Main Menu

Vestice, gatare i proricanja

Started by Deda, March 30, 2010, 09:31:00 AM

Previous topic - Next topic

Xe

;)
Moja pokojna kuma je bila cuvena gatara  :D

I tako  :turpija:
http://mojetvoko.wordpress.com/
moram ovo da loliram by MissL

janavi

meni bi baš trebala jedna gatara ;)
Always be yourself... because the people that matter, don't mind, and the people that mind, don't matter.

I have a blog and I'm not afraid to use it

Finalina

Deda

Quote from: janavi on March 30, 2010, 11:07:42 AM
meni bi baš trebala jedna gatara ;)
Doooodji, idemo u Glogovac, vidis da se lako nalazi- samo kod crkve  ;)
Miss Fantastic     -   23.8.2004.
Mister Bombastic-    29.5.2006

Elanor

meni je jedino horoskop radila nastavnica na poslednjem casu u 4. srednje, radila je svima. uglavnom je ispromasivala, kako vidim. meni je rekla da ce muz da me kinji, ali da ce mene da bude bas briga za to :mrgreen:. rekla mi je i da cu imati barem dvoje dece i da mi je majka bolesna (to je mogla i da zna ovako, nije bila tajna).

Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.
Milena  21.06.2004.
Filip     08.06.2007.

Margarita

nisam nikad isla, a nesto i nemam zelju
ne zelim da znam sta me ceka, ovako mogu svasta da planiram :rofl:

mom tati je neka gatara rekla da cu ja imati tri sina, iz ove perspektive mogu da kazem da je omanula :D

Finalina

Quote from: Margarita on March 30, 2010, 11:29:45 AM
ne zelim da znam sta me ceka, ovako mogu svasta da planiram :rofl:

geeenijalno :rofl:

Glitter

mom tati je neka gatara rekla da cu ja imati tri sina, iz ove perspektive mogu da kazem da je omanula :D
a cuj, cetvrtak imamo svake nedelje :turpija:

Lani

Nemo dvaput da kažeš. :turpija:

Margarita

:D ma znala sam da ce odmah cetvrtak da se potegne

Despina

Na pocetku rata u B., spavali smo u atomskom sklonistu i ludo se zabavljali  :girl_haha:
Jedna djevojka nam je gledala u dlan, meni je rekla da sam jako samostalna, da cu rano otici od kuce i zivjeti sama. Jedan brak, dvoje djece sigurno a mozda i trece.
Radila sam natalnu prije nekih desetak godina i djevojka je sve pogodila, masu nekih stvari iz proslosti i onih koje predvidjela koje su se u medjuvremenu desile.
A, L, S

Dusica

Ja generalno ne verujem u to, ali sam se u vise primera uverila da ima ljudi koji znaju.
Elem, otkrijem ja nedavno blog na kom se sastaju ljudi koji razmenjuju iskustva o posetama raznim vidovnjacima i tu slucajno naletim na br telefona zene koja navodno zna i kaze ti preko telefona sta ima. Ukoliko je potrebno pozove te da dodjes kod nje, ne naplacuje nista. I okrenem ja zenu, dobar dan, dobar dan..i krene zena da prica. Posle prve recenice sam morala da sednem, niti me je ikada upoznala niti imamo bilo kakav kontakt ali mi je zena rekla stvari koje sigurno znam samo ja i niko vise.
Eto, jedan od primera da ima ljudi koji mogu "vise".

Lani

rafa

Quote from: veki on March 30, 2010, 10:43:44 AM
mi smo kao  mladji s posla isli kod neke bakice na kafu svakog petka posle posla :lol:
to nam bila zabava, u horoskope donekle verujem, tj oni nam otkrivaju mogucnosti koje mozemo i nemoramo da ostvarimo, ali Elfrida iz nekog sela kod NS je bila otkrovenje, ta nam je ocistila cakre i aure, terala zle duhove, i ispricala neke stvari, koje su tad bile onako nerealne, ali vecina ih se ispunila, mada nisam sigurna da je ona jedna od onih, a kod tih sto stvarno znaju ne zelim da idem i ne zelim da znam

Jao, i ti si bila kod Elfride.  :o :o
Bila sam jednom u zivotu i to nikad, nikad necu zaboraviti, niti se posle toga upustiti u tako nesto.  :nokti2: :nokti2:  :D
10.12.2002.
19.05.2005.

there's no truth, only perception

zelena

Ja nijesam isla , a i ne bih. Sa jedne strane ne vjerujem u to, a opet sa druge stoji bojazan da ako neko nesto zna, da takodje moze i da naudi ljudima, pa izbjegavam u sirokom luku.  ;D
Martin  17.04.2002.
Jana     10.08.2006.