li oktobar ili septembar i zbog toga se odlucim ipak za septembar, kad krajem tog meseca konacno druga crtica i moj dasa

Lani

Ja nikad ne bih smela da idem kod onih  :pleasantry: vidovitih :pleasantry: ali ove horoskope i gledanje u šolju više doživljavam kao zezanciju.  :)

Deda

Pepi, je l'Glogovac ?  :crazy:
Ja sam mislila da je to musko  :lol:

Pepi

Ma jok, žensko  :rofl:
A zgodno je, kuća joj preko puta crkve  :crazy:

Finalina

Quote from: Deda on March 30, 2010, 09:31:00 AM
Verovatno su retki oni koji nisu imali ni jedno iskustvo.
ta sam  :-X

..... ne racunajuci drugaricu koja je silno zelela da sa razume u astrologiju, gledanje u soc i tarot karte pa smo u to vreme od toga, u jednom zenskom drustvu, pravile zabavu.

Onako za ozbiljno i za pare nisam isla, ali nije da se ne razumem  :D  ..... imam nekolicinu bliskih koji su bas bili u fazonu da tako drze zivot pod kontrolom  i  isli su na najbolja mesta  .... a mene od tih i tak'ih, sve zajedno,  uvek 'vata prpa  :nokti2:  ..... posle, kada cujem kako je bilo, bude mi lakse  :rofl:

Deda

Fina, kad dodjes sledeci put, vodimo te u Glogovac  :bighug:
Za ekskurziju ubacujemo novu lokaciju- gatara   :crazy:

stacka

Kod ovih sto rade horoskope isla nekoliko puta, niko mi nista ali nista nije pogodio... tj. svi su imali istu pricu, da ce mi muz biti stariji ohoho od mene i stranac... ja savatala piletinu, ofkors :crazy:
Sestra  i ja smo isle kod Lav Gersmana pre jedno...uh, pa ne znam koliko tome ima, npr 8-10 godina.
Meni je rekao da cu se udati za uniformisano lice, njoj da ce se udati za prvu ljubav koju je imala a da nije bila sa njim u sexualnoj vezi. Obema nam je pogodio :girl_haha:
Svasta jos je napricao, sve do sada je istina, a za neke stvari tek treba da sacekam pa da vidim(o)
Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

veki

mi smo kao  mladji s posla isli kod neke bakice na kafu svakog petka posle posla :lol:
to nam bila zabava, u horoskope donekle verujem, tj oni nam otkrivaju mogucnosti koje mozemo i nemoramo da ostvarimo, ali Elfrida iz nekog sela kod NS je bila otkrovenje, ta nam je ocistila cakre i aure, terala zle duhove, i ispricala neke stvari, koje su tad bile onako nerealne, ali vecina ih se ispunila, mada nisam sigurna da je ona jedna od onih, a kod tih sto stvarno znaju ne zelim da idem i ne zelim da znam

Finalina

Quote from: Deda on March 30, 2010, 10:28:28 AM
Fina, kad dodjes sledeci put, vodimo te u Glogovac  :bighug:
pa to je uskoro :D